Küçük bir sorun mu benim başıma gelenler?

Arkadaşlar merhaba fazla uzatmadan yazmak istiyorum. 12 yaşıma kadar hayatım mükemmeldi. Gerçekten mükemmeldi ailem arkadaşlarım herşeyim yanımdaydı. Ben mutluydum hayatım iyiydi böyle güzeldi. Ama sonra babam işi yüzünden taşınmak istedi daha yüksek maaş için. Beni düşünmedi. Ben bile bu kadar kötü olucağını tahmin etmezdim. Başka bir şehre taşındık ama çok küçük bir yer bu dalga geçilen yer varya bayburt kadar bir yer batıda ama yanlış anlamayın. Herneyse ben 12 yaşında bir çocuğum herşey eskisi gibi devam eder diyordum ama olmadı insanları arkadaşlar çevre. Çok canım yandı zaten bundan sonra. Buraya taşındığımızdan sonra ergenlikte beni buldu. Çok kötü oldum tatlı bir çocukken çok çirkin birine dönüşmüştüm. yüzümde hergün yağla saçlarım yağlı yüzüm sivilceli ama öyle böyle değil çok fazla kırmızı var yağlı olanı çok çok iğrenç bir durumdaydım sıyah noktalar vs. sayamıycam ama çok sert vurdu bana ergenlik.

Burdaki insanlarda böyle tanıdı. sorun değildi erkekler için farketmiyordu zaten sevdiler beni iyi insanlar tanıdım birkaç tane ama tam olarak arkadaşım değiller her zaman bir duvar örüyorum eski arkadaşlarım gibi olamaz hiçkimse. 7 ve 8. sınıfta okudum burda. Kızlara ilgi duyarsanız işte bende de oldu 2 kişiye teklif ettim 2side reddetti birisi çok kötü aşağıladı dalga geçti. Asosyal oldum özgüvenim dibe vurdu. insanlarla konuşmaya çekiniyordum. yüzlerine bakamıyordum acıyan bir ifade vardı sanki bana karşı. ben böyle olmaya istememiştim oysa. ben seçmemiştim.7-8 bir şekilde bitti liseye geçtim lise daha iyi gibiydi ama psikolojim bitmişti nasıl yaptım bilmiyorum yaşıyordum işte hala 10. sınıfta babam kavgayı ayırmaya gitmişti düğünde çıkmış orda da kaza (!) çenesinden vurulmuştu. * koyım özür dilerim ama bitmiyordu acım biri bitip diğeri başlıyordu kurtuldu çok şükür babam ama benim için o günler çok kötüydü. Lise 3 te ruh gibiydim sadece lise 4 te eski şehrime dönmeyi istiyordum eski arkadaşlarıma eski çevreme eski hayatıma kavuşmak istiyorum.

Güncellemeler:
Yazmadığım çok şey var arkadaşlar zaten siliyorum bazı şeyleri unutuyorum yoksa dayanmak çok zor oluyor.

belki sizin için sadece şehir değiştirmiş uyum sağlayamamış ergenlik sorunları olan ve babası vurulmuş bir çocuğum..
Basit düşününce herşey ne kadar boktan

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Sen ergendin de onlar cok mu olgundu? Bir insana bu sekilde davranan kimse insan degildir, ve iki kisi tarafindan reddedildin diye ozguveninin yerle bir olmasi sadece o yasa ozgudur, insanlar cok onemseniyor cunku o donemlerde, birkac yil sonra anlayacaksin ki hicbiri gercekten onemli degildi cunku o insanlar hayatinda yer alamadi, yer alamayacak turden kisiler. Sana boyle davranilmasi bilakis seni olgunlastirmistir bardagin dolu tarafini gormelisin. Sen baska bir insana asla boyle davranmayacaksin cunku neler hissedebilecegini biliyorsun, senin çocukların boyle bir baba tarafindan yetistirilmis olacak ^^ basina gelenler az degil ama her zaman senden daha kotu durumda olanlar vardir unutma. Sen bunlari atlattin kimse oturupta 7. - 8. Siniftaki olayları konusmaz konusuyorsa da hayatinda o zamandan beri kayda deger bir sey yapamamistir. Kimseyi bu kadar onemseme, yasadiklarini coktan yasadin gecmise takili kalmak insanin ruh sagligini bozar, gerek yok.

0|0
    0|0
    • en iyisi buydu teşekkürler. şimdi lise 4 e geçtim. şehrime dönmek istiyorum arkadaşlarıma çevreme hayatıma ailem burda yaşıycak ama ben burdan kurtulucam onları suçlamıyorum böyle olacağını bilemezlerdi. herneyse. eğer yapabilirsem burdan çıkabilirsem herşey yoluna giricek bunu hissediyorum. iyi birine benziyorsun benim için bunu isteyebilir misin?

• Bence kal olduğun yerde zaten surekli ders calisacaksin okulda da evde de kimseyle ugrasacak vaktin olmayacak kendini adayacaksan sınava tabii, tekrar ortam degistirme ailen de yanında olmayacaksa hele sakın gitme cok zor olur senin icin, aile arkadastan daha onemlidir ^^

En İyi Erkek Görüşü

• Babanın vurulması dışında yaşadıkların öyle çok da acı olaylar değil. Ağlayıp sızlanacağına kendi ayakların üzerinde dur.

0|0
    0|0
    • dostum bende biliyorum bunlar normal şeyler ama yerim değiştiğinde bende kendimden koparıldım sanki. başına gelene kadar ihtimal vermezsin.

• Kardeşim önce psikolojik destek al, sonra da müzikle, resimle falan ilgilen derim. Faydasını görürsün. Yaşadıklarını da fazla sorgulama. Hayatı akışına bırak..

• Teşekkür ederim Eig için

Kızlar Ne Diyor 2

• Baban hayatta değil mi ve bu arada herşey sende üst üste gelmiş

0|0
    0|0
    • hayatta çok şükür ama kurtulması mucizeymiş çenesine kurşun gelmişti doktor öyle söyledi o zaman

• anlatılıcak çok fazla şey var. dünyadaki diğer sorunların yanında benimki hiçbirşey ama benimki bana yetti herkesin acısı başka olur. yeni geldiğin bir yerde özellikle aşağılanmak çirkin birisi gibi davranılması ergenlik sorunları kız sorunları çevre asosyallik aile herşey işte daha ne yaşıycam ki kaldı mı başka birşey?

• Ben de asosyalim bunu kendim seçtim , o kızlara kız demem insan bile demem ben hem kime göre çirkinsin bunu kim bilebilir ve bu yüzden sana nasıl böyle davranabilirler

• Bu osıkolojıden kurtulman lazım hayatında daha ıyı arkadaslar tanıcaksın unıversitede her sey bambaska olucak

0|0
    0|0
    • lise sonda yani şimdiki sene şehrime dönücem. bunu yapıcam. bu sktığım yerinden kurtulucam.

• Dondugunde ya her sey deısımıs olursa son umudunda tukenmezmı

Erkekler Ne Diyor 1

• bak biradr çok canın yanmış yapman gereken iisyan eymeyip Allah'a sarılmak bir namaz kıl hayatın düzene girsin inan bana

0|0
    0|0
Yükleniyor...