• Sor
  • Bence

Bugüne kadar size yapılan en büyük şaka neydi?

Herkes mutlaka bir şakaya maruz kalmıştır. Buna keklenme de diyebiliriz. Sonra açıklandığında çoğumuz zaten ben inanmamıştım deriz ama nafile. Bir... Daha Fazla

En İyi Görüş

• 1 nisan şakası yapmışlardı şaka olduğunu bana gece söylediler.çok kötü olmuştum:)

Erkekler Ne Diyor 12

• Arkadaşımın öldüğünü söylemişti beyinsizler.

• arabayı yeni aldım bi kaç gün sonra arkadaşa gittim arabayı parkettim. bi kaç kişi daha gelecekti. geldiler arabanla gelmedinmi falan dediler aşağıda görmedinizmi dedim araba yok dediler.En adrenalin patlaması yaşadığım anlardan birisidir. baktım yerinde duruyor birden söndü o adrenalinler.

• bana yapılan saka 3 gun surmustu yaa hemde 5 kısı ısın ıcınde şaka dediler 1günde ben inanmadım :D:D:D:Dhaha :D

• Hamileyim.

• kim yapmıştı?

• erkek miydi?

• Bendendi , cinsiyet belli değildi çünkü 1 ayda anladım.

• Hatırlamıyorum

• oooofffffffffffffff bitermi eşek şakaları...

• Bana degilde Arkadaşıma aşık oldugu ama yüz vermeyen kız gizli numaradan aramıştı çocugu tüm ilde saatlerce gezdirmişti akıllım karşısındakini memleketinden esra sanıyordu.

• kimsenin olmadıgı bir sitede tek basına büyük bir evde aksam saatlerinde oturuyordum zil çaldı kapıyı açtım kimse yoktu ..sonradan cama yumruk atmaya basladı biri tabi o yusuf yusufla kapıyı kapadım butun pencerelere vurupp kaçıyordu biri.ısıkta yok :) ...sonra bir ses benim dedi abim cıktı ustune atladıgım gibi yumrukları geçirdim suratına :))

• böyle şaka olmaz olsun,ama haketmiş yani..

• normal bi yer olsa sorun değil.ev 4 katlı etrafı bahce alan buyuk ve kimse yok etrafta :)

• Hatırladığım hiç yok, zaten bana şaka yapmak pek akıl karı sayılmaz. Acısını misli misli çıkartacağımı çevremdeki herkes gayet iyi bildiğinden ve benim de kimseye böyle birşey yapmadığımdan olabilir...

• hımm peki:))

• ben yaptım : telefon şakası işte arasıra birilierini arayıp telefon şakası yaparız arkadaşa verdim bi numara bi ses tonunu değiştirerek konusmaya başladı işte bi ara alevlendi küfürleştiler felan baya bi ağır sonra telefonu kapadı kimdi bu lan dedi halbuki babasının numarasını vermiştik babasıyla küfürleşmiş oldu şoka girdi tabi ama babası tahmin etmemiş tabi ...

Kızlar Ne Diyor 3

• Henüz o kadar cesur biri çıkmadı ...

• Dısarıdan sert mızaclı gorundugum ıcın sanırım, tepkimden korkup agır sakalar yapan olmadı hıc. Bi tek en yakın arkadasım benım telefna baska bır numaradan mesaj atıp benı korkutmaya calısmıstı. Başkada yok

• Arkadaşım hastaneye gideceğim demişti. Öbür gün okula geldiğinde ağlıyordu ciddi ciddi . gittim ne oldu dedim söylemedi bayağı uğraştım zorla söylettim kansermişim,2 sene anca yaşarmışım dedi. O an beynimden vurulmuşa döndüm. Deli gibi ağlamaya başladım sonra katılıp bayılmışım. Kendime geldiğimde hala ağlıyordu. dediki"Ben şaka yapmak istemiştim ama bu kadar kötü olacağını bilemedim özürdilerim". Sinirden öleceğim sandım.

• ayy nasıl arkadaşmış o öyle canına kastetmiş resmen geçmiş olsun..

Yükleniyor...