Kapat

Ankara belediye başkanı Melih gökçek'in ayrı vagon uygulaması teklifine ne diyorsunuz?

Ankara belediye başkanı Melih gökçek'in  ayrı vagon uygulaması teklifine ne diyorsunuz?

• Onaylıyorum
    A seç
  • Onaylamıyorum
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|24

En İyi Kız Görüşü

• oyumu hayırdan kullandım ama dıger yandanda cıddı kızdım duruma...
    tacızle ugrasana kadar metrolardakı guvenlıgı arttırsın
    yarım yamalak dedıkodu yapan sozde guvenlık gorevlılerın dıııt dedırtmesıyle olmaz bu ıs, bavuluyla bınen belkı her masuma manyak gozuyla bakıyorum artık :(
    benım bu psıkolojjım tacızcıden cok daha ust sevıyede, once guvenlıgımı dusunuyorum ben, karsımdakı adamın sapıklıgını degıl. ayrıca, sıstemı yılık yılık olduracagına yok onu ona bagladı yok o duraktan bılmem nereye aktarma yaptırdı derken, duraklar vıcık vıcık bır hal aldı :( japonyanın nufusu mılyarla anılırken haklı adamlar, bız daha sıstemı oturtamamısken ıs tacızcıye geldı.
    hay yarabbım yaaa : ((

0|2
    0|0
    • Sen Çin nüfusuyla Japon nüfusunu karıştırdın sanırım.
      Ama sözlerine katılıyorum.
      Ankara'da metro güvenliği çok önemli.
      Melih başkana twitterden yazdım güvenliğin yetersiz olduğunu.
      Benden günah gitti.
      İki güvenlik görevlisinin ağzını açarak dıt dıt sopalarıyla çantaları öttürmeleri yetmiyor.

• @masiporomi06 ben ulke nufuslarını karıstırmıyorum. sadece fıkrımı soyledım ama hemfıkır oldugumuzada sevındım. ıyı aksmalar.

• Aynı ülkenin vatandaşı ve yurttaşıyız.
      Tabi ki ortak paydada buluşuruz.
      Benim canım ne kadar mühimse, senin canın da mühim,
      Alinin, ayşenin, fatmanın da...

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu onaylamak tacizi mesrulastirmak demektir.

Yani ulkede sizce tacizin tecavuzun mesru olup, herkesin ayri takilmasi mi normal? Bildigin seriat mk. İslamcilar tacizci olur, sapik olur bu yuzden bir arada takilamaz demenin bir baska yolu bu.

Yoksa tacizin tecavuzun olmayip, herkesin bir arada bulunmasi mi?

Medeniyet derseniz 2. si tabiki.

Amerikada avrupada, hadi oralari gectim bizim kucuk eskisehirde bile kizli erkekli uyuyup sevismeyen adamlar kadinlar var. Bunlardan birisi de benim. Medeniyet bu iste.

Sonra islamcilar istedigi kadar bagirsin. Yok kadin erkek bir arada bulunamaz. Yok ayni evde kalamaz. Olm bunlar kucuk cocuklara tecavuz edenler, ve bunlari savunanlar degil mi mk?

bu adam ''tecavuze ugrayan kadin dogursun, kendisi olsun neden kurtaj yapiyor ki'' diyen bir troll. Buna nasil evet dersiniz ayrica.

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 10

• Gökçek reyiz yine costuruyor.. Olursa olsun binmek isteyen binsin

0|2
    0|0
    • Tabi canım, kim nereyi istiyorsa binsin.
      Kadınların bulunduğu vagonda oturma kavgası çıkar :)
      O vagona gürültüden binilmez de :)

• Güzel bir uygulama ama millet yine haremlik selamlığa çeviriyor diye çamur atacaklar onlar tacizi hakediyorlar işte.

1|2
    0|0
    • Bir tane vagonu pembeye boyayacaklar.
      İsteyen hanımlar o vagonda seyahat edecek.
      Bazı hanımlar nasılsa boştur diye ergen oğullarıyla da binerse o zaman kavga çıkabilir :)

• Deneyelim

1|3
    0|0
  • eee ben abimle filan aynı vagonda seyahat edemicek miyim? ! evli çiftler ayrı ayrı mı seyahat edicek? ya bu ne saçmalıktır?

1|2
    0|0
  • Tacizi engelleyemeyip, yaşadığımız devri ilkelleştiriyor. Buna onay vermiyorum. Erkek kadın iç içe yaşamayı öğrenmeli. Haremlik selamlık olayı çağ dışı. Buna karşı olduğum için tacizi hakettiğimi de düşünmüyorum. Ben aslında kimsenin tacizi hakettiğini düşünmüyorum.

0|1
    0|0
    • Sigara yasağına çok sinir olmuştum. Çünkü sigara kullanıyordum.
      Sigarayı bıraktım, şimdi de diyorum ki: " İyi ki, sigara yasağı uygulamasına geçilmiş."
      Belki de bu vagonu benimseriz. Belki bir kesim memnun kalır bu uygulamadan.
      Bırakın ayrı vagon olsun.
      Biz binmeyiz olur biter :)

• @masiporomi06 işte bende sigara yasağını örnek gösterip alışılınca aynı şey yine devam edecek ama farklı alanlarda devam edecek diyorum. Haremlik selamlik çağ dışı. Bende takılıyorum hoş karşılamıyorum. İlk yorumum ile son yorumum arasında bir fark yok benim anlatmak istediğim hiç bir yasak eğitilmemiş ya da yanlış eğitilmiş zihiyetleri değiştirmez. Önce ayrı vagon yetmeyecek ayrı sınıflar oda yetmeyecek en sonunda kadınlar evden dışarı çıkmayacak. Ama çözüm bu bile olmayacak. Kadını kısıtlayarak taciz önlenmez bilakis daha cezbedici olur.

