Neden hala facebook kullaniyorsunuz?

twitter ve instagramin populeritesi facebooku gecmesine ragmen tam gaz face'ye devam edenler var. soylermisiniz bana neden

Güncellemeler:
arkadas edinebiliyor musunuz?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Neden kullanmayayım? Diğerlerini kullanmıyorum ben. Çok saçmalar.
    Facebook'tan istediğimi yazabilmek varken, neden Twitter'ın karakter kısıtlamasıyla uğraşayım ki?
    Facebook'a zaten fotoğraf koyabiliyorum, bunu da arkadaşlarım görebiliyor. İnstagram'a neden gerek duyayım ki?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Facebook kullanmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• populeritesi en yüksek olan site hala facebook orayı bir düzeltelim 2. ci si kişiden kişiye değişir ben sadece instagram kullanıyorum sadece fotoğraf atmak daha mantıklı geliyor twitter da ne yaptığımı millet bilmesede olur swarmda millet nereye gittiğimi bilmesin bunları ayrı ayrı indirmek yerine sadece facebook ta kullanıla bilir sonuç olarak bunların hepsi facebook ta zaten yapılıyordu

0|0
    0|0
  • Hiç birini kullanmıyorum gerek duymuyorum çünkü

0|0
    0|0
  • Daha mantıklı instagramdan tam anlamıyla nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • O saydigin hesaplar mevcut ama face ye daha az giriyorum soruna gelince belkide aliskanlik die oyledir

0|0
    0|0
  • İlk göz ağrımız 😂😂

0|0
    0|0
  • Alışmışlık var, facebookun zengin uygulama seçeneği var, daha kullanışlı bir arayüzü var, anlık bildirimde en hızlısı, her yaşa hitap ediyor ve sürekli kendini geliştiriyor

0|0
    0|0
  • İlk goz agrimiz o bizim taam mi

0|0
    0|0
  • twiter ve ınsgtram face kadar cekmıyor kendıne

0|0
    0|0
  • Kullanmiyorum

0|0
    0|0
  • Videolar falan izlemek için