Size tehtidler savuran şiddetle kalkan sokaga cıkamıycak duruma gelirsin diyen bir sevgiliden nasıl kurtulursunuz?

size tehtidler savuran şiddetle kalkan sokaga cıkamıycak duruma gelirsin diyen bir sevgiliden nasıl kurtulursunuz? bıktım artık ayrılamıyorum şiddet şantaj gibi şeylerle korkutuyor benii

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• yok mu tanıdığın bir delikanlı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bir herifi anca poliser zapt eder.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bakımsız ol yavaş yavaş senden tiksinsin ama bunu kasıtlı gibi yapma çirkin görün bakma kendine pasaklı ol ve güzel kızların olduğu yere gitör hep. Zaten kendi gidicektir o

1|0
    0|0
  • Polis savcılık

0|0
    0|0
  • Sikayet et

0|0
    0|0
  • Hala sevgilimi diyorsun

0|0
    0|0
  • polise şikayet et

0|0
    0|0
  • Kaç Yaşındasın?

0|0
    0|0
  • Son bir kez uyarabilirsin, beni böyle tehdit ettiğin anda karakola gider şikayetçi olurum. Siciline işlerler, enayi daha işe giremez aç dolanır etrafta.

0|0
    0|0
  • Yerinde olsam; direkt silerim onu.

0|0
    0|0
  • Savciliga gider 2 satir dilekce yazarim olur biter 😉

0|0
    0|0
  • Öldür gitsin, meşru müdafaa dersin, bir şey dersin yırtarsın.

Bu arada Çilem Doğan'a Özgürlük...

0|0
    0|0
  • Senin abin filan yok mu kurtarsin seni bu at hirsizindan ne santaji elinde seks kasedin yok ya

0|0
    0|0
  • kimse beni tehtit edemez :D

0|0
    0|0
  • İlişkiyemi girdin bunla

0|0
    0|0
  • havlayan kopek ısırmaz. kocan olsa korkmazsınız elın pıcınden korkun ananıza babanıza yazık lan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• tuhaf ona düzgün bir dille anlat ama sinirlenmeden söylemeye çalış baktın sinirleniyor alttan almaya bak ya da değiştirmeye çalış sevdiğini falan söyle kıskanmayı bırakır inş kıskançlığından yapıyordur diye şey yaptım da ne bileyim Allah yardımcın olsun :(

0|0
    0|0
  • İlk ailene söyle sonra emniyete

0|0
    0|0
  • Çocuk yoksa daha rahat kurtulursun çocuk olunca hakları var biran önce kurtul

0|0
    0|0
  • benide tehdit eduyordu ama ayrildim o tehditler kuru canim aldanma

0|0
    0|0
  • Polise git

0|0
    0|0
  • ŞİDDET ŞANTAJ BOŞ İŞ ONLARIN HEPSİ BİR MESAJ AT VE NUMARANI DEGSTR KURTULURSUN AMA SU VAR COCUK YAKININIZDAMI OTURUYO ORTAK TANIDIGINIZ var mı BUNLAR ÖNEMLİ

0|0
    0|0
  • İspatlı şekilde savcılığa giderim

0|0
    0|0
Yükleniyor...