İshihare namazı?

İşe yarıyor mu? ve neler de yapılması gerekir?

Güncellemeler:
2 gecedir görmüyorum , bakalım bu gece de denicem

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yarayan var ise yaramaz mı :)

1|0
    0|0
    • o zaman ben şimdi sabah namazından sonra istihare yi de kılıp yatıyım 🙏🏻😊

• Rica ederim Allah gönlüne göre hayırlısıni nasip etsin şew baş (iyi geceler )

• İyi geceler ✌🏻️

En İyi Kız Görüşü

• Istihare namazı ise yarıyor. ama mesela bişey yapacaksın bir işte çalışacaksın veya bir yere gideceksin. bir işte çalışmak istiyorsun. benim için hayırlımı diye istihare namazına yatacaksın abdest alınarak kılınan 2 rekat namazdır. mesela duanida söyle et Allahım eğer hayırlıysa bana güzel şeyler göster açık renkler göster hayırsızsa kötü renkler olumsuz şeyler göster de kilinca kimseyle konuşmadan sağ tarafına yatacaksın inteenetten istihare namazının kılınışınada bak. ve o duayı okumayı unutma istihare duasını

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bu soruyu Aşk-ilişkileri bölümünde sorman biraz ilginç geldi. Ama sorunu ceyaplamak gerekirse bence gelir. Namaz iyidir :)

1|0
    0|0
    • valla en çok oraya bakıldığı için sordum ya 😂

• valla sende haklısın şimdi bişi diyemem :D

• Istihare namazı yapacağın eylem de sana yol gistericidir hani illa olacak gozuyle bakilamaz Rabbim senin icin daha hayirlisini verecek ayrica dene içtenlikle umarim guzel sonuçlar cikar bizleri de bilgilendirirsin:)

1|0
    0|0
    • aynen ilk gece görmedim, bakalım bu gece de denicem

• Niyetine bağlı olarak değişir belki tek seferde belki fazla kez denenerek

1|0
    0|0
  • Beyaz ışığı görünce hayırlı diye öbür tarafa geçmeyesin.

1|0
    0|0
  • Sorduğun soruya bak. Namaz işe yarar mı diyorsun resmen. Yarar tabi.

2|0
    0|0
  • Gece 11-1 arası yat. Dikkat dağılmaması şart

1|0
    0|0
  • İşe yarıyor mu? O ne demek yahu 😆 görende büyü soruyor sanacak.

0|0
    0|0
  • Kemal unakıtanda ise yaradı. Rabbim Cleveland dedi amin

0|0
    0|0
  • Yaramıyor boş işler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Yapan kişi de önemli ibadet kadar. Bir kere yerine birkaç kere deneyebilir ya da farklı kişiler aynı konu için yapabilir bildiğim.

1|0
    0|0
  • Evet gerçekten içten olursa ve inanırsan oluyor ama üç gece kılman ve kıldıktan sonra uyuyuncaya kadar konuşmaman Lazım
    Benim annem kuzenimin evleneceği kişi onun için hayırlı mı diye namazı kıldı ve güzel anlam taşıyan bir renk gördü

1|0
    0|0
  • Ile yarıyor

1|0
    0|0
  • nasıl yapıldıgını bilmiyorumda ruyanda yeşil beyaz renkler görürsen hayırlıymış kırmızı sıyah görürsen kötü anlamına geliyomuş

1|0
    0|0
  • İşe yarıyor ama şunuda bilmeni isterim hayır ya da hayırsız nr çıkarsa onu uygulıcaksın. Genelde bunu evlenmeden önce yaptırıyolar. Hayırsız çıkarsa evlenmiceksin. Bununda şartları var. Ona göre yapmanı tavsiye ederim.

1|0
    0|0
    • bu arada bir şsy aklıma takıldı, hoca kıyamet suresinin okunduğunu nerden anlamış? yoksa belli miymiş?

• aklında kalanları söylüyo başından bir kaç kısmını söyledi kadın anladı zaten Devamını

• yapmak istediğin konuya bağlı canım :)

1|0
    0|0
    • bir şeyin sebebini öğrenmek istiyorum diyelim? haber edilir miyim?

• Rica ederim canım inşallah hayrını görürsün.

• @Karmelek İnşallah

• yaramıyor yalan hepsi.

0|0
    0|0
    • Peygamber Efendimiz (sav) Sünnetiymiş istihare namazı

• Herkesin kendi tercihi inanıp inanmamak yapıp yapmamak.

• Arkadaşım 2 rekat namaz zorunamı gidiyorda soruyorsun bir kılıp denersin faydasınj görenler çok rüya görmüyorum rüyamı unutuyorum diyorsan güvendiğin birine söylersin o yatar senin yerine

0|0
    0|0
    • kardeş ne alaka 2 rekat namaz kadar kolay bir şey mi var. Bilgilerinizi almak istedim sadece

• Şimdi bir arkadaşım da kıldı dün istihare o da görmedi. bende. Eğer 3 gecenin sonunda rüya hatırlamazsak, birbirimiz için kılsak olur mu?

• knk onu yapınca korkmuyon mu ya ışık geliyomuş felan diyolar

0|0
    0|0
  • Nasl

0|0
    0|0
  • yarar tabiki. vermen gereken önemli kararlarda kılınır diye biliyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...