Babamin davranislarindan biktim artik intihar etmeyi dusunuyorum?

20 yasinda insanim. Disari cikiyorum 10 defa ariyor, 11 den sonra eve giremiyorum, zorla istemedigim seyleri yaptirmaya calisiyor, surekli emir veriyor hakaret ediyor, cocuk gibi kusuyor herseye. Herseyime karisiyor. Bu adam yuzunden hayatta yasama zevkim kalmadi yeminle. Surekli beni eziyor. Ne yapacam artik ben ya kendimi olduresim geliyor valla. Nolcak boyle?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendini öldürmeyi düşünüyorsan sorun sendedir.

20 yaşındasın, işin gücün var mı, kendi paranı kazanıyor musun, hayatta sorumluluk alıyor musun, yoksa adamın omuzlarında mısın hala?

Hayatını idame ettirmeni sağlayan adam sana kafasına göre davranır.

0|0
    0|0
    • Universiteye hazirlaniyorum o yuzden calismiyorum

• Emin ol ozgur olsam hayatin zorluklariyla bas edebilirim zaten. Ne yani gidip asgari ucretle biyere girip omur koyu isci mi olayim. O bana bakmak zorunda okutmak zorunda zaten, dogurmayacakti o zaman. Babaysan cocugunu cekeceksin tabikidd

• Senin gibi milyonlarca genc var. Cogu da hayati sortlamayi kolay sanip bol keseden salliyor.

Sen sana bakmadiklarindan degil, gece cikmana karisilmasindan dert yaniyorsun.

Kafana gore hic sorumluluk almadan yasayip insanlarin buna hicbir kisitlama getirmemesini bekleyemezsin.

• acındırma taktiği uygula

0|0
    0|0
    • Kendimi acindarcak kadar ezik degilim

• Ezilmek eziklik mi yani sana gore?

• ben görüşümü yazdım. uyarsın uymazsın sana kalmış

Yükleniyor...