Sosyal hesap olmadan da popüler olunabilir mi?

Şahsen benim sosyal hesabim yok ve ortamım da yok bu yüzden biraz asosyalim
Ama ortam varsa ama sosyal hesap yoksa da insanın çok arkadaşı olabilir mi acaba?

Güncellemeler:
Peki sosyal hesabı olanlar nasıl ortam kuruyor?

0|0
20|25

En İyi Erkek Görüşü

• Bende öyle idim bir zamanlar..
    Asosyal takılan etliye sütlüye karışmayan kendi halinde biri idim. Şu an cok farklı.
    Ben ilk olarak sosyal hesap acmadan yaptım. Sonradan açdım.
    Bence öncelikle kendini nasıl biri olmak istiyosan öyle gör.
    Özgüven iyidir. Senin kalkanın gibidir. Kalkanı saglam tut.
    Başta darbeler gelecektir. Sen degiştikce etrafindakiler sana darbeler indirecek sen eskiden böyle degildin vs
    önceden seni kullanan insanlar cıkarı olan insanlar kendini böyle belli eder.
    Özgüvenine güveniyosan başka insanlarla tanışabilir. Onların ortamına girebilirsin. Yeterki sen iyi bir insan ol. Güvenilir ol. Dürüst ol. Sıcakkanlı ol.
    Farklı insanların bazılar arkandan konusabilir. Kalkan saglamsa o insanları sil ve devam et yılma.
    Sen sıcakkanlı ve kaliteli bir insan olursan belirli zaman sonra herkes seni tanır. Sen tanımasan bile.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• olunuyor tabi

0|0
    0|0
  • sosyal ortamlar sayesinde sürülen arkadaşlıklar yani " arkadaşlarla biraraya gelip telefonlardaki sosyal medya hesaplarıyla birbirine fotoğraflar göstermeler veya tamamen iletişimi kesip 4 kişi oturup telefona bakmak" zaten dostluk değiltir. Ha nedir bir çok insanla konuşup pek çok gereksiz konular üzerinde pek çok bilgi sahibi olursunuz. Zaten buda popülerliğin açılımı diyebiliriz. Yani bir iki arkadaşınız olsun ama "dostum" diyebilin yeter

0|0
    0|0
  • Olunur reis

0|0
    0|0
  • şuanlık en kolayı sosyal heasap

0|0
    0|0
  • Popüler olmak? Her insan sosyal hayatinda aktif olmak ister. Çevresindekilerin onu sevmesini ve yoklugunu hissetmesini ister. Bu gayet normal ve bence bu arayışın esas amacı saygı görmek ve değerli olduğunu hissetmektir. Ama bunu sosyal medyayı kullanarak yapmaya çalışmak insani tatmin etmez çunku samimi olmaz. Sosyalleşmek icin en populer arac sosyal medya olsa da bu dogru oldugu anlamina gelmez. Bu yöntem sizi daha da yanlızlaştırır

1|0
    0|0
  • Olunmaz gibi

0|0
    0|0
  • Olunabilir

0|0
    0|0
  • Olunur.

0|0
    0|0
  • 90 ve 2000 baslarında boyle bı kavram dahı ortada yoktu. tabıkı olunabılır. agzın laf yapıosa bırazda geyık muhabbetı yapablrsen ya da guzel bırıysen sosyal hesabının olmaması ısteyenın senın bılgı ve profılıne anında ulasamaması gızemlı kılar senı ve her zaman gızemlı olan cekıcıdır.

0|0
    0|0
  • Olabilir de daha zor. İletişim önemli bu devirde.

0|0
    0|0
  • Olunur neden olunmasın.

0|0
    0|0
  • olunmaz

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Benimde yok popilerite çokta umrumda degil

0|0
    0|0
  • yokkk

0|0
    0|0
  • gerçek hayattaki sosyal baglar daha iyidir

0|0
    0|0
  • nedir bu popüler olma çabanız. Dost bulun dost.

0|0
    0|0
  • Olabilir Asosyal değil sosyal olursun

0|0
    0|0
  • Olur bence bende oleyim

0|0
    0|0
  • evet kesinlikle sosyalde sanal popüler olursun

0|0
    0|0
  • Gonullerın sampiyonu ol yeter

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Zor.

0|0
    0|0
  • evttttt

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Olabilir tabi.

0|0
    0|0
  • Tabiki de olunur. Ne kadar sosyal olduğuna bağlı bu durum. Sosyal medyadaki popülerlik çok da sağlam değil hele arkadaşlık açısından hiç değil.

0|0
    0|0
  • olur tabi. siz sadece popüler şeyleri yapan kişilerin çok tanindıgini ya da ortamı olduğunu sanıyorsunuz halbuki hiçbiri olmayan bir grup insan da gayet anlaşabilir kendi ortamlarında tanınabilir sevilebilirler. olay sadece kendin gibilerini bulmaktan ibaret.

0|0
    0|0
  • cok arkadasinin olmasini istiyorsan cok arkadasin olur. kimleri arkadas sinifini aldigina da bagli bu tabii. sonucta insanlar hesaplarindaki kisilerin yarisini tanimiyorlar neredeyse

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Olunamaz

0|0
    0|0
  • çok zor binlerce takipçin olmazsa havan olmaz

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Olabilirsin.

0|0
    0|0
  • sosyal hesapla arkadaşlığın ilgisi olduğunu sanmıyorum. Facebooktaki arkadaşlarımın çoğuyla merhabamız vardır o kadar...

0|0
    0|0
  • Olunur

0|0
    0|0
  • Olunur

0|1
    0|0
  • dış görünüşle belki olabilir ama zor

0|0
    0|0
    • Sosyal hesapla nasıl popüler oluyorlar

• *ruspu o kız ama yani

• söz bana düşmez :((

• Elbette

0|0
    0|0
  • mahallenin popi kızı olur

0|0
    0|0
  • Popülerlik sosyal medyada artık

0|0
    0|0
  • Önceden olan sağlam dostlukların varsa sorun değildir.

0|0
    0|0
    • Yoksa

• Valla canım bende aynı durumdayım aslında nişanlı olduğum için çevremde 5-6 tane samimi dostum var. Sosyal hesaplarımda yok. Halimden bazen sıkılsamda yapıcak bişy yok. Hayata pozitif olmak lazım yeni arkadaşlar edinebilmek için.

• Canim arkadasim senin gönlün sosyal medyada kalmis olmasa ne yazar

0|0
    0|0
  • olabilirsin

0|0
    0|0
  • Eş dost arkadaş derken olur illa ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...