Mecburi sürdürülen aile ilişkileri?

Eşimin ailesi ile mecburen yürütmem gereken sosyal ilişkilerimde nasıl davranmam gerekiyor. bundan 5 sene önce eşimin babasının seneler önce eşimin küçük teyze kızlarını taciz ettiğini şu an yetişkin olan kızlardan birinden bizzat duydum. aile bunun iftira olduğunu söyledi eşim ve annesi inanmadi ya da inanmamayi tercih etti. Sonuçta bir şekilde üst kapatıldı ve evliligim devam etti başka şehirlerde ve çok nadir görüşüyoruz. ama şimdi bir kızım oldu ve bulunduğum şehre tasindilar. hiç bir şey olmamış gibi davranıyor ve sık görüşme hayalleri kuruyorlar. bense bütün aileden sogudum ve şimdi nasıl davranmalıyım ne sıklıkla gorusmeli ve nasıl davranmalıyim görüş istiyorum Lütfen yardım edin.

0|1
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Tabiki mesafeli olmalısın. Yatıya da zorunlu olmadıkça kalma

0|0
    0|0
    • O mesafeyi tam olarak nasıl koyacağımi bilemiyorum özellikle kızımla ilgili nasıl davranmalıyim büyuyünce ordada kalmak isteyebilir

• Teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• eşinizle konuşup rahatsız olduğunuzu ve sık görüşmek istemediğinizi belirtin. Ayrıca sizin aileniz durumu biliyor mu?

0|0
    0|0
    • Annem ve babama söylemedim ama kardeşlerim biliyor

• Annem her şeyi çok kafaya takan olumsuz yapıda bir insan. zaten esimin ailesini sevmiyordu iyice nefret edip bunu eşimede yansıtabilir. Kendisininde sağlık sorunları var birde bunu kafaya taksın istemiyorum. kardeşlerimle paylaşıyorum sıkıntımı

• peki o zaman siz bilirsiniz ancak çocuğunuza dikkat edin

Yükleniyor...