Kapat

Ailem ve ben arasında kime hak verirsiniz? Anketli? Detayada bakar mısınız?

İyi akşamlar. Benim annem ve babam 2011 haziranda ayrildilar. Bu sürecte ben kendi menfaatimden dolayi mecburen annemle anneannemin evinde kalmayi tercih ettim. Ve babam imamhatip mezunu olan bir yobbazdi. En güzel semtte evimin tadini cikartmadi bana. Banyoma bile karişirdi. Ben ve kardesimi çok sıkan yobbaz biriydi. Her neyse. Bu beş yillik sürecte babamdan hic maddi manevi destek görmedim. Konustugum zamanlar 2 ayda bir 50-100 lira verirdi. 6-7 ayda konusmszdik. Bana 5 yillik zaman diliminde sadece bir tisört ve bir pantolon aldi. Kendi evimde, kendi yatagimda orysp kizlar yatti gezdi yedi icti oturdu yobbaz babam sayesinde. Bunla unutulur gibi değil. :( Annemin akrabalari, teyzeler, dayilar beş para etmez insanlar. Bunlarda beni cok üzdü. Bana mülteci muamelesi yapiyorlar. Ama asla ve asla kendimi bunlara ezdirmedim ezdirmemde. Annem o kadar beni derinimden vuruyor ki bende ona orysp diyom bazen. Ama inaninki damarima basiyor. Ve bu kadin bana biçak çeker arada bir. Bir kardesim var kro, yobbaz iki kurus para icin yalakalik yapan bir tip. Bunlar yüzünden okuyamadim. Onlisansida bitirdim. Ama mezun olamadim. Hic bir iş hayatim olmadi. İşim yok diye beni bos biri gibi goruyorlar, ezmeye çabaliyorlar. Sizce bu olaylarda kim hakli. Birde ben öyle 1000 lira icin uyduruk islere gidemem. Ben cok zeki biriyim. Önümde engeller olmasa odtüde, bogazicinde olurdum Şu an. Ruhumda beyaz Türklükte var :) :-D Uyduruk, kro islere gelemem. Ben özünde beyfendi, kimseye boyun eğmeyen milliyetci biriyim. Kim hakli sizce?

• SEN HAKLISIN
    70%(7)53%(9)Oy Ver29%(2)
  • ONLAR HAKLI
    30%(3)47%(8)Oy Ver71%(5)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Evli olsam eşim olsa giderim eşim icin ise. ;) zaten geciniyom Şu an :)
Şu bes senedir basima gelenler hz muhammedin hatta fetullahcilarin, hapse atilan askerlerin dahi başina gelmedi :) 21 yasindayim. Ama cok olgun biriyim. :) dedemin bir lafi var. Bizim başimiza bu gelenler pismis tavugun basina gelmedi diye :-D macera gibi bir hayatim var yaa. Türkiye gibi hayatim 4 mevsim ;)

0|0
1|1
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• imamhatipte okuyanlara ne laf atıyorsun şerefsiz utan utan sen sadece gösteriş meraklısı bir aptalın tekisin 1 gram beynin yok haysiyetsiz seni baban ne bok yerse yesin imam hatipte okuyanları küçümsemek niye ve önce git yobazın kelime anlamını öğren din konusunda başkalarına baskı yapmaya yönelen, dinsel bağnazlığı aşırılığa vardıran kişilere yobaz denir aksine baban kötü örnek olmuş bunları yazan sensin anlamıyorum nasıl kendimi yücelteyim derdine düştüysen artık aptalın teki olmuş çıkmışsın

0|0
    0|0
    • Orysp cocugu akpliler dinciler

• Tesettürlü değilim ruh hastası

• Allahsız

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• Kendi açından yazmışın dostum. Her yazıda bir abartı vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...