26 haziran LGBT yürüyüşüne katılmayı düşünüyor musunuz?

ben bu sene katılcam inşallah.

0|0
16|29

En İyi Erkek Görüşü

• eşcinsel değilim ama hem eşcinsellerin hakkını savunmak hem de ülkemin algılanışıni değiştirmek için katılırım Tabii ki. Çoğu insanin kendi cinsel yönelimlerinde çok az tercih imkânına sahip olduğu Cinsel yönelimi değiştirmeyi amaçlayan psikolojik müdahalelerin işe yaradığını destekleyen yeterli bir kanıtin olmadigi bilimsel bir gerçek olarak kabul görür. Biz de onlar gibi olabilirdik. Bu yüzden biraz saygılı olalım. bir kız Bu sitenin ingilizcesinde Orlando daki lgbt kulübüne yapılan saldırıyi öven Müslüman'larin yorumlarını paylaşmış. gebersin kafirler diye yorum yapan bir dünya insan var. öyle bir ülke olmamızı mi istiyor millet. Türkiye'de o derece aşırı düşünceli insanlar çok az ama Bizde kendimizi biraz yenilemeliyiz. Bir de burada Ben müslümanım niye gideyim özürlüler lanetliler diye yorum yapanlarınin Hiçbiri de Kur'an'ı bir defa bile okumamıştır. Hiç değilse biraz saygılı olun

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Isterim evet heteroseksuelim ama cok eglenceli oluyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Kendinizi biraz zorlayın ve tek pencereden değilde çok farklı farklı pencerelerden bakmayı öğrenin artık. İnsanlar/insanlarımız kabul etmese de böyle bir topluluk ve insanlarımız var elbette. Biz de onlar gibi olabilirdik mesela? Ama onlar gibi olmadığımız için onları eleştirip, kötü gözle bakıp, eleştirmemiz gerekmez. Her insan kendi varoluşunu karşısındaki insana ispatlamak "Heyy senn ordaki insan! Bak bende yaşıyorum, buradayım, karşındayım!" der mesela.

1|0
    0|0
  • Yürüyüşün olduğu yere bomba döşeyip patlatıcam, ülke gereksiz insan topluluğundan kurtulur

1|2
    0|0
  • Lgbt lere saygı duyuyorum ancak ne amaçla olursa olsun yürüyüşlerin bir halta yaramadığını düşünüyorum. Özetleye katılmayacağım.

1|0
    0|0
  • Anlayış ile karşılarım ama yürümem :D

1|0
    0|0
  • inşallah deyip allahın yasakladığı şeyi savunmaya gidiyorsun tebrik ederim :)

1|0
    0|0
    • ben de kendimi tebrik ediyorum. allah sapkınlık niyeti olmadan bu durumda olanları affedecektir diye düşünüyorum. keyfi olarak seçilmiyor bu durum genelde. kuranda bahsedılen sey değişik tatlar aramak için bunları deneyenler de olabilir.

• hayır her türlüsü yasak nefsine hakim olması gerekiyorlar ama bu arkadaşlar bunu meşrulaştırmak istiyor ve kuranın lanetlediği insanları savunacak kadar inançsız değilim allah yardımcıları olsun

• düşünmüyorum :D

1|0
    0|0
  • düşünmüyorum
    gay olsam gene gitmem. maksadının önüne geçen oluşumları sevmiyorum

0|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Hataya gidin suriye tarafında yapın yürüyüşü belki şaş kaza size gelir

0|0
    0|0
  • Her şey ortada neyin hakkı bu?

0|0
    0|0
  • ooo hem inşallah, hem lgbt, hayırdır?

0|0
    0|0
    • ben de kendimi tebrik ediyorum. allah sapkınlık niyeti olmadan bu durumda olanları affedecektir diye düşünüyorum. keyfi olarak seçilmiyor bu durum genelde. kuranda bahsedılen sey değişik tatlar aramak için bunları deneyenler de olabilir.

• hayır, düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hayırsever terörist arkadaşları böyle organizasyonlarda kendilerini patlatmaya davet ediyorum. :D

0|0
    0|0
    • kimse patlayıp çatlamasın. tek tip insan beklentinizden vazgeçin.

• Türkiye de her tipten , dinden, renkten, ve cinsel tercihten insan çok rahat bir şekilde yaşıyor. Bir şeyi zorla insanların gözüne sokarsanız hak almak bir yana dursun tepki görürsün.

• bu yürüyüşler kanada da bile yapılıyor. tepki gösteren karşılığını alır.

• Işid bombalamasın 😄

1|0
    0|0
  • kızlar için bulunmaz fırsat
    lez olmak isteyenlere duyurulur :)

0|0
    0|0
  • İnşallah diyorsun ya orası komik işte.

