İş fobisi olan var mı?

Arkadaşlar iş fobisi olan var mı? Varsa ne şekilde cereyan ediyor, çözüm bulabildiniz mi , bulduysanız nedir? Lütfen ve lütfen yapıcı fikirler bekliyorum.

1|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• Benim var calisasim yok

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• iş fobim var sanki zamanımı harcıyormuş gibi geliyor.. gidiyorsan standart 6 saat 7 12 gibi zaman zarfında orada kapalısın tutsaksın tamam mass veriolar ama herşeyde para değil.. heleki münasebetsiz ukala çalışanlar oluncada hepten bunaltı sinir stres eeeh yeter ben bırakıyorum :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ozgurlugumun kisitlandigini dusunuyorum hep bu yuzden rahat isler pesinde kosuyorum ve yasitlarimin islettigi isler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Var bro

0|0
    0|0
  • Ben'de de var ama okuyorum. Amacım akademisyen olmak. Kafa üzerine yorulan şeylerde başarılıyım; fiziksellikten çok beynimle çalışmayı seviyorum. Bu yüzden hedefim akademisyen olmak. Fiziksel anlamda bir iş ne kadar zor olursa olsun ancak kontrol bendeyse sorun olmuyor bu, ama başımda biri varsa; hele ki mobbing uygulanıyorsa çığırdan çıkıyorum ve katlanamıyorum. Yani özgürlüğümün kısıtlanmasına tahammülüm yok. Parasız kalayım daha iyi.

0|0
    0|0
  • Bazen oluyor

0|0
    0|0
  • Mesela bir patronun olması ve bana emir vereceğini düşünmem bile yeterli çalışmamak için

0|1
    0|0
  • İş fobisi yok ama işyerindekilere ayarım.

0|0
    0|0
    • İşi mantıkta aramakla hata ettigimi biliyorum ama yine de mantıken düşündügün zaman iyi ve güzel olanı yapmak varken hayvanlık yapanları anlayamıyorum.

• is fobin varsa zararlı canlı gibi yaşa

0|0
    0|0
  • Var amaaa. Çözüm yok 😬

0|0
    0|0
  • Pazartesileri işe gitmeyi sevmiyorum 😭😭

0|0
    0|0
  • iş fobisi? yeni duydum. gothu yemiyor desek.

0|0
    0|0
    • Başına gelmediyse bilemezsin. Sivil hayatta yolda sokakta biri sana caz yapıp sana zorla bir şeyler yaptırmaya kalksa her türlü postanı koyar , karşı çıkarsın. Ancak iş yerinde gtten bacaklı tipsiz suratsız, konuşmayı bile bilmeyen bir patron emir verdigi zaman, verdigi emir ne kadar iğrenç olursa olsun yapmak zorundasın. Seni döveceginden degil ; yapmazsan kovulacağından ve işsiz kalacağından. Eğer işsiz gezdigin bir dönemde ailen sana it muamlesi yapmıyorsa eve para getirmiyorsun diye ailen sana yük gözüyle bakıp her gün kahredici sözlerle aşağılamıyorsa şanslı birisin demektir. Gerçekci olmak gerekirse öyle bir aile de yok. İnsanlar senin sandığın gibi gtü yemediginden degil iş yerindeki Allahsızlıklarla parasız kalma arasında sıkıştığı için stres yapıyor.

• inşaat sektöründe 15 yıl çalıştım. bir işi biliyorsan taviz vermeyeceksin patron değil kim olursa olsun. zanaatımı satıyorum işine gelmezse işime gelmezse sektör canlı yola devam. stres yapmaya gelmedik dunyaya. herkes yolunda. sanada başarılar. tavsiyem kimse senden onemli degıl.

• Hayır

0|0
    0|0
  • İşyerim var zaten içerde yazıyo iş fobisi olan giremez tehlikeli diye...

0|0
    0|0
    • Demek işletme sahibisin. Eminim kendince bir sistemin vardır. Sadece merak ettim. Diyelim ki paraya sıkıştın, tasarruf yapmak için işçinin yevmiyesinden ve sigortasından aşırır mıydın?

• Madem sordun söyliyeyim bendeki elemanlar haftalık alır parayı yemin ederim çok kötü bir dönem geçirmeme rağmen karttan çekip paralarını vermişim (elemanın anlının teri soğumadan hakını vermeyi hep nasibeyle yarab.)

• yok benim

0|0
    0|0
Yükleniyor...