Karsinizdaki kisi suclu ve sucunu kabul etmiyor. naparsiniz?

en yakin arkadasim ise basladigndan beri aramayi sormayi kesmisti. yeni ortam yeni arkadsslar vs. baslarda pesinden kostum ama sonra bende biraktim. bu aksam disarida insanlarin gozu onunde tartistik. facebookta fotolarimi bile begenmiyosun gibi sakil bir cumle kurdu. tavirlisin dedi. ben naptim ki😢😢😢 modundaydi. hatta senin sinirlerin bozuk doktora git ded bana, bunu derken bagiran o sakin sakin dinleyen bendim. sonra da yaziklar olsun diyerek cekti gitti. yarim saat sonra da faceden BEN SANA NAPTIM tarzinda cumleler kurdu.
ise basladin benimle gorusmeyi kestin bende pesinde kosmaya alistirmisim seni, simdi uzak durunca hosuna gitmedi. sen beni biraktin bende senden vazgectim dostlugumuza yazik oldu faceden cocuk gibi yazisarak kavga etmek istemiyorum cumlelerin bitmemisti madem cekip gitmeseydin dedim. vayyyy hoscakal yazdi ve bitti.
ustumden yuk gitmis gibi hissediyorum ote yandan küstügümüze inanamiyorum.
yerimde olsaniz napardiniz bundan sonra?

0|2
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• 30'lu yaşlarına yaklaşmış yetişkin bir insanın;
    "Facebook'ta fotolarımı bile beğenmiyorsun." demesi,
    ergenlik döneminden çıkamadığının ya da ilgi ve sevgiye aç olduğunun göstergesidir bana göre.

Hiç kimse 7 gün 24 saat sosyal ağlarla ilgilenmiyor sonuçta.
    Değer verdiğin biriyse barış, ama bana sorarsan,
    barışmana gerek yok, yine de sen bilirsin.

1|0
    0|0
    • tartismada takildigim tek sey bu dediginizdi. facede fotolarimi begenmiyorsun cumlesi. basit sacma cocukca. hic savunmaya girmeden evet bilerek canim istemedigi icin begenmiyorum dedim. hicbir sucunu kabul etmedi en kotusu bu. insan birazcik hak verirdi kirmisim incitmisim derdi yok demedi. sesimi dahi yukseltmedim. barismak istemiyorum ustumden yuk gitmis gibi hissediyorum ama boyle kavga ederek bittigi icin uzgunum. alt katimda oturmasi da ayrica kotu.

• hicbir zaman sizin gibi guclu olamadim ben. zaaflarima yenilmek hobim gibi birsey. bende kiyamama sorunu var. bitecek karsi taraf bitirsin hem bitise hem bitirdigime uzulmek istemiyorum kafasindayim. her turlu sorumlulugu alirim ama ozel hayattan insan silme isinde cok basarisizim.
      bunu erkek arkadasimdan ayrilarak kirdim. napsa affediyordum senelerimizi vermisiz senelere yazik diyerek. en sonunda yeter bitsin dedim inanamadi. cunku benim fitratimda sabretmek var terk etmek yok. bu arkadasimda bunca zaman beni yok saydi sesimi cikarmadim, su konusmayi yaparken yo sacmalama oyle degil biz dostuz diyecegimi sandi cunku ben oyum oyle derim. ama oyle olmadi.
      insallah kirarim bu donguyu artik ve bu sekilde devam edebilirim.
      cok tesekkur ederim.

• Arkadaşlık ya da sevgili ilişkisi fark etmez.
      İnsanlar iyi niyetimi suistimal ettikleri anda siler atarım.
      Sana da böyle yapmanı tavsiye ederim naçizane.
      Sabır da bir yere kadar...
      Ben de sabırlıyımdır ama; bir yerden sonra, sabrın adı "enayilik" oluyor.

Rica ederim.

En İyi Kız Görüşü

• Ben hiç gelemem böyle bir şeye. Suçunu kabul etmemesi hatalı olmasından daha çok sinir eder beni.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Arkadaşınızın ruh hali çok sağlıklı değil. Hassas bir dönemden geçiyor. Sizin pek suçunuz gözükmüyor. Biraz alttan alın, tolerans gösterin. Ama baktınız olmuyor, biraz zamana yayın. Dostluklar kolay bitmez. Evet, maalesef insanların hayatlarında inişler, çıkışlar oluyor. Çok normal.

