Bu ne anlama geliyor?

merhaba arkadaşlar ben yengemlere gitmiştim sonra eve doğru gelirken 2 tane çocuk 17-18 yaşlarında konuşuyolardı sonra bitanesi beni gördü ondan sonra evede giderken full ıslık çaldı durmadan birde yüksek sesle çaldı bu arada ıslık mı ısnık mı tam olarak bilmiyorum neyse işte sizce bu ne anlama geliyor aralıksız ıslık çalmak bide arkadaşı falanda yoktu ona yapıyodur diycemde kimse yoktu zaten sizce bu ne anlama geliyor?

0|0
9|3

En İyi Erkek Görüşü

• Seni yalnız görünce şansını denemek istemiştir ergen :D

1|0
    0|0
    • keşke soyları tükense

• Çaresizlikten bunlar hep. Şu ergenleri bilmem ama, düşünsene kız geçerken çocuk ona vuruluyor ama ne yapacağını bilmiyor. Ya uzun uzun bakar ve o aşk orada biter ya da bir türlü dikkatini çekmeye çalışır. Yanına gelip konuşmak o kadar zordur ki.

En İyi Kız Görüşü

• Banel ergenuslar vardır canım byle her kıza ıslık çalan laf atan soyu tükenmek bilmeyen maalesef ki bizimle aynı havayı soluyan, o küçücük beyniyle dikkat cektıgını zanneden varlıklardan bitanesine denk gelmişsin bebişim -,-

7|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bir anlama gelmiyor

0|0
    0|0
  • Okuzun altinda buzagi aramaktan bikmadiniz ne garip seylere takilir oldunuz yaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• klasik çomar tipi. arkadaşlarını çağırıyordur. köpekler falan da uluyo ya o hesap.

1|0
    0|0
    • :) :) nefret ediyorum bu tiplerden :(

• ortada hiçbir sebep yokken insan kendinden şüphe ediyor bu çomarlar yüzünden.

• aynennn

• İlgini çekmeye çalışıyordur.

1|0
    0|0
  • Allah im su soruları yazarlarken kapansin o. Telefon bisey olsun yarabbim mübarek ramazan ayında yalvarıyorum sana

0|0
    0|0
  • dikkat cekmek istemis aklinca...

0|0
    0|0
    • ben onun yerine utandım gerçekten

• Keyfi yerinde demek ki😄😄

0|0
    0|0
  • Sapik oldugu anlamina geliyor

0|0
    0|0
  • Senin egonla ugrasamam simdi ya...😒

0|0
    0|0
    • umarım seninde başına böyle bişey gelirde anlarsın o zaman

• Derim, neyin kafasini yasiyon sen😂

• benim sorum değilmi ı-ıh gelişigüzel laflar kullanılamaz benim sorularımda hıh :)

• Sana calmis iste don bak diye

0|0
    0|0
Yükleniyor...