Ama kötü yola düşmemiş?

evden kaçan bir kız hakkında ne düşünürsünüz? yargılarmısınız aranıza alırmısınız?

0|0
12|20

En İyi Erkek Görüşü

• Kendine göre sebepleri olduğunu düşünürüm. Herkesin kendine göre bir takım sorunları vardır, kimi zaman bunlarla başedebiliriz, kimi zamanda başedemeyiz ve kaçmak kurtulmak isteriz. Aslında evden kaçmakta çözüm değil..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sancaktepe miydi oradan Karasu'ya kaçan 6 tane 14 yaşındaki gençler geldi aklıma olay taze hala.
    Çevrede pek alışık değiliz burada pek olmuyor ama zorda kalana yardım edilir insanlık gereği.
    Yabancı kişi sonuçta yardım isteyip kandıran dolandırıcılar da var maalesef güven biraz zor.
    Her şeyin suyunu çıkardı paragözler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Hayır, ne derdi vardır kim bilir... Güçlü olup ayakları üstünde durabiliyorsa, hakkında saçma düşünenleri bile yargılayabilir.

0|0
    0|0
  • Anlamaya çalışırım. Neden niçin böyle yapti diye. Muhtemelen ailede sıkıntı vardır derim mesela... Yoksa sen misin bunu yapan minik?

0|0
    0|0
  • Yargılamam. Sebep önemli.

0|0
    0|0
  • Yargılamam, kim bilir ne çekmiştir

0|0
    0|0
  • alırım neden olmasın

0|0
    0|0
  • Olabilir. Alırım konuşur derdini sıkıntısını dinlerim, elimden geldiğince yardım ederim. Neden yargılayayım her insan hata yapar onrmli olan hatasını bilmek, telafisi için çaba sarfetmek.

0|0
    0|0
  • Hayır yargılamak bana düşmez

0|0
    0|0
  • Ya insanlarin ne yaptiklari hic onemli degil benim icin isterse her erkekle yatanbir kiz olsun daima yardim ederim dislamam yeterki temz bir yuregi olsun

0|0
    0|0
  • allah mafaza bir de kötü yola düseydi napardı arabanın altını falan vururdu kesin :-)

0|0
    0|0
  • Yani yardimci olmaya calisirim kacma nedeni haklimi haksizmi hakli degilse uzak dururum ailesini uzen bizide uzer

0|0
    0|0
  • Sebebi neydi bu hikaye tanıdık geldi

1|0
    0|0
    • bu durum benle ilgili degil arkadaşının yardıma ihtiyacı varsa başım üstünde yeri var tek yaşıyorum

• Özelden yazar mısın bir

• neler gecmiştr acaba basından diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • senmisin o kaçan

0|0
    0|0
  • Yargılamam. Evinde su mu çıkmıştı diye evine bakmaya giderim doğal olarak herkes gibi.

0|0
    0|0
  • Ne düşüncem allah kolaylık versin evet

0|0
    0|0
  • yardımcı olurum. düşeni kaldırmaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • Sorun olmadan evden kaçar mı hertürlü destek yardımcı olmaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • Tehlikeli kızdır

0|0
    0|0
  • Polis değilim, yardım ederim ama sorgulamam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Yorumlarda fuhus demissin tam tersine kactigi icin daha iyi seyler dusunurum zorunda kalmadikca bir insan evinden kacmaz

0|0
    0|0
  • Hayır tam tersi SAYGI duyarım çünkü bir kız için evden kaçmak kolay değil gidecek yer yok bir şey yok şahsen ben kaçmaya cesaret edemem ki çok cesaretliyimdir ama elim buna varmaz yani 😕

0|0
    0|0
  • Demek ki çok çekmiş derim. Yargılamam, niye arama almayayım kendisini seversem en yakınlarımdan bile olabilir. Ama kendi ayakları üzerinde durmaya başladığı zaman ailesiyle barışmasını isterim. En azından bir adım atmasını.

0|0
    0|0
  • Mantıklı bir açıklaması varsa yargilamam

0|0
    0|0
  • Kaçma sebebine bağlı

0|0
    0|0
  • Arama alirim

0|0
    0|0
  • Maceraci qiz