Asosyalim ne iş yapabilirim?

starbacksa alırlar mı beni?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Atik, canlı, güleryüzlü sosyal bir personel arayışındalar orası olmaz. Daha market tarzı bir yerde çalışmalısın.

0|0
    0|0
    • #GizliSoruyuSoran Kardes asosyallik bendede vardi ve hergecen yil ilerliyordu ve herseyine engel oluyordu. Psikiyatriste gittm , psikiyatri bunun yasanmis veya hic yasanamamis duygularin etkisiyle olusacagini veya normaldede var olan cekingenligin yasanmis yasanmamis duygularin etkisiyle dahada buyuk artis gosterdigini, butun insanlarla olan iletisimini etkiledigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya normal sekilde sevdigin biri oldu mu veya olmadi mi? Yalnz platonik veya normal hoslantiyi sormuyorum 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan biraz fazla aska yakin sadece biraz ufak bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

En İyi Erkek Görüşü

• bende asosyalim ama çalışdıgım cafeler bir daha çagırıyor beni insanlarla muhabbet den konuşmakdan sakınmam çok rahatımdır ama bazen böyleysem sosyalmiyim sosyalsem neden yalnızım vb sorular takılıyor boşver cakdırma benim gibi iletişimde problem yoksa sıkıntı çıkmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Önce oranin ismini dogru ögren

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• çok güldüm diktiler ya harbi kahkaha attım okumadın mı sen

0|0
    0|0
  • alırlar yahu neden almasınlar ki? Hem sosyalleşmiş olursun senin için çok iyi olur. ancak bu konuda biraz araştırman lazım kimse sana evde yatarken "gel gizli üyecim seni işe aldık" demez. hadi şimdi oturduğun yerden kalk ve bir şey yap!

0|0
    0|0
  • Hiçbi' iş yapamazsın.

0|0
    0|0
  • Inbound çağrı merkezlerini dene kardeşim. Özellikle hastane filan.

0|0
    0|0
  • Kendini acarsin orda uzerine gitmen lazim

0|0
    0|0
  • Önce sosyalleş

0|0
    0|0
Yükleniyor...