Görümcelerimin yaptıkları terbiyesizliğe karşı onlara nasıl bir ders verebiirim?

Bugün bana oturmaya geliceklerdi aman oruç tutma salı günü gelicez dediler. Onca işin arasında tamam gelin başım üstüne dedim. Benim hazırladığım yemekleri yağsız tatsız tuzsuz diye geri çevirdiler. Tamam dedim girdik mutfağa aman gelin hanım sen otur biz halledicez dediler. O sular taştı, domatesler duvarlarıma geçti. En kaliteli masa örtüm ketçaptan geçilmez oldu. Kahve yapmaya geçtik bana elletmediler. Ama bütün her yer taşmış kahve oldu. Sizce nasıl bir ders verebilirim?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsini tek tek dov ya da sende evlerine git dağıt 😏

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben olsam bir şey yapmam ama mesafeli olurum. bana gelmek istediklerinde hep bir bahane bulurum ve görüşmemeye çalışırım olabildiğince. iş güç var gibisine. ama bir şekilde böyle devam ederlerse ben de onlara önce güzellikle söylerim. kibar bir üslupla duvarlar domates olmuş örtü ketçap olmuş ve kahve her yere taşmış. bu sefer ben yapayım ya da hep beraber yemek kursuna temizlik kursuna falan gidelim hem eğlenceli olur falan der lafımı esirgemezdim. eğer anlamazlarsa diretirlerse direkt olarak yüzlerine söylerdim. eşime de söylerdim. ama allahtan bu tür şeylerle uğraşmak zorunda kalmicam. çünkü çalışmayı düşünüyorum. ev temizliğini de yaptırırım birine. ya da eşimle ortaklaşa yaparız ne yaparsak. yoksa çekilcek dert değil. ben gelemem böyle şeylere

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• yahu sesinizi çıkarın insanlara. öyle daha iyi anlaşırsın hem. diceksin ki. ne yapıyorsunuz böyle mi yapıyorsunuz. evi batırdınız diceksin. bunda hiç bir şey yok emin olabilirsin. bende senın gıbı korkak utangaç bir insanım ama. nasıl oluyorsa yerı gelince karşımdakine ana bacı küfür edebiliyorum. kalp kırmak ıstemıyorsan. onlara gerçekten kızgın bakışlarla degıl sadece kızgın sözlerle yüklen. güler yüzlü kızgın sözler karşıdakini incitmez ve yumuşatır.

0|0
    0|0
  • Bir daha muhattap olmayarak yeterince ders vermiş olursun. Ne kişiliksiz insanlarmış ders vermek için dahi olsa muhattap olma... Onlar seviyesiz ve kişiliksiz diye onlara ders vericem diye onlar gibi olmana gerek yok

0|0
    0|0
  • Bilinçli yapılmış bir hareket bence.

0|0
    0|0
  • Boşver

0|0
    0|0
  • Bir daha evine sıkma

0|0
    0|0
  • İntikam peşinde olma Tebessümü yüzünden hiç eksik etme en iyi intikam af etmektir. Bu tür insanlardan da korunmaktır.

0|0
    0|0
  • ben olsam döverdim

0|0
    0|0
  • Boşver Allah a havale et

0|0
    0|0
  • Asdfghj bu ne ya

0|0
    0|0
  • walla arkadaş yemin ediyorum bu görümceler katil ederler adamı hepsi de sanki aynı fabrikadan çıkmış...

0|0
    0|0
  • Bence birini kurban seç onun evine onlar görmeden çürük bir meyve at yaz günü sinek toplasın :)

0|0
    0|0
  • Pislik insanlar var ya midem bulandı

0|0
    0|0
  • tuveletlerine git yap ve su dökme

0|0
    0|0
  • Ben olsam tekme tokat döverim

0|0
    0|0
  • Mubarek ay bosver yarina kalir ama yanlarina kalmaz ah bu

0|0
    0|0
  • Ağizlarina sıçaydin

0|0
    0|0
  • Evlerine gittiğinde saçının tellerinden bikaç parça at yemeklerine sonrada onlara göster bakalım ne diyecekler :D

0|0
    0|0
  • Bir daha eve alma şerefsizleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen de onların evine git aynısını yapmayı dene. Verdikleri tepkiyi bir ölç. Bir dahakine de benim mutfağıma girilmesinden hoşlanmıyorum ya adabınızla misafirliginizi bilip oturun ya da defolun gidin evimden de.

0|1
    0|0
  • Görümcem olmadığına bir kez daha şükrettim ☺☺ ben olsam onlara aynısını yapardım...

0|0
    0|0
  • Matematik veya edebiyat dersi verebilirsin bilmiyorum kafana göre XD

0|0
    0|0
Yükleniyor...