Yaşam böyle olsaydı sizce hayat gerçekten nasıl olurdu?

Zaman a karşı diye bir film var. İnsanların bedeninde dövme gibi dijital saatler vardı insanlar para yerine zamanı kullanıyorlardı. alışverişlerlerde hep zaman kullanıyorlardı. bileklerinden zaman okuyucularla zaman transferi yapıyorlardı. zaman atm leri vardı. kimisinin 1 MİLYON yıl zamanı kimisinin de 30 dk zamanı vardı. zamanı biten ölüyordu. Yaşlanmak yoktu. sizce dünya da zenginlik birimi para değilde zaman olsaydı hayat nasıl olurdu? Daha dakik daha mantıklı düşünen bireyler olmaz mıydı?

0|4
4|23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Filmi izlemistim güzel bir soru evet farklı olurdu ama insanlar şimdi para için yaptıkları dalavereleri zaman için yaparlardı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• şu an yaşadığımız hayat öyle değil mi zaten. Geçenlerde mustafa Koç öldü mesela ve daha nice zengin olanlar. Ömür boyu sahip olamayacağımız paralara sahipler ama zamana yenik düşüyorlar. İdrak meselesi sadece. Zaman en iyi öğretmendir ne yazik kİ bütün öğrencilerini öldürür. Neyse zaman şerefsizdir

2|0
    0|0
  • Ayni filmdeki gibi zengin yine zengin fakir yine fakir olurdu

0|0
    0|0
  • sıkıcı

0|0
    0|0
  • Uzun yasamak iyi bisey degilki sevdigim kim varsa ölüyo tüm hatiralarini yasadiğin kisiler ölüyo bir anin gozunde canlandiginda otomatik o anidaki kisilerin cenazeside gozunde canlaniyo

1|0
    0|0
  • film zaten olacakları anlatmış para yerine xaman kullanıyosun tek farkı bence kumarda canını kaybedebiliyo olman

0|0
    0|0
  • Çok boktan olurdu, şu dünya da ki en adil şey herkesin ölecek olması zaten, onuda elimizden alırlardı

0|0
    0|0
  • Valla kokanalar ve alisveris manyaklari icin iyi olurdu...

0|0
    0|0
  • Hayir olmazdi.

0|0
    0|0
  • izledim harika bir filmdi.. zamanı az kalanlar hızlıca yürüyüp koşuyolardı. birini öldürünce kolundan onun kalan zamanlarını kendine transfer ediyodun filan.)

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • izledim o filmi cok manyakti ya
    guzel olabilirdi aslinda herkes surekli bir kosusturma halinde ahaha😂

0|0
    0|0
  • Hayat bazıları için ölüm bazıları için sonsuz olurdu.

0|0
    0|0
  • E zaten hayatımız öyle. Sağlık, zaman, gençlik, bunlar artık satın alınabilir şeyler.

0|0
    0|0
  • Olmazdı tabiki hayalleri hayatlrla karıştırmamak lazım

0|0
    0|0
  • Waow kesin izlemeliyim :)

0|0
    0|0
  • Evet katılıyorum

0|0
    0|0
  • ben fazla yaşamazdım heralde