1|0
    0|0
  • Aşağıda yazdıklarını okuyunca bu kız erkek arkadaşından ayrılmamışmıydı dedim. dün tamamen koparmak istedi falan deyince Allah beni ne etmiye :) Zaman geçince barışırsınız meraketme. Öyle sağlam dostluklar bitmiyor kolun bacağın koparsa aradan biraz zaman geçince barışmak için ufak tefek sebepler buluyor insan. Ben 6 yaşımdan beridostum dediğim adamla 3 sene küs kaldım. Ama 3 sene hiç aynı ortamda bulunmamıştık. Bir arkadaşın babası vefat edince ortak arkadaşımızın evinde karşılaştık. Cenaze işleri falan bitince elimi omzuna attım eee ne ısmarlıyorsun dedim. Ne oluyor falan bakışı attı. Öyle mal mal bakma aynı odada aynı havayı sokduk ikimizde çok ortak yanımızvar dedim. Hiç itiraz etmedi haklısın özür dilerim dedi sarıldık barıştık yani.

0|0
    0|0
    • herkes erkek sanmis ya 😂😂😂😂

• aynen ya salla falan dediklerinde uyuz oluyorum kac senedir yemisim icmisim aglamisim gulmusum dostum demisim. alt katimd oturuyor bahcese asansorde kapida karsilasiyoruz. simdi iki yabanci olacagiz nasil sallayim.
      hem ustumden yuk gitmis gibi hissediyorum cunku nerdeyse on aydir calisiyor ve on aydir kirginim ona ama aramiz tamamen sogumasin diye asla dile getirmemistim. simdi hersey dile geldi bitti ustumden yuk gitti fakat bagris cagris olmasi beni uzdu yine de. hicmi hatir yoktu diyorum. insan verdigi sevgiye uzuluyor.

• Valla hani aslında büyütecek bir durum yokturdiye umuyorum. Benim küslüğün sebebi çok daha başka boyutta. Evleneceği kız çocukluk arkadaşımızın kardeşi bu çocukta ayda 35 kere kız arkadaşı değiştiren bir çocuktu. Bütün arkadaşlarımız buna tavır aldı konusmadılar ben hep yanlarında olduö evlenmek istiyorum dedi destek oldum. Ki evlendiği kız bu çocukla tanışmadan 10 gün önce bana açılmıştı halen kendisinin bundan haberi yok söylemedim. Herneyse bunlar hafta sonu evlenecek günlerden çarşamba bu Kızın abisi benim evde kaldı 5 6 ay kadar. Sonra başka şehire gitmişti. Bende abisinin eşyalarıyla alakalı mesaj attım abine haber edersin biz kavgalıyız diye. Kız da bende kaldı ailesi ile sorunları vardı uvey babasıyla alakalı. Ben söylenti çıkmasın diye 10 gün boyunca eve gitmedim kızı anneme teslim ettim durumu anlattım falan . Bu süre içerisinde bu kızcağızla herhangi bir yakınlık yaşamayan bana sen bemim karıma bu saatte nasıl mesaj atarsın gibi sala. kça bir çıkış yapmıştı. Zamanla herşey geçiyor

• 27 yaşında kadınsın, tahmin ediyorum ki gereksiz arkadaşında o yaşlardadır..
    hak edene hak ettiği gibi davranacaksın..
    ve sen yapmışsın..
    boşver ;)

1|0
    0|0
  • Basit insan olmalarından ötürü böyle, kendini değerlendirip özeleştiri yapmayan birine sen ne anlatsan boş. Ha insan üzülüyor mu, evet. Ama yapacak bisey de yok.

1|0
    0|0
    • aylardir kirgindim agzimi acmadim tamamen arkadasligimiz bitmesin dedim sustum.
      sen dun aksam bagira bagira ikide birde ben sana naptim dedi. ise basladin sosyallestin ve benimle bir daha gorusmedin beni yalniz biraktin daha napacaksin diyorum bana israrla ben sana naptim diyor. facebookta fotolarimi bile begenmiyosun artik dediginde cok sasirdim. dikkat ettigi sey cocukca ve ilginc. sonra kalkip giderken yaziklar olsun diye bagirdi herkes bize bakti. yanlis yapmisim da bana yaziklar olsunmus gibi bisey cikti ortaya. hic yukseltmedim sesimi.
      aylardir elime onca koz gecti birkere agzimi acmadim kiz ondk da herseyi darmaduman etti sirf egosu yuzunden yaptigina kalibimi basarim. bide alttan alirim sandi ama busefer almadim bu da onu ssasirtti ve sinirlendi isler sarpa sardi. alt katimda oturuyor isin en kotusu sirf buyuzden uzgunum evet

• vallahi aynısını dedim. ya sana dedim anlatmıs olsaydım sende benı satıp evet anlattın deseydın acaba ne olacaktı dedım:)

• Aklın yolu birdir :)

• Yoluma devam ederdim.

