Bir yaratıcının varlığına inanıyor musunuz? Anket?

Kimseyi yargılamak, yadırgamak değil amacım. Sadece merak ettiğim için soruyorum. Lütfen kimse kimseye inandığı şey yüzünden hakaret etmesin. İnananlar veya inanmayanlar düşündükleri şeyleri nedenleri ile paylaşabilir mi lütfen?

• Bence bir yaratıcı var ama bir dine inanmıyorum. Deistim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Evet inanıyorum, Müslümanım
    89% (16)100% (7)92% (23)Oy Ver
  • Hayır ben inanmıyorum. Ateistim
    11% (2)0% (0)8% (2)Oy Ver
  • Ben Şamanistim, Gök Tanrı ya inanıyorum
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İnanıyorum ve müslümanım. Hiçkimse herhangi bir teknolojik aletin bile kendine kendine, rastgele olacağına inanmaz. Peki şu koskoca kainat nasıl kendi kendine ya da rastgele oluşabilir? İnsan bütün ihtiyaçlarını doğada bulabilir? Bu kadar canlı türü meydana gelebilir?

0|0
    0|0
    • Peki ama bunlara inanıp Müslüman olmayanlar var. Neden İslam?

• Bence Allah'a inandiktan sonra dinleri karşılaştırmak lazım. O zaman doğru yol bulunur. Ben diğer dinlerle karşılaştırdığımda islamı doğru buluyorum. Benim aklıma yatan islamiyet.

• Ayrıca Yahudi kaynaklarında bile son peygamber Hz. Muhammed (sav) den bahseder. Hristiyanlıkla karşılaştırınca da zamanında Hristiyan din adamlarının kitapları değiştirip kendi çıkarları uğruna değiştirdikleri biliniyor. Cennetten arsa sattıkları. İslamiyette aklıma yatmayan birşey yok. Ve bana huzur da veriyor islamiyet.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Hristiyanlık niye seçenekte yok?

0|0
    0|0
    • Özür dilerim. Ama her dini yazamazdim. Anket değil de neden Hristiyanlığa inandığını paylaşır mısın

• İsa Mesih'in bu yeryüzünde insanlara bedel ödeyip günahlarımıza karşılık kan döktüğü için.

Yükleniyor...