Bazı ülke erkekleri neden diğerlerine göre aşırı abaza?

Şu aralar boş vaktim var diye ingilizce öğrenmeye çalışıyorum dolayısıyla bir çok ingilizce konuşma sitesine üye oldum. Özellikle sadece ingilizce öğrenmek için üye olduğumu belirten bir biom var. ama ne yazık ki Türk, Pakistan, Arap, Ürdün, Hint vs gibi ülke erkekleri abaza abaza yazıyor. saçın ne renk, kilolu musun, hayal etmek istiyorum... Hiç ingiltereden, Fransadan bir abaza çıkmadı karşıma. Bu elbette demek değil ki bu ülke erkeklerinin hepsi abaza. Bence Türk erkekleri bakımlı ve kültürlülerse avrupa erkeklerinden çok daha yakışıklı oluyorlar ama onlardan bazıları seni insan olarak görüp konuşamıyor illa kız gibi görüyor, tavlıyım, düşürüyüm, adam devamlı tahrik modunda. O yüzden de kızlar devamlı gergin ve kaçma modunda oluyor çünkü yapıştı mı bırakmıyor. Oysa abaza olmasa belki ben onun peşinden koşacağım. Dolayısıyla abazalık yaptıkça daha da abaza oluyorlar. Bunların sebepleri sizce nelerdir siz neler düşünüyorsunuz?

1|1
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru. İnsanı o yönden buraya iten sebepleri düşünmek lazım. Şahsen tanıdığım, hiç. ihtimal vermediğim bir arkadaşımın internette ağır bir abaza olduğunu gördüğümde şok olmuştum. Böylr de bir olasılkkta var. Ama bu çeşit dışında her ortamda aç gibi saldıran kişilerde genel olarak bir yetişme bozukluğu mevcut. Eleman bildiğin, saygısız, beyniyle düşünmeyi öğrenmemiş, empati yoksunu, 0km kafaya sahip. Böylesinden ne beklersin? Ülkede böyle çok insan var. Baldır görünce yalarım moduna giren çooook var. Kendini frenleme yok, insanca düşünme yok, e görmemiş böyle bir şey. Dışarıda bir kadınla konuşacak güveni yok (temel sebeplerden biri) .
    Kadınlarda da buna benzer durumlar var. Kadın dışarıda o aklındakini yansıtamıyor, geliyor burada fantezi üretiyor resmen. Sevgilisiyle yüz yüze konuşamadığını geliyor gizli gizli anlatıyor.

Genel olarak, iletişim bozukluğu ve iletişim özürlülüğüne de bağlayabiliriz konuyu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Cinselliği yaşayabilen yaşıyor, geri kalanlar da konuşuyor işte sadece.

4|2
    0|0
  • yanıt belli değil mi? AÇLIK
    aç kaldıkça dahada agresifleşme oluyor insan boyutundan çıkıp sadece seks düşünür hale geliniyor. Avrupada dini ve genel toplum kaideleri açısından cinsellik bir tabu değil kadınlar rahat ve aynı erkekler gibi pek seçici değiller günü birlik ilişkiler normal kabul ediliyor bu durumdada erkekler abaza olmuyor sonuçta inançsal bir engelleride yok aşmışlar. Yukardaki tespitleri doğru gördüğüm için yazmıyorum sadece vakıanın açıklaması budur...

1|0
    0|0
  • Kısıtlanmalar abazalığı da getirir Çoğunlugu Müslüman olan ülkelerde zina ve evlenmeden kadın münasebetleri yasak bunu biliyoruz ve yasaklar da insana cazip geliyor sonuçta ortada batılı bir ülkede biraz daha az olur çünkü 13-14 yaşından itibaren başlanıyor o tür münasebetlere.

1|0
    0|0
  • Bu ülkelerde cinsellik bastırılmış olduğundan olabilir.

1|0
    0|0
  • Mesela Türkiye

1|0
    0|0
  • Ahlak yapısı altına sindirilmiş cinsel duyguların bastırlması ile ortaya çıkan sapkınlık
    malesef çocuk tacizleri ve tecavüzleri kadınları saymıyorum bile, bu hale getiriyor gerikalmış ülkeleri

1|0
    0|0
  • Batı kültüründe gençlerin seks ile tanışma yaşı 13-14. bahsettiğin abazaların olduğu 3. dünya ülkelerinde ve ülkemizde bu yaş 22-23 lere çıkıyor. dolayısıyla adamların 20-21 yaşında ulaştığı doyuma bizimkiler 30 dan sonra ancak ulaşıyor. normal yani, yapacak bişey yok

0|0
    0|0
  • Arap ülkeleri sıcak ülke kanları kaynıyor birde arap kültüründe İslamiyet etkisi ile dört kadına kadar izin var onun alışkanlığı

0|0
    0|0
  • bastırılmış cinsel açlık

1|0
    0|0
  • detay çok uzun okumadım ama sana katılıyorum

0|0
    0|0
  • sen afrikadan bir ulke sec veya brazilyaya git ozaman gorursun abazaligi

0|0
    0|0
  • Abaza değil abazan

0|0
    0|0
  • değerimizi bilin.

0|0
    0|0
  • Bazı ülke kızları neden diğerlerine göre aşırı kezban?

0|0
    0|0
    • İşte hemen bir savunma neden acaba?

• Bende onu soruyorum😊

• senin bunu sormuş olman mantık dışı çünkü soruma soruyla cevap veren sendin :)

• Sabah sabah yorma kafani bisver dalgana bak

0|0
    0|0
    • sana mı soracağım? yazma cevap vermeyeceksen

• Islam sağolsun

0|0
    0|0
  • Onu geçte bildiğin ıngilizce konuşmaya yardımcı site varsa versene bende arıyordum

0|0
    0|0
  • O ne oz güven o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yokluk bunlar hep yokluk.

1|0
    0|0
  • Bu saatte bunlar düşünülmüyor

0|0
    0|0
    • ben düşünüyorum düşünende var sen düşünmüyorsan cevap yazma

• kişiye göre değişir genelleme yapmamak lazım.

0|0
    0|0
    • detayı okursan genelleme yapmadım zaten

Yükleniyor...