Arkadaslar gece sahura kalkamadim ve niyet etmedim oruc tutabilirmiyim?

elisa93
Arkadaslar ben oruc tutuyordum ama dun cok yorgundum ayni zamanda restoda calisiyorum yurt disindayim burada cpk gec aciliyor saat 10 da. Cok yorgunddum dun saaat kurmama ragmen uyanamamisim Şu an bisey yiyip icmedim tutsam kabul olurmu? Aileme sordum bir fikirleri yok zaten sadece ben tutuyorum onun icin saat alarm kuruyordum onada kalkamadim
Arkadaslar gece sahura kalkamadim ve niyet etmedim oruc tutabilirmiyim?