• Delinin biri kuyuya attı bir taş,
      uğraşır tüm vatandaş...
      ;)))

• Saçma

0|2
    0|0
  • Anket isi guzel de biz de etkin cozum olur mu bilemedim. Tacizci denileni de yetistiren bir kadin bir de bu acidan oz elestiri yapmak lazim en azindan gelecek adina..

0|1
    0|0
  • Kadınları ötekileştirerek koruyamazsınız. Bu ne aşağılayıcı bir durumdur. Tacizin, tecavüzün önüne eğitimle geçilebilir ancak. Zihniyet değişmeli. Vagonla biz kadınları daha da aşağılamış olursunuz o kadar.

0|1
    0|0
    • Çok da o şekilde düşünme.
      Japon kadınları ötekileşmiş oluyor mu acaba?
      Aslında kadınlar özelleşiyor.
      Özel vagonda seyahat etmek kadınlara bir jest olabilir ne dersin? :)

• Bunların döneminde de hep ayrımcılık gördük zaten. Kadın ve erkek beraber yaşamalıdır. Öyle olmasaydı Adem Ve Havva dünyaya beraber indirilmezlerdi. Yapılması gereken tek şey herkesin gözlerine ve hareketlerine çeki düzen vermesi.

0|2
    0|0
    • Adem de havva da dunyaya indirildiklerinde yanyana degildiler. Birbirlerini bulmalari zaman aldi.
      Nasil bir mantigin var anlamadim ki, adem ve havvayi taaa bagdastirmissin bu konuyla.

• :). Komiksin pembeli.

• Kör bir bağnazlik ile bakılınca böyle oluyor tabi

• Görünce çok karşıt olabilirsiniz ama metroda neler çektiğimizi bilseniz..

1|2
    0|0
    • Bayan İş arkadaşımla aynı vagonda yolculuk etmiştik. O, benden bir önceki istasyonda indi.
      Kalabalıktı bir hayli. İtiş kakış indiler.
      Ertesi gün arkadaşım bana üzülerek şunu demişti.
      C... , dün metrodan inerken beni taciz ettiler. :(
      Öyle sinir olmuştum ki...
      Yanından iki saniye ayrılan bir bayana ilk fırsatta taciz eden pislik hemcinslerim var ne yazık ki...

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 23

• az kaldı şeriata adım adım gidiyo bunlar normal Ankara trafiğini kaldırdı Ankara metrosuda kadın erkek ayırmaya kalkıyo hırsız herif

1|2
    0|0
  • Bana göre yanlış bir anket.
    Türkiye'de sürekli kazan kaynıyor.
    Bir de bu konu için kazan kaynaması hoş olmaz.

0|2
    0|0
  • İzmir metrosunda çiftler sevişmiş :D
    Ankara da fortçu çok ne yazııki
    melih gökçeği sevmesem de bu iyi olacak

0|3
    0|0
  • Kadin ve erkegi ayristiracak her turlu uygulamaya karsiyim.

1|2
    0|0
  • Onaylayan ak zihniyetler çoluga çocuga iş koydukları için onları hapise tıkmak lazım hastalıklı pislikler onaylayan kızlar ise kezban tayfası , ben Ankara metroda böyle bişey ne duydum ne gördum bı kere sen ensar vakfını konuş yaw he

0|1
    0|0
  • şekilcilikten başka bişey değil bizim millet zaten şekilciliği sever ki burada ki oylamada da belli etmiş kendini

0|2
    0|0
  • Yapın da erkekler vagonu patlasın 😄😄😄

0|2
    0|0
  • Ayrımcılık.

1|2
    0|0
  • Şeriati üstü kapali şekilde ittiriyorlar böyle..

1|2
    0|0
  • Nereye gidiyor bu ülke diye sorgulamalıyız

0|2
    0|0
  • Japonya gelince cok guzel falan burda ayrimciliga karsiyim. Nasil bir tipsiniz merak ediyorum

0|1
    0|0
  • Halk ayaklanir simdi
    Elletirim sanane diye got benim degil mi derler

0|1
    0|0
  • Trübünlere oynuyo gene. Ne taciz ne de başka bir şey onun umrunda değil.

0|1
    0|0
  • Japonyanin alacak baska ozellegi yok cunku güzel kardeşim herif

0|2
    0|0
  • Sonuçta tercihi insanlara bırakmış isterseniz olsun istemezsin olmasın.

0|1
    0|0
  • oha diyorum :D

0|1
    0|0
  • Fordcular icin uzucu bir haber lezler icin sevindiricii

0|1
    0|0
  • Saçma bence

0|1
    0|0
  • Olsun la artık kendi cinslerimden utanıyom

0|1
    0|0
  • Bence 3 ayrı metro olmalı kadınlar erkekler bide çiftler metrosu. herkes kendi metrosuna binmesi zorunlu olmalı kadınlar rahat eder biraz böylece

0|0
    0|0
  • Tacizciler hayir demiş

1|0
    0|0
  • Mantıklı.

0|0
    0|0
  • güzel bir uygulama bende kadın olsam Melih Gökçek'le aynı vagonda gitmek istemesdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...