Bir Bakar Mısınız?

Özgüven problemı yasıyorum. Hiçbir sosyal ortamlara katılamıyorum , hiçbir erkekle sevgili olamıyorum sırf bu yuzden. Dışarı cıkmıyorum hep evdeyım. Bu eksiklik okulu bırakmama da sebep oldu. Ne yapmalıyım? Lütfen söyleyin.

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Tek çözüm : okula geri dön
    Derdini birilerine anlat
    Herkes sana yardımcı olmak ister

0|0
    0|0
  • Sevgili yapmak bir olau değildir. Evlenmeyi düşünüyorsan yapma zaten. Sosyallik ise bilemicrm durumunu spesifik olarak bilmem lazm

0|0
    0|0
  • okulu bırakmanı biraz saçma buluyorum bir doktora veya böyle insanlarla sohbet ederek bu problemini atlatabilecegini düşünüyorum?

0|0
    0|0
  • Benimde basımda aynı konu malesef :(
    +1lersen sevinirim :)

0|0
    0|0
  • İnsanların seni olduğun gibi kabulleneceklerini bilmen yeterli. Sohbetlerde mükemmel ve en doğru cümleyi kurmana gerek yok. Rol yapmak şu an ki durumundan daha zor emin ol o yüzden olduğun gibi davran.

0|0
    0|0
  • Çirkin misin

0|0
    0|0
  • Herşeyi geçtim okulu neden bıraktın?

0|0
    0|0
  • Sevgili bul acil

0|0
    0|0
  • ben seni açarım, iddialıyım

0|0
    0|0
  • Sürekli aynada kendin ile konuş

0|0
    0|0
  • Senin birine ihtiyacın var, seni sürekli destekleyecek, sevecek, yalnız olmadığını hissettirecek :)

0|0
    0|0
  • psikolog

0|0
    0|0
  • kardeş aynı durum bende de mevcutdu daha doğrusu halen daha var ama ben okulu bırakmadım bu yıl bıtırıyorum 4. yılım öncelikle seni anlıyorum ve bu çok kötü bir durum karakterle alakalı kolay kolay düzeltemiyorsun fakat üzerine gidersen bir şekilde kaygıların azalacaktır.
    sana önerim bir psikoterapist ile görüşmen.

0|0
    0|0
  • Gez toz hayatını yaşa. Milletin senden üstün tarafı yok ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...