Yolda yururken tayt giyen kizlarin kasiklarina bakan varmi?

Dar giyimli kizlar

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Sizin yaşadığınız yerde kızlar taytın üstüne uzun salaş bir şey giymiyor mu ya? Herkeste aynı soru?

0|1
    0|0
    • Artik bircok kisi giymiyorki saldim cayira mevlam kayira freezone gibi takiliyolar

• Hayır spor taytı ayrı içi gösteren ayrı ben sokakta transparan yani külotlu çorap giyenlere karşıyım lise zamanımda görmüştüm insanlar neden kadına bakıyor demiştim bir baktım abla maşallah yani utandım kafamı çevirdim başka tarafa yani bilmiyorum ben gözüme ilişmesinden rahatsız oluyorum.

• @salimns2 burda kızlar giyiyor. Ya bildiğin çıplak sayılır. Transparan olması ayrı o giydikleri şeyin vücudu komple sarması ayrı. Rezalet. Eskiden beyaz pantolon giyince içi gözükür gülerdim ben utanırdım olaya bak nerelere geldik

En İyi Erkek Görüşü

• Edepsizler. Ben bakıyorum.. Popo meydanda arasında tayt zaten.. Kuku da araya girmiş

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Kanka ben rahatsız oluyorum la "anama bacıma" empatisi geliyor anında aklıma kafayı çeviriyorum.

0|0
    0|0
  • işten eve yorgun gelirken sadece yatmayı ve uyumayı düşünüyorum. o yüzden sağa sola bakmaya çok fırsatım olmuyor. metroda uyuyorum zaten.

0|0
    0|0
  • Sen yenisin galiba.

0|1
    0|0
  • ister istemez göz kayıyor malesef

0|0
    0|0
  • Abi nasıl fantazileriniz var anlamıyom la

0|0
    0|0
    • Aksam arkadasima nobeti teslim edicekken kavga cikti hastanede bu konu ile ilgili bende merak ettim ve bircok insan bakiyor bu gercek

• Daima zaten onlara bakmaktan yola bakamiyorum :-)

0|0
    0|0
  • sapik psikopatlarin isidir o

0|0
    0|0
Yükleniyor...