En komik, rezil anınız nedir?

Ben başlayayım. Biriyle tanışmıştım. Normal konuşuyorduk. Bir anda kekeledim. Kendimle çok dalga geçtiğim için kekelememle dalga geçeyim dedim ve yine kekeledim :DD

Ya sizin en komik rezilliğiniz nedir?

En komik rezillik anınız nedir?

Güncellemeler:
Son gif '' hayatımın gidişatı (temsili)'' gibi olmamış mı ya 😂😂😂😂😂😂
Bir önceki güncellemem çok tatlişko olmamış mı ya :D :D :D :D :D :D

0|5
17|26

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşların şakasıyla, elektro şok cihazına maruz kaldım.

Hatta youtube'da video'muda paylaşmışlardı bi' ara, duruyordur da atmayım şimdi.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ortaokulda sınıftan çıkarken kapıyı tıklatmıştım 😒😂Herkes gülmüştü. Herhalde osmanlı saraylarındaki gibi kapıyı tıklatınca dışarıdan açıyorlar falan sandım 😂😂😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• çooook uzun bir hikayesi var ya :D ama şöyle söyleyim soba yüzüme patlamıştı :D sınıfın sobası ve kaşım kirpiğim yanmıştı yüzümde tabi :D gülmekten herkes yerdeydi :D

1|0
    0|0
  • Liseye yeni başlamıştım, okulda müdür yoktu o sırada. Yeni müdürün geldiği hafta nöbetçiydim dış kapıda. Tabi geldiğini biliyorum ama müdürü falan görmedim daha. Biraz yaşlı takım elbiseli bir adam kapıya geldi "Buyur amca, ne için gelmiştiniz"dedim. O amcanın kim olduğunu söylememe gerek yok sanırım :/

1|0
    0|0
  • Lisede bir kıza çıkma teklifi ettim arkadaşlar aracılığı ile, sonra Vazgeçtim kızda beni okul çıkışında bekliyor du.
    Ona görünmemek için dikkat ederken, ona carptim kız selam dedi, ben hic bir şey demeden uzaklaştım.
    Sonra okulda koridorda karşı karşıya gelsek yolumu değiştirirdim.

"Komik mi bilemem ama çok rezil oldum"

1|0
    0|0
  • Yaklaşık 3 sene önce Ramazan dı yine böyle. Bir yer de çalışıyorum İftar saati Çorba servisi yapıcam tepside yaklaşık 15 tabak var salonun ortasında ayağım kaydı düştüm çorbaların hepsi yeree :D

3|0
    0|0
    • Maaşından kesilmemiştir umarım onlar :DD

• Zaten öyle düşmelerde gülmezsen daha kötü :D Bir de ciddiyetine güler millet ahahah ::d:DD:

• Ben düştüm gülmeye başladım hemen :)

• arkadaşımla yolda yürürken benim telefona dalıp öndeki ince elektrik direğini görmeyip kafamı vurmam ve bu durumun farklı yerlerde iki defa olması çooook bir kötü durum yazarken bile utandım

1|0
    0|0
  • Is yerinde telsizden firca atiyoruz birilerine "arkadaslar oyle olmaz böyle okur neden oyle yaptiniz" falan. Biri girdi araya "tamam sorun yok ben soyledim". Cok bilmis ben zaten kizmisim olur mu oyle sey yanlis bilgi. Nasil yaparsiniz bunu sorumluluk bizim. O arada ofis telefonu çaldı telsizdeki şu falan diye. Tabi bana da yine telsiz mandalina basip "hirmitlir siyin midirim" demek kaldi.

1|0
    0|0
    • Son rezikligimde Şu an senin yüzünden sura beklerken soruyu görüp gif lerini girunce tutamayip bastim kahkahayi, millette siritiyor. Fazlami abardim guperken bilemedim

• Ahahaha :D:D Hürmet gördün mü peki abicim :D

• Allahtan cabuk emekli oldu. O gune kadar her gördüğünde ilk fircami senden yedim deyip durdu. Sağolsun upgrade olduk sayesinde. 😉 fiexa atmak yerine dovsem gn md falandim yani

• Eski sevgilime iltifat ederken yanlış manalı bir cümle kurmuştum. Sonra onu düzelteyim derken tekrar başka anlama gelen iltifat yapmıştım :D En son çıldırdım dedim sen anlamışsındır :D

1|0
    0|0
    • Benim olaya benzemiş D:DD Kaş yaparken göz çıkarmışız :P

• 10. Sınıfta pazatesi günü geç kaldım sıraya geçmeye çalışırken tüm okulun önümde domatesten daha kırmızı bir halde İstiklal marşı okudum :)

1|0
    0|0
  • Kizlarin takıldığı elit bir kuaför var orada agda yaptirmistim :) tek erkek olduğumu ogrenince fail oldum :)

1|0
    0|0
  • Öyle bir anı olmadı

1|0
    0|0
  • İşyerinde çalışırken kızın birinin üstüne yanlışlıkla bir bardak kolayı boca etmiştim neyseki kız cazgir bir tip değildi ama utanmıştım baya 😆

1|0
    0|0
  • bir gün arkadaşın düğününe gittim giydim takım elbiseyi tam merdivenlerden çıkıyordum tam kapının önüne gelcektim son basamakta takıldım 3 basamak aşağı düştüm :D

