Dolandırıcı ev sahibini dolandırdım. İyi yapmış mıyım?

Evden çıkacağım zaman fazladan kaldığım günler için benden tam kira isteyen evsahibine günlük vereceğimi söyleyip 13 gün yerine 2 gün fazladan kaldım diyerek.

Eve çok güzel eşyalar alma vaadiyle depozito vermedim. ( İyi ki vermedim üstüne yatacaktı )

Evde oluşan hasarları göstermedim çünkü görseydi elinde 8 bin tl senet vardı. ( göstermedim çünkü en ufak birşeyde kat ve katını ödettirirdi )

Sürekli tamir bahanesiyle fazla aidat isteyen yöneticiye 2 ay ödemeyerek ödeştim

Senette ve sözleşmede yaptığı usulsüzlüğü gerekli mercilere bildirdim ( 500 den yüksek kiraların banka yolu ile yatırılma zorunluluğu, tek kira senedi yapmak, yüklü miktarda teminat sebedi yapmak, evdeki eşyaların değerleri üstünde eşya senedi yapmak )
Tüm bunları neden yaptım?

Evsahibimin daha önce iki arkadaşımın depozitolarına konduğunu, kalmadıkları ayın parasını senetlerle tehdit ederek ödetmesini ve ebde oluşan 10 tl lik masraflara 200 300 diyerek tehdit etmesini öğrendikten sonra yaptım.

Ve sonuç evsahibimin zararları ;
Evden zararı 250 300
Kiradan zararı 11 gün = 300
Aidat zararı 80
Sözleşme ve senette usulsüzlük cezası 1000 2000 arası ( benim öğrenebildiğim bu fazlada olabilir )
Evin tesisatı çökerken haber vermedim zararı 600
Toplam 3000 4000 zarar.

Haketmiş mi arkadaşlar?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İyi yapmışsın benm ev sahibimde öleydi. Herşeyden para aşırmaya çalışırdı hakediolar

0|0
    0|0
    • Evsahibinin bilgilerini ver onuda dolandıruyım

• Yok benm işim bitti çıktım ordan artık eyw kanks

Erkekler Ne Diyor 9

• Bakınız suç ve ceza...
    Gerçi okuyacağını hiç sanmıyorum

0|0
    0|0
  • bunu okuyana bir teşekkür plaketi vericeğim

0|0
    0|0
  • Okumadım ama hll olsun sana akıllı kız seni :D

0|0
    0|0
  • Onu boşver de süper bir yazma yeteneğin var. Bürokratik bir duruşa sahipsin. Helal sana

0|0
    0|0
  • Yanacaksınız Yanacaksınız Kul hakkı Çok kötüdür Allah affetsin. :(

0|0
    0|0
  • Aferin.

0|0
    0|0
  • Adamı çekip vursan bu kadar koymazdı😃 tebrik jsjs

0|0
    0|0
  • ev sahibi tenhada seni yakalarsa vay haline

0|0
    0|0
  • Dinsizin hakkından imansız gelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ıyı yapmıssın tebrıkler

0|0
    0|0
  • iyi yapmısın da yalnız biri sikayet ederse yandın :/ cünkü sende dolandırmıssın

0|0
    0|0
Yükleniyor...