Bir kız neden böyle davranır amacı ne olabilir?

sene başında bir ara konuşmuştuk hatta 1-2 günde olsa yazmıştım biraz sonra yazmayı bıraktım hani iltifatları falan çokta muhattab olmadık zaten geçti günler 2. dönem başladı 1-2 ay falan oldu durduk yere neden bu kadar malsın diye sordu verdiğim cevabı hatırlamıyorum şimdi geçti zaman sene sonlarına doğru yaklaştık son 1-2 aydır da whatsapp grubunda arkadaşlarla konuşurken ali (temsili) Allah aşkına daha yazma veya grupta yazdığımı görünce Eyvah ali yazıyor şeklinde şeyler yapmaya başladı amaç ne olabilir?

Güncellemeler:
sizce ne yapıyor?
Fikriniz nedir

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Dikkat çekmeye çalışıyor. Baktı iltifatla dikkatini çekemiyor bu defa kötü davranıp dikkat çekeyim diyor.

0|1
    0|0
    • yok sene başında iltifatı yapan bendim de o 1-2 günlük süreçti yani

• Bence de iltifat etme de. Iyi olmuş 😃

En İyi Erkek Görüşü

• eger grubu abarti bir sekilde kullanip cidden insanlara sikinti vermiyorsan, sana bir sekilde ulasmaya calisiyor. neden bu kadar malsin, durup dururken yazildiginda, bence gecmise yonelik fakat su an devam etmeyen, ve devam edilmesi istenen bir durumu cagristirmis. bence biraz ustune gidebilirsin sen de sakayla karisik olarak. cok bunaltmadan yaz, sakince ve kesinlikle yeri geldiginde. 5 o yazarsa 1 sen yaz, muhtemelen birinizden biri konusmaya baslarsiniz bir sure sonra :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dikkat çekmeye çalışıyordur.

0|1
    0|0
    • millete şov mu yapıyor diyorsun?

• normal hayatta dediğim gibi yani çok muhattab olmuyoruz son 1-2 ayda sadece 1 kere whatsapp ta yazma falan dedi o kadar ki aşırı tepkiliydi dikkat çekmeye çalışan biri sürekli muhattab olmaz mı?

• bir de dönem içerisinde anlatmak için konu alacakken hocam ali almasın çok uzun anlatıyor falan diyordu ilginç bir kişi

Erkekler Ne Diyor 2

• eğleniyordur

0|1
    0|0
  • Seninle uğraşmaya çalışıyor koy lafı geç güven bana susacak.

0|1
    0|0
Yükleniyor...