1|0
    0|0
  • Siz birbirini seviyosunuz ya :D

1|0
    0|0
    • ahahahahahahaha nerden anladin? bence benden nefret ediyor

• dustycim arkadasim kiz bu arada😂😂😂 sen galiba erkek sandin?

• Hadi ya :/

• Bisi yapmam.

1|0
    0|0
  • Yüzüne yüzüne vururum

1|0
    0|0
  • Suçüstü yaparım.

1|0
    0|0
  • sucunu kabul etmeyen kısı elestırıye kapalı olan kısı bencıldır. bencıl ınsan her zaman sucsuzdur haklıdır. evet tamam deyp uzatmamak lazım

1|0
    0|0
    • vallahi aynen oyle. inanin bilmesem o hakli derdim. kirildim sana sen benim ablam neyse benim ici oydun diyorum, oydun ne demek simdi degilmiyim sevmiyomusun ben sana naptim ki diyor. bencildi evet.

• aynen oyle yapacagim.

• ınsanları cok takma. kendnı bıl yeter.

• Dayak yer

1|0
    0|0
  • İyi olmuş.
    Gereksiz bir aptaldan kurtulmuşsun...
    Bırak dengesizliği ile başbaşa kalsın

1|0
    0|0
  • Koy popona rahvan gitsin

1|0
    0|0
  • Cezasını verirdim

1|0
    0|0
  • bagırırım bagıran haklı oluyo malum

1|0
    0|0
    • valla o da bagirdi. yaziklar olsun diye bagira bagira ortami terk etti sonra da.

• ne sandın bak sen bagırsaydın sen haklı olurdun ahahaha

• ağzına vururum

1|0
    0|0
  • O denli çocuksu arkadaşlarım pek olmadığından dolayı bilemedim , bir yükün gittiği kesinde ama bir o kadarda önemsiyorsun ve içinde uktr kalmışki buralara kadar yazıp dökülmüşsün biraz

0|0
    0|0
    • alt katimda oturuyor elbette onemsiyorum. yarin asansorde karsilasicam en basiti.

• Arkadaşının istediği sen hep onun peşinden koş onunla ilgilen onun etrafında pervane amacı seni çıkarı doğrultusunda kullanmak, zaten doğru bir insan olsaydı işe girdikten sonra g*tü kalkmazdı o zamanda sana karşı aynı tavırları sergilerdi, sen ilgiyi azaltıp arayıp sormayınca egosu zedelendi ve tartışma çıkardı, demekki seni hep küçük görüyormuş en başından beri, daha öncede demiştim bianda kestirip atsaydın daha iyiydi altkomşun olabilir hergün görüyorda olabilirsin sizede geliyor olabilir, o gelince dışarı çıkacaksın evden gerekirse onu yoksayacaksın, onun amacı işyerindeki arkadaşlarıyla gezip tozup eğlenicek, senide semtine döndüğünde sığınacak liman vakit geçirmek için bir arkadaş gibi kullanacak, istediği olmayınca çirkefleşti, en başından beri seninle rekabet halinde ve seni kıskanıyor hemde küçük görüyor, belkide ondan güzelsin diye böyle yapıyor, her ihtimal olabilir, ama kesinlikle kendini senden üstün görüp egosunu tatmin ediyor.

1|0
    0|0
    • her kelimene katildim. her cumlen dogru.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• he canım haklısın demek yeterli umursamamak lazim bu tür megalomanlari
    he bide magalomanyakligi üst sınıra vurdurup laf sokma yarısına girenler var ki aman aman

1|0
    0|0
  • ne hissettiğini az çok anlayabiliyorum. soğurdum. zaten çokta takmana gerek yok boşver düşünme.

1|0
    0|0
    • ise baslayip beni aramayan sormaya oydu. araya soguklugu o soktu. agzimi acmadim kavga ederiz ve kalan seyde biter aman bitmesin belki duzeliriz dedim hep. fakat bu aksam mevzuyu o acti soguksun dedi bana sanki o normalmis gibi.. bagirdi cagirdi yaziklar olsun diye bagirarak cekti gitti ustune.
      hem inanamiyorum su olana alt katimda oturuyor bide. hem yuk gitmis gibi hissediyorum. duygularim karmakarisik.

• belki oda arkadaslıgınızı bitirmek istiyordu buda bahanesi oldu bilemiyorum ama hakkınızda hayırlısı olsun. kendini üzme

• Uzaklaşırım ondan

1|0
    0|0
    • küstük ama küstügümüze inanamiyorum. ustumden yuk gitmis gibi de hissediyorum. karisik.

Yükleniyor...