Kadın beyni ile erkek beyni karşılaşsa hangisi daha güçlüdür?

Erkek beyninin ne kadar basit olduğunu bu resimde görebiliyoruz

Kadın beyni ile erkek beyni karşılaşsa hangisi daha güçlüdür?

1|4
11|38

En İyi Erkek Görüşü

• Bu resim ve sorun senin kişiliğinin ne kadar basit olduğunun kanıtı sanırım 😃

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İki taraftan birinin varlığı yetse diğerine ihtiyaç kalmazdı bence. Ben ne kadar uğraşsam da teknik konulara kafam basmıyor bir conta sıkamıyorum video izleyip uygulamalı öğrenmem gerek bu durumdan muzdaribim. Bana göre gerçekten kadın işi ya da erkek işi var.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• İyi güldüm :D Anket yapsaydın, sonuçları daha komik olacaktır. Bekliyoruz.

2|1
    0|0
  • Guc basitlikle veya karmasiklikla alakali degildir ikisininde ustun gelecehi noktalar vardir.

0|0
    0|0
  • Beyin aynı beyin :D İşleyiş biçimleri farklı buda hormonlardan ileri geliyor. Kadınların geneli aşırı detaycıdır. O kadar detaya girerler ki bazen düşüncelerin detayların arasında boğuluverirler. Erkek düz mantıktır fazla öteyi beriyi karıştırmaz çomak sokmaz. Bu dünya ya ikisi de lazım. Cehennem olmadan cennetin ne değeri kalır ;) Sidik mi yarıştırıyoruz anlamadım ki :D

1|0
    0|0
  • Kadin

0|0
    0|0
  • Erkek

0|0
    0|0
  • Kadın'da beyin yok, hiç bir özellikleri olmadığı için, beyinliymiş gibi davranıyorlar. Saçma hareketler yaptıkları içinde, erkelerin hoşuna gidiyor, erkekler kızların saçma hareketlerine tav olur, bu kız niye böyle salak ki acaba diye merak ederler sonra ilgi duyarlar yeni bir canlı keşfetmiş gibi

0|0
    0|0
  • kadınlar züker atar.. erkek çeneye daha fazla katlanamaz çekilir. beyaz bayrak asar

0|0
    0|0
  • Hadi ya öyle mi

0|0
    0|0
  • her türlü alırız

0|0
    0|0
  • Senin beynin benim beynimin önünde diz çöküp tövbe eder.

0|1
    0|0
  • erkek daha güçlüdür dersin bir tane kadın getirirler erkeği yener sonra bir erkek gelir o kadını yener sonra öbürü gelir onu yener derken doğrusunu bulamazsın bence en iyisi eşittir demek insanoğlu eşittir kadın erkek ayırmadan.

1|0
    0|0
  • Kişiye göre değişir duygusal ve mantıklı olmak dışında herşey atnıdır

0|0
    0|0
  • Şu erkek beyni olarak adlandırdığınız fotoğrafta bir tek food beni anlatıyor

0|0
    0|0
  • Ayni

0|0
    0|0
  • Birisinin çizdiği karikatürden yola çıkarak kıyaslama yapacaksan kadın beyninin hali ortadadır derim

1|0
    0|0
  • Erkek beyni gycludur kadinlar beyinleriyle degil duygulariyla hafeket eder

0|0
    0|0
  • kadın

0|0
    0|0
  • Ortalama erkek zekası, ortalama kadın zekasından yüksektir her daim.

0|0
    0|0
  • Kadın

0|0
    0|0
  • Kadın.( odun olmayan tabikide )

0|0
    0|0
  • Genellikle erkek sonuç odaklı kadın ise detaycı :D

0|0
    0|0
  • dünyadaki önemli buluşları erkeğin yaptığını düşünürsek erkek beyni

0|0
    0|0
  • Kadınların neresiyle hareket ettiğini söylememe gerek yok sanırım bunu tüm erkekler bilir :)

0|0
    0|0
  • Erkeğin beyni diye bişey yokki
    Kadınlar çeneleriyle beyin mi bıraktı bizde

0|0
    0|0
  • Değişir kişiye göre

0|0
    0|0
  • kadında beyin olmazki yoktur yani

0|0
    0|0
  • Kadın daha zekidir ama erkek beynini daha iyi kullanır 😏👍

0|0
    0|0
  • bilim insanların da erkekler çok yüksek bir yüzdeye sahiptir

0|0
    0|0
  • Hahah hee hee kesın oledır 😂

0|0
    0|0
  • Sexleri alıp sizin beyninize koymak lazım çünkü seksi erkekten daha fazla düşünüyor kadınlar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 10

• Tabikide kadin akli kadinim diye demiyorum ama kadin herzmana dah aince dusunur ince eler sık dokur buyuzxen kadin

0|0
    0|0
  • Benim sanırım ne erkek ne kadın beynim var, böyle stereotipik salak beyne sahip değilim.

0|0
    0|0
  • Cevap belli

0|0
    0|0
  • Ikisinin de güçlü oldugu yönleri farkli

1|0
    0|0
  • Kadın beyni

0|1
    0|0
  • Tartışmasız kadın.

0|0
    0|0
  • Beyinin dişisi erkeği yoktur yalnız

0|0
    0|0
  • Kadınlar daha çok düşünür daha güçlü beyinleri bence

0|0
    0|0
  • Kadın beyni

0|0
    0|0
  • Kadın beyni daha detaylı ve çok yönlüdür aynı anda bir çok şeyi idare eder erkekler zekidir olayı ise erkeklerin tek yönde odaklanıp tüm zekasını o yönde kullanmasıdır kadın odaklandığında erkekten zeki olması muhtemeldir feminist değilim realistim

3|0
    0|0
Yükleniyor...