Osmanlı Sevdalısı var mı burda?

Yalnız Osmanlı yı sordum ben. Siyasete girmeyin. Ben Osmanlı aşığım 😎 Şerefli ecdadım Osmanlının torunu olmaktan onları sevmekten gurur duyuyorum 😎Osmanlı Sevdalısı var mı burda?

• Osmanlı Torunuyum 😎
    33% (9)31% (10)32% (19)Oy Ver
  • Cumhuriyet çocuğuyum
    41% (11)31% (10)36% (21)Oy Ver
  • İkisini de severim
    22% (6)25% (8)24% (14)Oy Ver
  • Zulüm 1453 te başladı diyorum.
    4% (1)13% (4)8% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Hun Devleti'nden Cumhuriyet Dönemi'ne kadar Türküm. Araya kaynak yapacaklar çıksın arkadaşlar. Gerçek Türk , şu dönemi sevmem bu dönemi severimlerle olmaz.

0|1
    0|0
    • Peki Cumhuriyet başladıktan sonra nesin

• Ben de senin olmadığın şey hala Osmanlıyım

• Dostum osmanli artik yok yok uyanin artik. Araplar yk artik. Artik 1923 den bu yana burasi Türkiye Cumhuriyeti. Artik kabullenin. Tamam anliyorum atalarini zamaninda zorla, müslümanlaştirmişlar anlaşilan. Git hesabini onlardan sor. Osmanli yok artik Türkiyewar. Ve bende hala Türküm. Yavuz Sultan Selim döneminden sonra osmanli zamaninda Kamuya alinmayan Türkler varya. Hah o Türklerdenim işte. Unutulan Türklerdenim.

• Ecdadımızı nasıl sevmeyiz

0|1
    0|0
  • 2 sinde severim ama Osmanlı biraz daha güzel kurallar

0|1
    0|0
  • siyaset yapmayın dıyosun anketteki şıklara bak insanlari birbirine düşüren sizlersiniz. metehandan fatihe kanuniden abdülhamide ondan atatrke kadar hepsi bizimdir osmanlıda hunlar da şimdiki topraklarda bizimdir

0|0
    0|0
  • Her şeyden önce Türküm. Türk tarihi de Osmanlı'dan ibaret değil.

0|0
    0|0
    • Sürekli Türk Türk demenin bir faydası var mı? Tamam Türk olmaktan gurur duyuyoruz ama ırkçılık yapmanın da anlamı yok. Osmanlı bütün milletleri içine alıyordu. AyrıM yapmıyordu. Sonuçta Türk ya da Başka millet olmak kimsenin elinde değil

• Türküm demek ırkçılık değil nerden geldiğini ulusunu atanı bilmektir fakat sen bunu anlayacak düzeyde değilsin, tartışmaya gerek yok.

• Cumhuriyet

0|0
    0|0
  • cumhuriyet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• baştan sona bütün türk devletlerini severim ama dünyaya osmanlı ile hükmettiğimiz için osmanlının yeri ayrı

0|1
    0|0
  • Atatürk'ün çocuklarıyız.

0|1
    0|0
  • Osmanli aşığisin demek? Brawo o zaman osmanli zamaninda Türk ailelerin çocuklarini zorla ellerinden alip yeniçeri yapanlari, Türkleri kamuya almayan Osmanliyida bilirsin sen o zaman? Ben Atatürkün 1923 de kurduğu Cumhiriyetin çocuğuyum. Atatürkün çocuğuyum.

0|0
    0|0
    • Ben de sana çocuğu olduğun atatürkün o kadar çok hatasını yazarım da ben yazmaya üşendim. Burası yetmez. bir de sayfalarca yazsam da kabul etmezsin. bir kılıf bulursun.

• Aranan bebe bulundu işte seviye işte düşünce. Mal kendi kendine konuşup kendi kendine hak veriyor :D bebecannn bebebeeeeeeeeee

• @psychoparadıse atalarina selam söyle Atatürk nasil s1kmiş bir sor kendilerine. Hiristiyan atalarina.

• A dedim

0|1
    0|0
  • Anti sağ..

0|0
    0|0
  • Ben Türklerin her dönemini seviyorum.

1|0
    0|0
  • osmanlıyı sevmiyorum la cumhuriyeti yermek çok saçma cumhuuriyet osamnlının devamı gibi düşünülebilir

0|0
    0|0
  • Sevmem ama saygım var eski Türk devletlerini daha çok severim

0|0
    0|0
  • sevmiyom osmanliyi

0|0
    0|0
  • Nötrüm. doğrularıda var yanlışlarıda

0|0
    0|0
  • Zulüm 1453 te başladı diyorum 😂😂😂
    Bunu acan cumhuriyetci geziciler degilmiydi 😂😂😂

0|0
    0|0
    • Aynen öyleydi 😂 onlar da bizans torunu. Fark bu

• Sende hala kamuya Türkleri almayan osmanli devletini Türk devleti sanip hala Türküm deyip yaşiyosun ha? Çok yazik

• Soru sahibi su aciz tarih bilhisi olmayana osmanliyi bir anlat sana zahmet ugrasamam essek zikme yasim gecti

• osmanlı derken hangi osmanlı. Kimin bakış açısına göre osmanlı

0|0
    0|0
    • Gerçek tarihe göre Osmanlı. Cumhuriyet döneminde uydurulmuş tarihe göre kimse kabul etmez ki

• Osman sevdalisiyim olur mu

0|0
    0|0
Yükleniyor...