Meraba sizce kaç yıl sene ay yaşayabilirim?

evden ayrılmayı ve birdaha ebeveynlerimin yüzünü görmek istemiyorum 25 bin ytl birikmişim var bana ne kadar yeter?

0|0
9|29

En İyi Erkek Görüşü

• iş bulmaz isen 6 ay anca götürür ama ailenin öyle kolayca atma köşeye iyice otur taşın ne yanlış gidiyor aile ilişkilerinden düzeltme çabası hiç gösterdin mi hata kimde onlardamı sendemi birbinizi anlamaya çalışdın mı yaşın dogru ise daha 18 yaşındasın mantıklı karar veremeiyorsun 18 yaşındayken bende evi terketmek istiyordum sonra düzelttim gitmeden iykide kaçıp gitmemeişim kesin çok pişman olurdum

0|0
    0|0
    • şu ana kadar attıgım hiç bir adımdan pişmanlık duymadım tecrübeme dayanarak söylüyorum bu işler öyle kolay bir gün çok ararsın evini sen daha bu görüşümü hehe diye geçiştirip duruyorsan 6 ay bile duramazsın dursanda perişan olursun ya da birine muhtaç yaşarsın yine evine dönmezsen

En İyi Kız Görüşü

• Calisirsan yeter.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• 18 yaşında 25 bin TL paran mı var? Bana hiç inandırıcı gelmedi neden acaba? Nasıl kazandın ayıptır sorması?

0|0
    0|0
  • 1 yıl. Daha sonra tıpış tıpış eve dönersin. Ve inşallah bu senin birikmişindir. Gereksiz yere karakolluk olma bide.

0|0
    0|0
  • günde bir çay bir simit ile bayağı idare eder seni.

0|0
    0|0
  • bir iş bulursun birde ev yaşarsın her türlü

0|0
    0|0
  • Parayı bankaya koy. Bir iş bul güzel güzel geçin.

0|0
    0|0
  • İş bulursan iyi olur

0|0
    0|0
  • çok fazla yeteceğini sanmıyorum iyi düşün taşın öyle kaç birikmişin çok değil

0|0
    0|0
  • Hazıra dağ dayanmaz. Sakın yanlış yapma. Gerekirse küçük bir iş kurup onu peşinat gibi değerlendirebilirsin. İşsiz asla dolaşma. Çalışmadığın gün açsın bu memlekette.

0|0
    0|0
  • Amacın ne

0|0
    0|0
  • 2 sene yeter sana o. Yalniz ytl yi. git tl. ye cevir yoksa kalirsin ortada

0|1
    0|0
  • bu iyi bir fikir değil sanki

0|0
    0|0
  • Nereye gidiceksin

0|0
    0|0
  • 1 sene yeter

0|0
    0|0
  • Tilkinin hikayesini oku

0|0
    0|0
  • Bu senin y asam standartlarina bagli.

0|0
    0|0
  • şimdi çok fazla bir parada değil çok azda bir para değil. İyi para yani 7-8 ay yeter.

0|0
    0|0
    • 7 8 ay mı ben 2 sene çalışarak yaptım onu

• git çalış. d

• 1 ayda yersin sen o parayı

0|0
    0|0
  • neilbelim ki

0|0
    0|0
  • Yerine göre değişir en fazla 2 yıl

0|0
    0|0
  • 1 sene

0|0
    0|0
  • ytl ne lan :D
    en fazla 1 sene

0|0
    0|0
  • 1 yil rahat yeter

0|0
    0|0
  • Parayı yemek yerine bir iş kurmayı dene. Halihazırda bir yere ortak da olabilirsin. Bu sayede para bitmez, ortak olacağın iş al gülüm ver gülüm olursa batma riskinde hayli azalır.

0|0
    0|0

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• çalışmaya devam edersen uzun süre yeter sana o para

0|0
    0|0
  • 1- Hazıra dağ dayanmaz
    2-Ergenliğin getirdiği bir his yüzünden ise eğer, seni doğuran sana bakan seni seven insanları kendinden ömrün boyunca uzaklaştırmak cok kotu bence. Onlarin gonlunu alarak yap yapacaksan, kendi ayaklarimin uzerinde durmak istiyorum dersin

0|0
    0|0
  • Harcamalarına bağlı

0|0
    0|0
  • Bilemedim

0|0
    0|0
  • yaşam standartlarına bağlı küçük bir yerde, ilçede 1 yıl gider bence

0|0
    0|0
  • 100 sene 1000 sene durabilrsin