Orlando katliamına sebep olan adamın gizli eşcinsel olduğunu biliyor muydunuz :D?

Yalanlayacak olanlar Almanyanın en güvenilir gazetesi ve birçok yabancı gazeteler doğruluğunu savunuyor buyrun linke bakın. Adamın eski eşi ''kocam eskiden eşcinseldi'' diye ifade vermiş.

Psikologlar boşuna demiyor homofobikler gizli eşcinseldir diye :D
http://www.faz.net/aktuell/politik/kampf-gegen-den-terror/orlando-attentaeter-war-haeufig-besucher-im-schwulen-club-pulse-14286089.html

0|2
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• alperen ulku ocaklari da hazirlik yapiyor onur yuruyusune. ne istiyorlar bilmiyorum.
    insanin kendisiyle ve digerleriyle barisik olmasi onemli. kimsenin kimseye karismamasi onemli. escinsel olmak hastalik degil homofobi hastaliktir.

1|0
    0|0
    • Manevi değerlere ters düşüyormuş ulan ülkede 40 çocuğa tecavüz edilirken kadın cinayetleri olurken niye sesleri çıkmıyordu. Gösteriş yapıyor bunlar bir pok yapamazlar :D

• bu ulkede ne dogru ki?

• Cevap malum :D Amaan diyecek birşey bulamıyorum bunlara beyin olmayınca yapacak birşey yok

En İyi Kız Görüşü

• Evet tanıdığım biri vardı eşcinsellerden nefret ediyor aşırı homofobiklik gösteriyordu sonra küçükken kuzeniyle eşcinsel ilişkiye girdiğini söylemişti. Toplumsal baskıdan korktuğu için nefret ediyor izlenimi vermeye çalışıyormuş, baya şaşırmıştım. Zaten o olaydan sonra aşırı homofobiklik gösterenlerden hep şüphelendim bu konuda :D

1|0
    0|0
    • Homofobi içindeki eşcinsel dürtüyü bastırmaya çalışıldığından dolayı oluyormuş o yüzden nerde homofobik görsem bir gülme tutuyor :D

Erkekler Ne Diyor 7

• American beuty filmi gerçek durumlar â böyle uyarlanmış...

Homolara baskı yapmayın, dini olarak lanetlemeyin , sonra yobaz kendini bilmez bireyler oluyor aramıza karışıyor lar

1|0
    0|0
    • American beuty bunumu anlatıyor güzel birşeye benziyor

• Bir çok şeyi anlatıyor genel olarak toplumsal yargılar...
      Imdb yüksek...
      Tavsiye edilir...

• Obama da aşırıcı bir müslüman diyodu :/
    Faşist obama.
    Adam Keşke tedavi olsaymış böyle olmazmış

1|0
    0|0
  • Yuh vallami

1|0
    0|0
  • KAHROLSUNHOMOFOBIKDUSUNCE

Yazık ya 50 kısı gıttı :( :(

1|0
    0|0
  • homofobiklik insanlığa sığmayan bir şey zaten

1|0
    0|0
  • hayır bilmesemde olur

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...