1|0
    0|0
    • oraya mı takıldın. sen soruya cevap ver

• Yani diyorum ki hem Allahın izniyle diyorsun hemde iznini istediğin rabbin elçisinin lanetlediği bir olayı destekliyorsun, komik.

• yok daha neler

0|0
    0|0
  • Allah korusun Özürlüler :D

0|0
    0|0
  • Sen nesin lgbt dedyne göre trans gay lez biseksiel eşcinsel hangisi?

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • 2tur atar geri bırakıdım birde torpidonun üsten benzin parasını

0|0
    0|0
  • Bide Allahın adini kullaniyosun s i k t i r git sere fsiz dedigi lafa bak gaylari Allahin adiyla savunuyor lanet edildigini bilmeden

0|0
    0|0
  • Çok önemli gidin gjjj ne kadar boş insan var tercihleriniz bizi ilgilendirmez de yürüyüş falan o kadar sorun var derdinize bakın.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 15

• Malesef, misafirim var o yüzden onunla uğraşmam gerek. Ama kalbim hep sizinle ✌

1|0
    0|0
  • Türkiye'ye o tarihte gelemeyeceğim ama burada yapılan tüm onur yürüyüşlerine katılıyorum. LGBT vardır, insanlardan bu yüzden nefret etmekten vazgeçin!

1|0
    0|0
  • Tabiki katılıcam otuurarak bir şeyler savunulmaz.

1|0
    0|0
  • rezilliğe alet olmam.. bırakın farklı olanların dışlandıgı ayaklarini. sokak ortasi erkek erkeğe öpüşmenin özgürlüğü olmaz bu nasil igrenclik. git evinde napıyosan yap sana karısan yok partnerinle. bide evlilik istiyolar ne evliliği ya helakmı ediceksiniz bizi gidin izin veren ülkede yşayın. işinize gleince begenmiyosanı gidin baska ülkede yaşayın demeyi biliyosunuz gidin kendiniz yaşayın

0|1
    0|0
    • helak falan gibi gerçeklikten uzak saçmalıklarla konuşmasan daha anlaşılır olacak.

• uzatamayan uzatma der, dinci diye aşağılıyo gelmiş bide inşallah diyo kafaya bak :D

• seninle çene çalacak değilim. adam akıllı bişey de söylediğin yok. zoruna gitmesin.

• Dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • Sınavım olmasa katılacaktım.

1|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • neden katılacaksın

0|0
    0|0
  • Hayır, tercihlerim değişirse bekli.

0|0
    0|0
    • benım tercıhım de o yönde değil. ama ezilen insanlara destek olmayı görev olarak görüyorum.

• ne işim var orda katılmayacağım

0|0
    0|0
  • yooh artık :D

0|0
    0|0
    • ezilen insanlara destek olmak şaşırılacak birşey değil

• inan gaylar bu ülkede ezilmiyor herkesten lüks yaşıyolar nerede ezilmişler. Dünyanın heryerinde müslümanlar o lanet gaylardan daha çok eziyet gördü ama siz bunları görmeyin gidin lanetlenmiş varlıkları destekleyin

• elif isminin arapça alfabesinden alınmış olmasından mı kaynaklanıyor bu iğrenç ve yobazca lafların. nerde bir elif varsa böyle kaba

• Çok rezillik çıkıyor geçen seneki gibi olursa katılmayı düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Bulunduğum şehirde bu tarz yürüyüslere katilanlarin amacindan saptigi icin malesef katilamiyorum

0|0
    0|0
  • O rezilliğe şahit olmak mı aman allah korusun

0|0
    0|0
    • Allahçılar katılmasın zaten. sizin gibiler yüzünden çıkıyor zaten insan haklarındaki açıklar.

• Ne gerek var isimiz olmaz

0|0
    0|0
    • tabı kı gerek var. onların da toplumda rahatça yaşaması gerekiyor. istedikleri yerde iş bulabilmeleri gerekiyor. mesela kamuda escınsel görmedım ben. ama olması gerek.

• Dinen gay lezbiyen biseksuel escinsel bunlarn hepsi günah canım oyüzden gerek yok ayrica kamuda gayette gay lezbiyen var sadece kimisi kimligini sakliyo kimisi saklamiyo bende kamuda calisiyorum ve oyle insanlari goruyorum

• din herkesin uyması gerekn bir şey değil. sana fetva soran olmadı. kendine saygı istiyorsun ya hani. sen de kendın gıbı olmayana saygı duymayacaksan öyle tek taraflı saygı beklemeyeceksin. ondan sonra muhammed karıkaturu falan yapılınca ağlıyosunuz. e hak edıyosunuz. sız de escınsellerı aşağılıyosunuz. kuran kursundan falan mı bağlanıyorsunuz ks ye. ne kadar yobaz yuvası olmuş burası.

Yükleniyor...