Bir otobustesin, koltuk degnekli ve yasli biri biniyor, kimse yer vermiyor. Ne yaparsin?

Mudahale eder misin bir sekilde, yoksa bana ne diye mi dusunursun? Uzerinden sosyal cikarimlar yapacagim litfen ne yapacaksan onu soyle : )

Güncellemeler:
Eksik sormusum sanirim. Sen de oturmuyorsun, ayaktasin. Basklarina mudahale eder misin?

0|0
10|20

En İyi Erkek Görüşü

• En genç gördüğüm erkeğe rica ederim olmazsa muavine söylerim kimse kalkmazsa herkese bir konuşma yaparım illa kalkar birisi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne bicim soru. Tabiki yer yaparim. Ha ben de ayaktaysam illaki baskasini kaldiririm.

0|0
    0|0
    • Herkesin dusuncesi farkli ve kendine tabi ki. Ben benzeri bir seye sahit oldum ve kaldirilmaya calisilan cocugunu kadin kaldirtmadi. Bugunun ustune de gayet yerinde oldu sorum benim acimdan.

Erkekler Ne Diyor 19

• gençlerde ahlak kalmamış yav der yaşlı adamla muhabbete konuşuruz ordan siyasete geçeriz

3|0
    0|0
  • Seslice söylenirim. Zaten kavga etmeyi seven birisiyim
    Eğer ayakta olup köşede bir yerdeysem gel teyze bu tarafa geç daha rahat olursun diyerek yer veririm
    Tabikide oturuyorsam kalkar yeri ona teslim ederim
    Malum metrobüsün hali içler acısı oluyor

1|0
    0|0
  • artık gelişen neslimiz avrupai büyüyor. değerlerinden yoksun bir şekilde. saygısı olmadan. o yüzden bizler yine eskide kalanlar olarak saygıyı bildiğimizi çin. saygımızı göstermeye devam ediyoruz.

1|0
    0|0
  • Hayır müdahale etmem izlerim insanları bakalım kim ne yapacak

1|0
    0|0
  • Ben verirler diye düşünüyorum vermezlerse müdahale ederdim kesinlikle.

1|0
    0|0
  • Oturursam yer veririm ayakta isem genc birileri varsa oturan bakislarimdan rahatsiz ederim kalkmasi icin dik dik bakarim

1|0
    0|0
  • bilemiyorum

1|0
    0|0
  • koltuk değnekli olanı önce oturturum elindeki değnekleri alırım orda bir kaç kişiyi pataklarım nasıl :=)

1|0
    0|0
  • Yerimi verir sonrasında omuzlarım yukarıda bir şekilde ayakta büyük bir gurur ve öz güven ile beklerim :D

1|0
    0|0
  • Oturan birini ikaz eder kaldirir kalkmazsa dover kaldirir ben otururum

1|0
    0|0
  • Herkesten önce ben yer verirdim

1|0
    0|0
  • ederim mutlaka yazık günah ilerde bizde öyle olacagız

1|0
    0|0
  • oturan genç varsa gider kaldırım.

1|0
    0|0
  • Müdahele ederim

1|0
    0|0
  • müdahele ederim etmem lazım duramam

1|0
    0|0
  • yer veririm

1|0
    0|0
  • Yer vermeye calisirim

1|0
    0|0
  • Adaletini sk2m dunya genc varsa kendım soylerım

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben de ayaktaysam müdahale etmem. Artık nefret sebebi oldu bu otobüste yer verme muhabbeti. bir otobüs dolusu insan 45 yaşında kadın otursun diye benim kırık ayağımla, değneklerim elimde olmasına rağmen 1 buçuk saat süren yol boyunca cık cıkladıklarından beri kimse umurumda değil. Hatta yer bulur oturur, hiç de umursamam o derece.

1|0
    0|0
  • Ben ayakta mıyım? Öyleyse genç gördüğüm birinden rica ederim.

1|0
    0|0
  • Koltuk değnekli değilde hamile biri binmişti ikimizde ayaktaydık önce cantasını aldım sıkı tutunsun diye sonra dayanamadım benim yaşlarımda birinden rica ettim oda kalktı bayan oturdu.

1|0
    0|0
  • gidip sorarım evini gençlere kiraya vermedin demi derim ee eden bulur

1|0
    0|0
  • Millete laf söyleyene kadar ben kalkar yer veririm

1|0
    0|0
  • yardım ederim insanlık öldümü bee

1|0
    0|0
  • Yahu tam da bugün oldu. Kızın tekine kalk da teyze otursun dedim. İçim bir rahatladıki.

1|0
    0|0
    • Bazen insanlari uyardiginda ters tepki de alabiliyorsun. Ben dr odeme yaptim kalkmak zorunda miyim gibi bir savunma gecen tarrismaya sahit olmustum..

• İnsanlıktır bu ama.

• Aralarından en gencini bulur kaldırırım

1|0
    0|0
  • Kesinlikle yardım ederim

1|0
    0|0
Yükleniyor...