Konuşurken aşırı heyecan dil Tututklugu oluyor İş yerimden Ayrılmalı mıyım?

1 aydır Bir yerde çalışmaya başladım insanlarla konuşmam gerekıyor sureklı ama aşırı heyecan oluyor konusurken sesımı fazla cıkaramıyorum heyecandan kelımeler agzımdan cıkmıyor. Biri birşey sordugunda kalp atışlarım hızlanıyor ona bıle yansıyor sesım tıtrıyor kelımeler bozuk cıkıyor kalbım yerınden cıkacak gıbı oluyor aşırı bir heyecan kalp atısı stres gergınlık yasıyorum kafayı yemek uzereyım ınsanlara kızsam bırı bana laf dese cevap dahı veremıyorum. Artık nefret edıyorum ben kendımden işten cıkmalı mıyım rezil oluyorum herseferınde herkese

Güncellemeler:
Bugün işten ayrıldım. Bu duruma daha fazla dayanamadım.

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bu işin de ötesinde çok önemli ve aşman gereken bir sorun. Stres yapacak bir şey yok. En önemlisi, korkacak bir şey yok. Gözünde çok büyütüyorsun sen, alışmaya çalış.

1|0
    0|0
    • o anda aşırı heyecan oluyor kelımeler dolanıyor beynıme bıle sınyallar gıtmıyor bu kadaR heyecan durduk yere ne dıye anlamıyorum... bu durum aynı zamanda benı cok sinirlendiriyor

• Geçmiş olsun, ne diyim..

• teşekkur ederım saolasın

En İyi Kız Görüşü

• Alıştırma yapıyor musun bir de moraline dikkat et yanlış bilmiyorsam psikolojik bir problem derin nefes al gerildiğinde falan sağlığını düşün ilk. Sana bir şey olmasın işini bırakma sakın dayan zor da olsa aşabilirsin benzer deneyimler yaşayan insanların hayatlarından örnek alabilirsin.
    İşini bırakıp kolaya kaçıp köşene çekilirsen kendine en büyük zararı verirsin hepimizin kusurları var kimisi görünür kimisi görünmez hepimiz gibisin karşındaki hiç kimse çocuklar hariç mükemmel falan değil.
    Güçlü ol ve başaracağına inan Allah yardımcın olsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• isten cıkmalımıtım sorun bu zaten işten cıkmamak için basarılı olmak için heycan yapıyosun bu yüzden de bocalıyosun ee böyle düşünceyine zaten işten cıkmayı göze aldım ne olursa olsun diyip biraz daha savruk ve umursamaz olursan bence hersey yıluna girer

1|0
    0|0
  • Hayır kardeşim pes etmek yok mücadele edeceğiz. Bende birşey anlatırken hızlı ve yüksek sesle konuşmaya başlıyorum bu yüzden dinleyen sıkılıyor ve anlamıyor bende üzülüyorum

1|0
    0|0
  • kendine güvenin yok sen görevin neyse onla ilgili herşeyi rahatlıkla konuşabilirsin biraz rahatla ölüm yok ucunda boş boşuna kasıyorsun kendini emin ol

1|0
    0|0
  • Sakin ol champ

1|0
    0|0
  • 1 ay az bir süre
    işyerinde dostluklar edin
    mesai arkadaşlarınla muhabbetini geliştir
    işyerinde kalma süren uzadıkça alışacaksın ve herşey normale dönecek

1|0
    0|0
  • hemen çık işten olcak iş mi ya git bir psikiiyatriste sana bir pasiflora yazsın sabah giderken ondan bir ölçek miss gibi olursun
    binlerce dansöz var moduna bağlarsın :)

1|0
    0|0
  • Bunu konuşabiliriz bak. Seni tanımak ve birlikte çözüm yolu aramak gerek

1|0
    0|0
  • Türkçe mi konuşuluyor iş yerinde?

1|0
    0|0
    • evet türkçe konusuyoruz elbette. bıldıklerımı bıle unuttugum bır heyecan sarıyor

• Nefes egzersizleri yapmalısın. Aynada kendinle günlük konuşma provaları yap. Eğer ciddiysen bu büyük bir sorun.

• nefes egzersızlerıne bu gun başlıyorum umarım ıse yarayacak

• hayırdır noluyo sana ya sakin ol sadce işte mi böylesin:)

1|0
    0|0
  • Çıkma üzerine üzerine git yenersin sen güveniyorum sana

1|0
    0|0
  • işten çıkmak sorunlardan kaçmak olur. Psikolojik destek ile üstesinden gelebilirsin

1|0
    0|0
  • yalamayı dene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Zamanla alışırsın bir psikologa basvursan senin açından daha iyi olur

1|0
    0|0
    • Bende aynı sorunları yasıyordum basede bilirsin kitap oku ve sesli oku. Psiyatri ilaç verecektir ilaçlarını mutlaka kullan

• Tavsıyelerınızı uygulamaya basladım bıle tesekkur ederım

• Rica ederim (: umarım yenersin bu sorunu

• alışırsın.

0|0
    0|0
  • mükemmelliyetçilik.

0|0
    0|0
    • yanlış tespit.

• işten ayrılmak yerine bunu aşmaya çalışabılırdın. korkaksın canm

• Korkaklıgım yoktur Mutsuzluguımdan dolayı ayrıldım

Yükleniyor...