1|0
    0|0
  • karşındaki ben olsaydım keşke bende senle geçerdim

1|0
    0|0
  • Milletin goruslerini okumaya geldim çaktırmayın 😁😁😜

1|0
    0|0
  • uzaktan birini tanıdığıma benzettim selam verdim yaklaşınca onun o olmadığını fark ettim ve kalkan elimle saçımı düzeltmeye başladım :D

1|0
    0|0
    • Ya seninki iyi. Ben arkadaşım sandım. Uyuzluk yapıyım diye yanında konuşmadan gittim. Sonra kız yavaştan kafasını kaldırdı bakıyor. Aha bu benim arkadaş değil :DD

• :D:D: rezillik :D

• misafirlerin karşısına üstü kısım çıplak çıkmak. tabi evde misafir olduğunu bilmiyordum

1|0
    0|0
  • kendi ayağıma takılıp yere yapıştım :)

1|0
    0|0
  • Kagida parmak basacagima adama parmak bastım

1|0
    0|0
  • Paylastigin cama carpan cocuklar. Hah iste aynisi basima geldi kizlara rezil oldum :D

1|0
    0|0
  • Yok oyle bisey

1|0
    0|0
  • Hayatımda hiç rezil olmadım

1|0
    0|0
  • yani şimdi hangisini saysam karar veremedim :)

1|0
    0|0
    • Gönder gelsin birini :D

• :DD Ay kötü olmuş ilki

• bazen oluyor işte...

• eski sevgilimin saçını yakmıştım yanlışıkla

1|0
    0|0
  • Bence olağan durum hatta hoş karşılanabilecek bir durum

1|0
    0|0
    • Ama komik ve rezillik bu :D

• Anırmamalıydı bir insan neden anırır ki insan gibi gülemiyor mu

• Bence komik kardeş çok kasma sen.

• 31 çekerken yakalandım üstüne Ada'mın. Üzerine boşaldım tamda işim bitiyordu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Sümügümü yalarken yakalandım

2|0
    0|0
  • Bestimle yolda gidiyoruz karışıdan da çok tatlişko bir çocuk geliyor çocukla bakışıyorum sonra ayağım kaydı çocuk baya ilerde ama ben düşmemek için direndim knkamda koluma girmişti ikimizde resmen yere kadar eğildik dengemiz sarıldı baya gülmüştük sonra çocuk en yakın arkadaşımın sevgilisi çıktı herkese etiket etmiş bizi düştüler diye hahaa 😂

1|0
    0|0
  • Camdan atladim sayilir mi

1|0
    0|0
  • kahrolsun iş yerinde yine bigün fotoğraf shoplama yapıyorum beyaz sandalyeye oturmuşum kalktım fotoğraf albümü düzenliyodum bir abi oturmuş sandalyeme. Kalkarken üstüne bakındı. sevo burası nolmuşböyle gel sil şunu dedi. Meğersem beyaz sandalye olmuş kırmızı sandalya. Siz anladınız olayı. Ölsem unutmam mora dönüştüm bende.

1|0
    0|0
  • Bir çocuktan hoşlaniyordum, tatildeydik ve oteldeki bir çocuktu. Bir gün açık büfede yemek alıyordum çocuğu gördüm ve elimdeki tabağı farkında olmadan kendime doğru çektim. Alttan makarnalar tek tek dökülmeye başladı, üstüm de battı ve millet, çocuk da dahil herkes bana baktı. Ben de kaçtım :D 😂 bunu her hatırladığımda çok malım derim kendime 😂

1|0
    0|0
  • Anlatip da bir daha mi rezil olayim 😕

1|0
    0|0
  • Allahım giflere bak hashgghsaha :D :D ben sevdiğim çocukla maç izlerken daha ilk konuşma gibi bişeydi benim futbolcu kalçası fetişim var biliyor musun demiştim neden dedim bilmiyorum bir an çıktı az daha dayak yiyordum :D

1|0
    0|0
  • Okula giderken arkamdan köpek geliyordu ırıspı köpek diğerek yürüyodum yanımdaki oğlanlarda taklidimi yapmaya başladı güldüm bende

1|0
    0|0
    • Ehehehe :D Ben de öyle kediyle konuşurken bir oğlana denk gelmiştim. Kedileri de hiç sevmem salak salak konuşuyordum kediyle :DD

• Düşmemek için hocanın saçına asılmıştım ve afam yabancıydı

1|0
    0|0
  • komık degıl ama rezıldı benı aldattıgı zaman butun kampusun onunde ona bagırmıs defol demıstım agzıma gelenı soyledım ve kendımı tutamayıp ona vurdum hak ettı hayvan :/

1|0
    0|0
  • 2 arkadaşımla geziyorduk yer buzdu ben dengemi kaybettim üçümüz de düştük. Rezil olmamak için kahkaha attık

1|0
    0|0
  • Şu an farkettimde hiç öyle büyük bir rezillik yaşamamisim😎

1|0
    0|0
  • Son gife acayip güldüm yaa :)) mutlaka vardır rezilliğimde hatırlamadım şimdi

1|0
    0|0
  • Öyle bir anı yok

1|0
    0|0
  • Sınıfta uyya kalıp horlamaya baslamak ve butun sinifin beni dinleyip kahkalara bogulmasi 😫😭

1|0
    0|0
  • dustum

1|0
    0|0
Yükleniyor...