Ateistlerin ramazan pidesine olan düşkünlügü neden?

ateist arkadaslarım benden cok seviniyor ramazanın gelmesine adam pide yerken allah tutugumuz orucları kabul etsin deyip pideyi 3 kez öpüp basına koydu :D

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• ateistleri bu kadar eleştirmeniz mi artık inancı herkesin kendine kalsın

0|0
    0|0
    • eleştiri degil ya sadece onlar üstünden sordum

• farkındayım ama onlar çok eleştirdiğimizi düşünüyorlar sanırım gündemden düşürmeliyiz bu konuyu

En İyi Erkek Görüşü

• Ramazan pidesi neden pahallı?
    Neden öğrenci şehirlerinde, öğrenci menüsü kalkıyor Ramazan da ve öğrenciler 10 liralık yemeğe 25-50 lira para ödemek zorunda bırakılıyor?
    Hiç bunları sorguladınız mı? Ramazan ayında pide almam ben, normal ekmek alırım. Ekmeğide, kapıya ihtiyaç sahipleri için poşet bırakan fırınlardan alırım. Alırken de ekmek parasını fazla veririm, oraya ekmek koysunlar diye.
    Ateistlere şaka yollu laf atmaktansa, önce kendimizi eleştirmek lazım.

0|0
    0|0
    • birader neden ekmek yiyosun diyen olmadı ayrıca 10 liralık yemege 25 lira vermeyede gerek yok her belediyenin iftar cadırı var gidip afiyetle yiyebilirsin bu ay dayanısma ayıdır herkes için

Kızlar Ne Diyor 8

• 😃😃😃😃komikler ya

0|0
    0|0
  • Pide sevdası başa vurunca

0|0
    0|0
  • Ahah😀ilk defa duyuyorum🙊

0|0
    0|0
  • hahha :D ne güldüm

0|0
    0|0
  • Haha :Dd pideyle imana gelen atayiz

0|0
    0|0
  • Ramazan pidesi çok güzel ve çok tatlıya odandır.

0|0
    0|0
  • Ramazan pidesi yüzünden dine dönenler var :)

0|0
    0|0
    • paskalya çöregi yiyince haç çıkaran arkadaslarım da var :D :D

• Öptürecekler onlara zamanı gelince

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• pide Ramazan ayında daha bir lezzetli olur, yoksa Ramazan harici kebap altı yastık görevi görür, kimsede tamah etmez.

0|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin :)

0|1
    0|0
  • Başını yesinler.

0|0
    0|0
  • İmanlı ateist 😀

0|0
    0|0
  • Pideyi bende severim ama ramazan pidesinin Türk kültüründe olmadığını sadece ekonomik bir tuzak olduğunu da bilen bir ateistim bizleri yargılamayı bırakın.

0|0
    0|0
  • yesinler bırak

0|0
    0|0
  • hocam onlarda insan temel libidolarını karşılamak zorundalar tıpkı senin gibi... :)

0|0
    0|0
  • pide sonuçta tadı güzel tadından doolayı 30 gün imana geliyolardır pidenin hatrına D:D

0|0
    0|0
  • Erkeklerin kendisinde olmayan karşı cinste olan meme düşkünlüğüne benziyo

0|0
    0|0
  • imana geliyorlar ama utançlarından söyleyemiyorlar. ramazan pidesi üzerin den mesaj veriyorlar.

0|0
    0|0
  • pide güzeldir

0|0
    0|0
Yükleniyor...