Yemek yapmaya bayılıyorum ama annem her şeye karışıyor :( ?

Evde sürekli yemek yapmak istiyorum. Farklı şeyler denemek istiyorum. Yemek yapmak ve tabi ki yemek çok hoşuma gidiyor ama annem her şeye müdahale ediyor. Her şeyin kendi istediği gibi olmasını bekliyor. Her şeye karışıyor. Herkes bıktı artık tavırlarından. Ne yapmam gerek? Aynı durumu yaşayan var mı?

0|1
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Var, ben ve tekâbül eden kimse de babişkom. Ne yazık ki anneniz otoriter ve narsist; çözümün olmadığını, olsaydı benim çoktan ama çoktaaaan kullanmış olacağımdan emin olabilirsiniz. En iyisi mi? Kafanızı dizlerinizin arasına gömün, ağlayın. Gerçekten insan düzeltmek imkânsız. Dik kafalının dik âlâsı bu tipler.

NOT: Annemin de ondan aşağı kalır yanı yok.

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Annen sonuçta onu kırmadan ne yapmak istediğini ve yapmakta kararlı olduğunu anlat ve uygula. Herşeyin kendi istediği gibi olmayacağını hissettir. Sözle kırıcı olarak değil.

0|0
    0|0
  • Her anne boyledir ya mutfakta dediği tat malzeme olmasini ister o kadar sorun etme ama bunaldiysan anne karisma ben kendi zevkim icin yapiyorum sen de eve yemek yap de olur biter

0|0
    0|0
  • Valla brn mutfapa giriyim diye annem yalvarıyor bana sorar şunu nasıl yapıyım dıye ya da babam a sorar ascıyız da #Dasdfghjkl

0|0
    0|0
  • Bruksele olsan seni aşçı olarak ise alırdimm.

0|0
    0|0
  • Valla o annedir herşeyi yapar :)
    +1 lersen sevinirim <3

0|0
    0|0
  • Anneler karışır

0|0
    0|0
  • Yanan davul firinin uzerine oturmasini soyle annene bidaha 500 mt capina yaklasamaz

0|0
    0|0
  • Benim yapamadığım yemek yok annem hiç karışmaz 😉

0|0
    0|0
  • Ne güzel

0|0
    0|0
  • Annene laf etme ör. . Sen ondan çıktın ii davran kadına

0|0
    0|0
  • muallebi yapacam buyur yap