Fakirlik böyle birşey, " Hayatımda hiçbir eve ayakkabıyla girmedim " Siz nasıl giriyorsunuz?

Hiçbir eve ayakkabıyla girmedim ya :D Nasıl bir duygu nasıl giriyonuz ya

Güncellemeler:
EVE AYAKKABIYLA GİRERSEN MELEKLER GİRMEZMİŞ

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Eve ayakkabıyla girmek pisliktir bence zenginlik ne alaka ben o kadar evi domestoslar ile dezenfekte edeyim sonra ayakkabıyla girilsin ha yok ya!

0|1
    0|0
    • hahahahahaahahaha sen ve temizlik :D haha çok güzel :) evi baştan aşağıya sil süpür haha :D

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bazen yataga bile ayakkabiyla giriyorum cikarmaya fırsat kalmiyor 😏

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• İstediği kadar zengin olsun evime ayakkabıyla girecek adam daha anasının karnından doğmadı.

0|1
    0|0
    • bak girerim he beni dellendirme

• Ahahah eve ayakkabiyla girmek; zenginligin degil, pisligin belirtisi.

1|1
    0|0
  • Eve ayakkabıyla girilir mi ya zengin olsam bile girmem sanırım

0|1
    0|0
  • Ben de ayakkabıyla girmedim. Ayakkabıyla girebileceğim lüks bir eve bile gitsem yok gezmem herhalde evde. Aman kirlenmesin diye. :D

0|1
    0|0
  • bazen şarj aletini almayı unutuyorum tam o sırada ayakkabılarımı giymiş kapının önünde olduğum için üşenip eve ayakkabıyla daldığım oluyo

0|1
    0|0
  • Giriyoruz ama girişe kadar orta seviyeyiz demek

0|1
    0|0
  • Bunun fakirlikle ne ilgisi var. Zenginler pis öyleyse

0|1
    0|0
  • Yeni aldığım ayakkabıyla evin içinde gezdim bu sayılır mı

0|1
    0|0
    • yüzümde maske vardı şu an o maske çatlıcak duruma geldi gülmekten kendimi zor tuttum geberticem seni :D aaaaaaaahahah

• yurtta halı olmayınca hep ayakkabıyla her yere giriyorum bence çok iyi ya çok rahat bir şey

0|1
    0|0
  • O ayakkabı çıkacak ki ayaklar özgürlüğe kavuşsun, rahatlasın. Ayaklarımıza ızdırap etmeyelim kütfen.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çikolata alacak para bulamayıp viskiyle nutella kaşıklamış adamlarız. Kimse bana fakirlikten bahsetmesin

2|1
    0|0
  • Fakirlikle bir alakası yok. Gari-müslimlikle alakalı bir durum. Bizim göreneklerimizde dışarıda giydiğimiz ayakkabılarla içeri girmeyiz. Türk dizlerinin tamamı batılılaşmış barbar kişilerin eseri. Batılılaşmak, batıllaşmadır. Bu yüzden Avrupa birliğine karşı değiliz. Bizatihi olarak Avrupa'nın düşmanıyız.

0|1
    0|0
  • Aynen bende baya fakirim

0|1
    0|0
  • Geçen çıktım güneş gözlüğümü unutmuşum diz yapmasın diye dizlerimiz üzerindede gidemedim yakındaydı zaten biraz bamışlığım var 😂😂

0|1
    0|0
  • ben terlikle

0|1
    0|0
  • Aga eve dışarının pisliğiyle girilir mi?
    Başlarım zenginliğine fakirliğine

1|1
    0|0
  • ben girdimde bacagıma yedigim terlikle kapının önünde buldum kendimi :)

0|1
    0|0
  • Bende girmiyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...