Asosyollik bir hastalikmi?

Simdi Beni insanlar sevsede bana beni istemiyolar gibime geliyo 😞
Neden sizce
Ben ilk okuldayken tum erkekler bana laf atardi doverlerdi allah belalarini versin hicbirine hakkim helal degil onlar yyzunden kizlarda bana dusman oldu 😔yanima kimse gelmedi ogretmen yanima birini otutturunca hepsi iyy iyy dedi benden oyle pis bir insanda degilidim acaba herseye sustum javga cikmasin diyr ondanmi oldu bunlar
Liseye geldim sinifimdaki tum kizlar beni insan yerine koydu 😊Cok mutlu oldum yanima biri gdkince a benden iyy demiyo benden migdesi bulanmiyo dedim 😊cok mutlu oldum 2 sens 😡sonra gene kasarlarla bir sinifa gecdim 😢gene eski insanlar gibi cikdi ben hene tek oturmaya basladim ama kizlar benden iyy demedi 😊Nedeni ne bunu ben iyice icime kapandim insanlar beni istemiyo saniyorum 😡yasadigim olaylardan dolayi 😢 sanki butun dunyadaki insanlar bana dusman ben onlara degilim ama hepsi bana dusman sanki 😢😢neden oyle oldu. piskologa gitsem duzelir miyim 😢ciddi anlamda kotulestum 😢

Güncellemeler:
Arkadaslar bir kardesim yok belki oyuzden boyleyim olabilirmi 18 yasindayim

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• neden ıyy desinler ki? Kokuyomusun yani tipine göre mi neye göre böyle diyolar

0|0
    0|0
    • Bende bilmem hepsi allahindan bulsun en buyuk duam hepsi bir gun benim elime dussun 😡

• İnsanları takmazsan hepsi düzelir.

• Benim en buyuk kotu ozellegim insablar yasadiklarini unutuyo ben herseyi hatirliyorum 😢😢

En İyi Kız Görüşü

• 3 senedir asosyalim hasta olduğumu düşünmüyorum lfknşdfgdf

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evden bakkala çıkamayan kızların %99 obsesif ve erotomania hastalığına yakalanmaktadir. Bilginize

0|0
    0|0
  • Her insanın karşı tarafa verdiği bir enerji vardır ve karşıdaki insanlarda ona göre muamele yaparlar istemeseler bile.
    Enerjini nasıl yönlendireceğin sana kalmış.

0|0
    0|0
  • Bu kadar emoji kullaniyosan sende tirohumgoiroijik hastalığı var... tirohumgoiroijik'i bir daha yazıyom ki okumakta zorlan diye 😂

0|0
    0|0
  • sosyal anksiyete olabilir. belki de insanların dalga geçmesi için uygun ortamı baskı altında olduğun hissini veren bilinçaltın yaratmış olabilir.

0|0
    0|0
  • Psikolog değil kendini sorgula harekete geç yani kendi kendinin doktoru ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...