Giyim açısından hangi şehir daha rahat etek falan giyince anormal bakmayan insanların olduğu şehir hangisi?

Bazı insan diye adlandırdığımız ama insanlıkla alakası olmayan kişiler yüzünden etek bile giyemiyorum sizce giyim açısından hangi şehir daha rahat etek falan giyince anormal bakmayan insanların olduğu şehir hangisi?

1|0
18|40

En İyi Erkek Görüşü

• Antalya herşey açısından rahat sanki türkiyeden ayrı bir şehir

1|0
    0|0
    • Antalya'daki kadar hiç bir yerde tacize uğramadım akşam 8'de 10da dışarı çıkılmıyor bir kaç semt dışında

• @Policeman23 Korkutelilileri Yörükleri de aynı maalesef. Kendi insanı dışarıdan gelenden daha kötü hatta bazı konularda

• Hımm doğrudur toplumumuz bozuldu bunu kabul etmek lazım @gossipgirl199626

En İyi Kız Görüşü

• belediyelerinin akp olmadiği sehirler :)

5|2
    0|0
    • chpli belediyelerin olduğu yerler :D

• eskisehir tam ogrenci ve sosyal bir sehir gnl rahatligyla secebilirsin :)

• Çok az var tacizciler sadece gece 3te yaşadım bir olay 2 yılda. Eskiden daha da rahattı :)

Erkekler Ne Diyor 39

• Medeniyet , özgürlük = İzmir

2|1
    0|0
  • öyle bir şehir yok ne yazık ki, ama yüzdelerinin düştüğü ilçeler var. genelde deniz kenarındaki büyükşehirler daha rahat o açıdan, özellikle ege

0|0
    0|0
  • İzmir ama sen cok yanlis kafadasin sana ozel bakmiyolar sirf bacaklarina bakiyolar hani bunu engellemenin yolu yok rahatsiz oluyosan ki bakacaklar da o zaman ya giyme ya da umursama

1|0
    0|0
  • Hakkari

1|1
    0|0
  • Mersin'e bizzat şahidim

0|0
    0|0
  • Antalya

1|0
    0|0
  • O bazı insanlar sizin kıçınızı kaldıran kesim. Onlar olmasa neden bana bakmıyorlar diye depresyona girersin. Teşhircisen her yerde bakarlar.

0|0
    0|0
    • O havanatlar yüzünden giymiyorum diyorum öncene konuştuğumu anla

• Giy diyorum bende prenses , dünyanın her yerinde heteroseksüel bir erkek bakar, eğitimliyse kendine hakim olur değilse sarkıntılık yapar. Bulunmaz bir nimet değilsin bu kadar kasma kendini :D

• Ben bir tek kendi adıma konuşmuyorum. Kendimi kasacağım türden biri değilsin zaten

• vücudunu teşhir etmek sirf senin için değil.. erkekler sana seks objesi olarak bakar sende ne kadar özgür oldugunu hissedersin.. hissedebildigin kadar..

0|0
    0|0
  • Sen nerdesin

0|0
    0|0
  • Her şehir.
    Garip inançları olan, terörist, hırsız, sahtekar, kadınları baskılayıp töreleri gereği öldüren Dünya'daki kötü bazı bölgeler dışında tüm iyi, medeni Dünya'nın heryerinde istediğini giyebilirsin.
    Neden bunu sordun ki?

0|0
    0|0
  • Nereye gidersen git bön bön bakacak insanlar olacaktır.

1|0
    0|0
  • İzmir devam

0|0
    0|0
  • Eskişehir iyidir.

1|0
    0|0
  • Muğla ve ilçeleri...

0|0
    0|0
  • kars

0|0
    0|0
  • sehır onemlı ama ılceler bence daha onemlı mesela ıst her semtınde rahatca mını etekle gezebılırmısın?

0|0
    0|0
  • İzmir tabi

0|0
    0|0
  • yazlık şehirler.. alaçatı vs.. ama bir nebze de İzmir kaldırır

0|0
    0|0
  • bilmiyorum

0|0
    0|0
  • İzmir İstanbul

0|0
    0|0
  • İzmir antalya

0|0
    0|0
  • Antalya alanya

0|0
    0|0
  • Ege kiyilari

0|0
    0|0
  • İstanbul da ne ararsan bir tutam var.

0|0
    0|0
  • bodrum

0|0
    0|0
  • İzmir olmaz. orada etek giyince anormalsin. short'tan assagısı kurtarmaz :D

0|0
    0|0
  • İzmir

0|0
    0|0
  • antalya canım

0|0
    0|0
  • Tabii ki de İzmir.

0|0
    0|0
  • Sence neresi antalya tabiki an bizim burda olsan burası türkiyemi dersin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 17

• İzmir - Eskişehir. Antalya'daki kadar hiç bir yerde tacize uğramadım hadi açık giyinmişken ediyolar o da benim açık gezmemi bahane ediyo diyorum da kışın kaç kat kazak mont pantolon varken de taciz ediyolar arkadaş. Bıktım nefret ediyorum bu şehirden akşam 8'de 10'da dışarıda gezmek çok çok zor birkaç semt dışında

1|0
    0|0
  • İzmir antalya eskişehir balıkesir

1|0
    0|0
  • eskişehir

1|0
    0|0
  • Diyarbakır

1|0
    0|0
  • Her şehirin yobaz bir semti vardır ki, ülke dışına git asdjs

0|0
    0|0
  • Kıyı kesimler.

0|0
    0|0
  • İzmir

0|0
    0|0
  • Konya, Erzurum, Yozgat, Kars :-D

0|0
    0|0
  • İzmir ❤️

0|0
    0|0
  • İzmir kesinlikle ama kafa yapısıyla ilgisi var bunun emin ol burada da giydiğimde bakıyorlar git en elit semt alsancak , bostanlı vb yine bakan bakıyor ama tabii ki daha rahat.

1|0
    0|0
  • E giyme kardes sizin gibiler yüzünden bu erkekler işkence çekiyor teshircilik yapmayin

0|1
    0|0
    • Hay ağzını öpeyim :)

• Mini etekle kışın kalın kalın giyinmek aynı mı diyosun yani sen şimdi kardes

• Demek istediğim yobaz görmemiş insalar kapalıda giysen bakıyor özellikle belirli bir kesimin yoğun olduğu yerde

• bence kesin İzmir'dir. En rahat şehir orası sanki

0|0
    0|0
  • Muğla

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir şehir İzmir diyorlar ama orda yaşıyorum orda bile tam olarak değil

0|0
    0|0
  • izmirdir

0|0
    0|0
  • İzmir çok modernmiş

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...