Arkadaşlar, Nihat Hatipoğlu nu nasıl buluyorsunuz?

Sizce dinen faydalı bir insan mı, görüş ve yönlendirme biçimi, insanlara saygısı ve dini bilgisi nasıl kim izler dinler onu.

0|0
19|14

En İyi Kız Görüşü

• Ben izli yorum valla televizyonda çikan diğer hocalara gore gayet saygili bir hoca kimsenin kalbini kirmiyor. Televizyondaki hoclarin bir kusuru cikmistir ama nihat hatipoğlu onun bir kusurunu görmedim. bir tek aldiği maaşa kafayi takmislar

0|1
    0|0
    • Aynen öyle, bu sebeple çamur atan çok bu adama

• Teşekkürler, isteği kabul ettiğn ve insanlığın için

• Rica ederim 😛

En İyi Erkek Görüşü

• Halk hocası nabza göre şerbet veriyor bazı şeyleri hafifletiyor yani yinede iyi hocadır ehli sünnettir. Millet gidip sapıkları mehmet okuyanları, Aziz bayındırları, Mustafa İslamoğlunu dinleyeceğini gitsin hatipoğlunu dinlensinler faydalansınlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Evet severim kendisini

1|1
    0|0
  • Ben Nihat Hatipoğlu'nu dinlemem. Fazla yumuşak geliyor.

0|1
    0|0
  • Seviyorum onu

0|1
    0|0
  • Ben seviyorum adamın yüzünde bir nur var.

0|1
    0|0
  • Çok hoştur bir çay için derim sD:aRA

0|1
    0|0
  • Severim kendisini

0|1
    0|0
  • Takip etmem denk gelirse dinlerim

0|1
    0|0
  • Ben izliyorum şahsen severek

0|1
    0|0
  • Çok seviyorum çok naif

0|1
    0|0
  • Severim dinlerim bilmediklerimi öğrenirim.

0|1
    0|0
  • Seviyoruz ailecek izliyoruz annemin babam gibi seviyorum dediği bir muhteremdir.

0|1
    0|0
  • Dine zarar veren kemirgenlerden biri sadece.

0|0
    0|0
  • Mustafa Karataş daha iyi

0|0
    0|0
  • paraya kendini satmış bir adam

0|0
    0|0
  • Ben izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Peygamberin özel şoförü yoktu, peygamber ramazanda 600 milyar para almıyordu. Peygamber bu kdr lüks yaşamıyordu. Fakir edebiyatı yapmayı iyi bilirler ama onların derdinden kimse anlamaz kimse ortak olmaz. Peygamber bir çulun üstünde öldü diye ağlarlar. Kendileri yurtdışında özel tedaviler görürler villalarda yaşarlar. Bunu sadece sorduğun kişi için değil bir çoğu böyle ne yazıkki o yüzden izlememde bakmamda.

0|0
    0|0
  • dini bilgisi iyi.
    Para aldığı için kızıyorlar ama tarafsızca düşünelim. Müslümanları müslümanlığı anlatıyor ve bu aslında komik. Müslümanım diyenler açıp detaylı araştırmazsa, detaylı öğrenmezlerse o zaman bunları detaylı öğrenip bu işin gerçekten eğitimini alanda anlatır ve parasını alır. Bu adamın kendi ailesi var herkes gibi geçimini sağlamak zorunda. Kimse durduk yere ilahiyat okuyup kendini geliştirmiyor, sahurda-iftarda saatlarce dini anlatmıyor. Bu adamın yaptığı sıradan bir dini anlatma durumu değil. Çalışıyor, üstüne düşeni yapıyor ve parasını alıyor.

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 13

• izlemiyorum pek.. iyi adam

0|1
    0|0
  • Hayırlı işler dilerim kendisine.
    Din diye anlattıklarına salya sümük ağlayıp iman eden kitleyede selam ederim.

1|0
    0|0
  • sakin temiz bir adam ne kadarda bitirilmeye çalışsada düzgün karakterli.

0|1
    0|0
  • Güzel anlatıyor.

0|1
    0|0
  • Youtube gir "Nihat Hatipoğlu ramazan yalanları" yaz ve serisini izle. Daha da birşey yazmam bunun hakkında yoruldum spordan geldim.

0|0
    0|0
  • Bir tek TV8'de Emre Dormanı izliyorum çok kaliteli program yapıyorlar. Gerisi ısıtıp ısıtıp veren din tüccarı

0|0
    0|0
  • İsi ticarete dökenlerden.

0|1
    0|0
  • Tam bir tiyatrocu. Din tüccarlarının medya kolu.

0|2
    0|0
  • İnternetten zuhahahahahah

0|0
    0|0
  • kötü

0|0
    0|0
  • Her sene tekrar saçma sapık soruları muhatap alıyo

0|1
    0|0
  • sosyete imamı maskara