Düşuncelerimde hakli miyim haksiz miyim?

Kadinlarin maddiyata duskun oldugu soylenir. Istisnalar hariç pek de yanliş degil. Fakat ben bunu paragozluluge degil de güçlü olmaya bagliyorum. Yani şöyle. Erkek dogasi nasil guzele odakliysa kadininki de güce odakli. bir erkegin is sahibi olmasi guzel bir ise sahip olmasi kadinin gozunde o erkegi guçlu gosteriyo. Ve belki de kadinlar hayatlarina birini alirken bu yuzden dikkat ediyolar boyle seylere. Mesela erkekler de once kiz ona guzel gorundukten sonra kizi tanimak ister. Kadin istedigi kadar mukemmel olsun guzel degilse erkek onu fark etmez. Yalniz güçlulukten kastim karakter degil tabi ki. Normal bir iste calisan bir erkek holding yoneticisinden bin kat karakterli olabilir. Onlar ayri konu ama neyse siz anladiniz bence.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Tabii ama bağımsız olma güdüsü gelişmiş kadınlar da var. Ben daha çok bunun aileden gelen bir şey olduğuna inanıyorum. Bir kadın ne kadar iyi eğitim almışsa ve ailesi tarafından manevi olarak desteklenmişse o kadar kendi ayakları üzerinde durmaya çalışıyor ve bu dediklerini aramıyor. Ama aksi bir şekilde yetiştirilmişse o zaman hak veriyorum. Güce düşkün olur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• benim durumun çok şükür iyi e yani benden biraz daha iyi olan daha rahat yaşatabilecek olanı secmek en doğal hakkım ayrıca katılıyorum yanında her konuda güçlü beni onurlandıracak bir adam isterim... zengin koca , para avcılığı başka bir durum ona bende karşıyım...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bence sen olayları bir yere bağlama :)

0|0
    0|0
    • Rahatsiz olduguna gore hakli buldun demektir :)

• Şimdi bir şey yazmaya korkuyorum, ondan kastım o değil şu demenden dolayı :) neyse doğrudur.

• Tartisma dedigin sey budur. Kisa keserek bir gorusu savunamazsin zaten. Uzatmamdan kastim daha net olabilmekti :P neyse sag ol yorumun icin yine de :)

• ya bende kız olsam zengin koca alırdım... abi çocuk doğurucam çalışamıcam adam alıcak asgari ücret ne yicez lan birbirimizi mi

0|0
    0|0
    • Illa zengin olcak diye bir kaide de yok ama erkek dedigin calisacak evini gecindircek. Millet yatiyo para kazanmiyo kadinlara laf soyluyo niye boyleler diye. Tabi ki sadece erkek degil kadin da calismali bence.

• Ahaha fakirsin odun olma :D sen de baya dertli ciktin he bu arada :D benden de beteri varmis :D

• ya sorma kardeşim valla bu aralar yazda geldi tabi durumlar kötü bende... yakışıklıyız karizmatiğiz diye herkes mutlu sanıyor :)

• Gönüller bir olunca samanlık seyran olur derler bilmem duydun mu?

0|0
    0|0
  • Aslı yok yaylasında binbeşyüz koyunu var

0|0
    0|0
  • haksızsın

0|0
    0|0
  • yanlış seninkiler. gönül bu ota da boka da düşer misali

0|0
    0|0
  • Nede guzel bahane buluyorsunuz te te te masallah :D

0|0
    0|0
  • bunca lafına su kelımeyı soylemek geldı ıcımden

"gonul kımı severse guzel odur."

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• genel olarak bu görüş hakimse bile ben katılmıyorum ben karşı tarafın gücünden çok kendi gücüme bakarım kendi ayaklarımın üzerinde durmam gerektiğini düşünürüm aksi takdirde ne kadar çok zengin olursa olsun para istemek bir nevi muhtaç olmak beni kendimden soğutur

0|0
    0|0
    • O da ayri bir konu. Demin birine verdigim cevapta da soylemistim kadin da calismali bence. Zaten hem calismayip hem zengin koca ariyosa o bahsettigim seyle ilgili degil para avciligiyla ilgili olur ki onu ben de yanlis buluyorum.

Yükleniyor...