Türk milletini aşağılayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Abaza, cahil, görmemiş ve daha nicesi. Bir insan kendi milletini neden bu kadar aşağılar ki?

3|1
14|9

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi özünü kaybetmiş, yabancı meraklısı beyinsiz sürüsü. Halbuki dünyanın en şanslı milletiyiz.

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bilgisizlikten başka bir şey değil.

Hala Osmanlı-Türkiye Cumhuriyeti kıyaslaması yapanlar var. En basit örneği bu. Daha niceleri var.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Birilerine cici görünmek için ırkçı görünmemek için...
    İtalyan erkeği, rus kadını severler genelde böyle olur insan özünden uzaklaştıkça saçmalıyor. Asimile olmak için can atan sefiller. Onlar akıllı ve marksist, Anadolunun köyünde ki bir emmi cahil ve vatansever. Ayna gerek ayna.
    "En güzel yüz bize çirkin, biz severiz; Türk yüzü
    En iyi öz bize fena, biz isteriz; Türk özü
    Milletçe alkışlarız, anıldıkça "Türk" sözü
    Biz Türkleriz, biz bu kanla, biz bu adla yaşarız."
    Mehmet Emin Yurdakul
    #PANTÜRKİZM

0|3
    0|0
  • geleceğin modern kölesi olmuş geçmişini tatamiyle unutmuş insan topluluğu. yobaz diye gördükleri bugünün anneleri Çanakkale'de kağnısıyla tek nefer olan Elif annelerimizdir!
    Türk nereden geldiğini unuttu, atası kim? balası kim? Kür Şad kim? Atilla kim? unuttu. UNUTTURDULAR. geçmişini bilmeyen geleceğine yön veremez diyen Ata'sını unuttu. Türk unuttu, unutuldu.
    Atsız Ata'sını unuttu. Din arabın hukuk sizin harp Türklüğündür! diyen atasını unuttu."sen neylersin, şöhreti şanı, hep ülkücü kal yeter sana. hem neylersin tahtı kaftanı? çay ile iki dal yeter sana!" diyen atasını unuttu.
    ve biz de diyoruz ki
    ÖMRÜN BİTSİN TÜRK DEYİ DEYi, SEN ÇÖZ ÇÖZÜLMEZ BİLMECEYİ, EY NÜKREDİT O ATSIZ BEY'i TANRI DAĞ'DA BUL YETER SANA!
    Boşver yatı sal yeter sana!
    Allah bize yeniden biz olabilmeyi nasip etsin.
    Ne demiş Akif, "Girmeden tefrika bir millete düşman giremez, toplu vurdukça yürekler onu top sindiremez!"
    🐺🐺🐺
    Açlar nasıl bir istekle koşarsa aşa, Türk eri de öyle gider kanlı savaşa!
    Fatih'i unuttuk. karadan gemiler yürüten Fatihi unuttuk.
    Çağrı Bey'le Tuğrul Bey'in kurduğu devleti unuttuk!
    Madem ki unuttunuz, Kür Şad adlı çeriyi, hatırlatırız yine yağmur kokan geceyi!

0|1
    0|0
  • Türk olduklarından şüpheliyim zira ülkeyi yerinden oynatanlar da bu durum bariz gözümün önündeyken bu da böyledir bence.

Türk'üm tarihim de akıyla karasıyla benim tarihim geçmişi değiştirecek.

İnsanlıktan yoksunluk belirtilerindeyiz saygısız bir dille geçmişi ya da bugünü eleştirmek hoş değil. Suç bireyseldir bir millete yıkılamaz arada ben de yanlış ifade kullanabiliyorum düzeltmem lazım sözlerim maksadını aşıyor daha duyarlı olmam lazım.

0|1
    0|0
  • Yaraları vardır..

1|1
    0|0
  • kendi milletlerine baksınlar önce. kendileri kusursuzmuş gibi başkalarının kusurlarını aramasınlar.

0|2
    0|0
    • Bunu söyleyen Türk zaten :)

• Aynen öyle ama malesef bu adamlar için. Atatürk ingiliz ajanı, yahudi, mason, yunanlı ve çok çok büyük bir din düşmanı ve aynı zamanda çanakkale veya kurtuluş savaşları olmadı. Ve bu adamlara göre sevrde olmadı. Lozandada bir sürü toprağımız elden gitti. Ve 2023'te lozan bitecek diyorlar birde :) :)

• Kimse ABD'nin haberlerind bakmıyor ki. Kadınlara ne kadar laf atan erkek var.

• Aptallık işte kendini akıllı sanan aptallar.

0|2
    0|0
  • Kendileri cahil farkında değiller. Ne kendi milletini ne başkasının milletini aklı başında insan aşağılamaz. Genelleme yapmak doğru değil.

0|1
    0|0
  • Kendi ırkımızı sevelim

0|2
    0|0
  • umrumda değiller

0|1
    0|0
  • Haysiyetsiz yobaz algısından oldukça şüphe ettiğimiz vb insanlardır Türk milletini aşağılayanlar ha komik olmaları da cabası

0|1
    0|0
  • hepsi bokumu yiyebilir

0|2
    0|0
  • Özenti oldukları için olabilir türk kanı kadar asil kanmı var...

0|2
    0|0
  • Cahil buluyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• batı yahut tam tersi doğu sempatizyanı, benliğinden ve kanından bir haber sütü bozuk bir toplum olduk maalesef

0|2
    0|0
  • Valla bizim millet öyle mükemmel ki içinde her çeşit var. Ben sadece cahil olduğumuzu düşünüyorum. Ülkede eğitim sistemini adam akıllı yapsalar herşey düzelcek.

0|2
    0|0
  • Kendimizden başka düşmanımız yok çünkü

0|1
    0|0
  • Kendı Irkına ihanet edenleri degerlendırmeye gerek yok cehennemın dıbıne kadar yolları var.

0|3
    0|0
  • Genel yargı

0|2
    0|0
  • Türkler kadar atalarına küfreden başka bir millet yoktur.

0|1
    0|0
  • Cahillikten kardeş

0|1
    0|0
  • ben Türk kızlarını aşağılıyorum çünkü belli ne mal oldukları

0|0
    0|0
Yükleniyor...