Ankete de katılalım. Herkese +1.. Haksız mıyım sizce?

Eltimle aramızda bir tartışma oldu. Aradan 1 ay geçti ve bizi davet ettiler iftar için.. Ben eşimin hatırı için gittim. Eltim ağzının ucuyla ''hoşgeldin''dedi. Çok ağrıma gitti. Ben az yedim onun evinde.''Sen bilirsin'' dedi bana. Dahası eşime de soğuk davrandı. Eşime ''hoşgeldin''demedi bile. Eşim ne yaptıysa ona. Kayınbiraderim çok iyi davrandı bana. Diğer eltim ev sahibi olmadığı halde ''yesene''dedi bana. Ben de eltimin evinde iş yapmadım. Oturdum. Çıkarken de diğer eltime ''iyi akşamlar''dedim. Sarıldım. Ona sarılmadım. İyi yaptım demi? Eşim de ona iyi akşamlar demedi. Diğer yengesine ''iyi akşamlar''dedi. O, benim evime geldiğinde bende ona öyle davranacağım. Sizce yapayım mı?

• Haklısın. İyi yapmışsın. Aynı şekilde karşılık ver. Herkes haddini bilsin
    69% (9)46% (6)58% (15)Oy Ver
  • Haklısın ama keşke böyle davranmasaydın
    31% (4)54% (7)42% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Olsun iyi insanlar bu yüzden varlar. Birisi sana kötü davranıyorsa sen onu iyiliğinle boğ ki utansın. Tabi bunun uygun yolları kuralları var. Hani yapılan farklı bir boyutta olsa tamam aynı şeyleri bende sana yaşatiyim de gör diyebilirsin ama çook çok büyütülecek bir durum değil. Gelin -kaynana evi arasında bu tip şeyler çok sıradanlaştı artık. Aşağı yukarı herkez aynı şeyleri yaşıyor.

1|0
    0|0
    • ben ona iyi davransam bile o utanmaz

• En azından oynak biri için kendi karakterini bozmamış olursun. Hayata karşı duruşunu belli etmiş olursun. Hem ben sevginin gücüne inanırım. Ne kadar iyi davranırsan oda o kadar değişir. Ama saf sevgi ile yaklaşabilecekmisin oda önemli. Yaklaşamasan bile bu konu rüyalarına girmiyorsa yine de birşeyler yapmaman bence karakter açısından önemli. Tabii ki senin bileceğin iş ama ben yaşanılan zorluklar için karakterin bozulmaması gerektiğini savunuyorum. Kim ne kadar kötü davranıyorsa ben hep aksine ona daha iyi davranırım. Ama dediğim gibi önemli bir şey yapmamışsa. Bazende ufak tefek şeyler gece gündüz aklımdan çıkmıyor otip durumlarda iş değişir. Gider pisliğimi yaparım ama çok nadirdir ve kafamdan çıkması için beni mutlu etmesi için yaparım. Bence kendini bozma.

En İyi Kız Görüşü

• Sen her zaman kendine yakışanı yap hele de ev sahibesi isen o utansın taş atana gül at yoksa eleştirdiğin eltinden ne farkın kalır ki seninde ona aynı davranman iyice gerilip tamamen kopmanıza neden olur mübarek aylarda Allah rızası için evine gelen normal misafirin gibi hoşgeldin yenge de sarıl iyi davran sen kaliteni belli edip bir adım at gurur yapmayın şeytana fırsat vermeyin seni ne kadar kırmış olursa olsun bizim onca günahımıza rağmen Rabbim sen günahkarsın sana nimet vermiyorum demez el açıp dua edince sen ne yüzle geldin demezken biz kullar olarak birbirmize daha saygılı sevgili olmalıyız eminim senin bu sıcak samimi içten karşılamana oda utanıp düzeltir kendini zamanla anlayışlı olun lütfen

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• arada adamı yiyeceksiniz dağ gibi adam eriyecek bu sizin mesnetsiz kavgalarından ben ona acıyorum :D

1|0
    0|0
  • ah siz karılar yokmusunuz bütün dünyayı birbirine düşürür dünya savaşı başlatırsınız

1|1
    0|0
  • bir bokunuzla kavga etmediğiniz kaldı anasını satayım:))

1|1
    0|0
  • Kovboy Challenge

1|0
    0|0
  • haklısın kardeş

1|0
    0|0
  • karı-koca aynı hareketı yaparsanız sorun olmaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen ona iyi davran ki utanması varsa utanmasa da allah çıkarır karşınaboşver kötülüğe kötülük yapma

1|0
    0|0
Yükleniyor...