Kızlar bu erkekler sizcede çok saf değil mi?

Cennetteki hurileri siz çok yanlış anlamışsınız😂😆😆 size cinsel obje olsun diye değil cennetin güzel bir yer olduğunun beyanı için söz edilen yaratıklardır ki zaten sizin sandığınız gibi bir cinsiyetleri yok ve insani özellik taşımıyorlar. Faka bastınız yani😂

Güncellemeler:
Arkadaş cinsel açlık ruhta mıdır bedende mi? Toprak olan bedenken ruh neden arzular içinde?

0|0
15|44

En İyi Erkek Görüşü

• :) huriler öylemi

1|0
    0|0
    • "Onlar koltuklara yaslanıp kurularak, birçok meyveler ve içecekler isterler. Ve yanlarında da bakışlarını yalnızca eşlerine çevirmiş (utangaç bakışlı) yaşıt dilberler vardır."
      (Sâd,51, 52)

En İyi Kız Görüşü

• Aynen sadece hizmet edecekler ve erkeğin eşine de hizmette bulunacaklar. Kadınlara da gılman verilecek hem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• 1. cisi Huriler cinsi münasabet için yaratılmıştır.2. cisi evet insan değiller adam ve havvadan değiller onlar farklı bir yaratılış.3. cüsü Dünya olan birşeyi ALLAH sonsuz cennetindede elbette vericektir.4. cüsü Ana gayemiz ALLAHın celalini görmektir huriden v. b şeyden önce

1|0
    0|0
  • Hocanin biri vaazinde heyecanlo bir sekilde anlatiyormus. Adam da pek imanli biri degilya, hoca anlattikca anlatmis. Cennete şu verilecek bu verilecek falan filan derken şu kadar huri verilecek. Adamin hanim da cok dinda imanli birisi. Afam sormus
    -yav hoca erkeklere huri verilecekte kadinlara ne verilecek?
    Hoca; onlara da nuri verilecek.
    Bunu duyan adam eve gider ve bakar avrat namazda. Adam avrada tekmeyi koyar
    -kalk kiz biz cehennemde yanarken sen nurilerle cennette oynasacanmi

1|0
    0|0
  • Çürüyüp gidiyorsun toprak altında
    Cennet cehennem şehir efsanesi

1|1
    0|0
  • Benim icin problem değil sonsuza kadar sevdiğim kadinla birlikte olacağım hurilerin cani cehenneme

3|0
    0|0
  • Gerekte yok zaten..
    Hatunum benim baş hurim olacak.. ;)

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Tam aksine erkekler bunu düşünmüyor ^^
    Bunu çarpıtan hep kadınlar.

1|1
    0|0
  • Bütün hayallerim yıkıldı ağlıyorum şu an.

2|0
    0|0
  • cennetteki huriler erkeklere ne için söylenmiştir söyliyim : madem bayanları çok seviyorsun bu dünyada rahat dur cennete git cennette huriler verilir sana bunun için yoksa gelen geçene huri verilmiyor

1|0
    0|0
  • bizimkiler delik bulsun yeter onlara
    damacana gibenden ne bekliyon.

1|0
    0|0
  • Olsun huri huridir :d

2|0
    0|0
  • Yanlış biliyomuşuz. Dağılın beyler 😒

1|0
    0|0
  • Bunu hep biliyodum. Saf değilim.

1|0
    0|0
  • Biz kandırılmadık biz inanmayı seçtik ondan yoksa saf değiliz :)

0|2
    0|0
  • Kız sırrı çözmüş beyler dağılabiliriz.

1|0
    0|0
  • Biz cennete gitmeyi Huriler için arzulamıyoruz.
    Seni neyle kandırdırlar da bizimde kandırıldığımızı varsaydın?

0|1
    0|0
  • Tüm planlar iptal o zaman ahahah

1|0
    0|0
  • Hahaha
    Dünyada allahın emirlerine uyarak yaşayan kimse cennette bu yasakların kalkacağını düşünmez zaten.
    Ama vaad edilen ne varsa hepsi hak ve gerçektir. ve o huriler cinsel olarakta bizimle olacaktır. fakat biri gelsin biri gitsin diye düşünen hata eder

0|0
    0|0
  • Bu konudan muebbet yeriz öbur tarafta töbe de

1|0
    0|0
  • Ben biliyordum zaten

1|0
    0|0
  • Tek derdimiz bu olsun :D yaratıkla mı sevişcez diyorsun yani şimdi ilginç olabilir

1|0
    0|0
  • Huriler cennet kızlarına denir. Cinsiyeti yoktur gibi bişey demen çok yanlış :/

0|0
    0|0
    • Hatipoğlu dün gece dedi ki huriler cennetin güzelliğini vurgulamak için dile getirilmiş insan olmayan hizmet eden varlıklardır.

• Araştırırsan görürsün :)

• Biz ceylan gözlüleri defterleri sağdan verilenler için inşa etmişiz (yeniden yaratmışız) dır. Onları bâkire, eşlerine düşkün ve hepsini bir yaşta kılmışızdır."
    (Vâkıa, 35-38)
    :) Ee tabi ramazanda nihat hatipoglu dinlemezse olmaz sen de haklisin. :)

0|0
    0|0
  • Ben dünyada koyar geçerim öbür tarafa bırakmam işimi :D

0|0
    0|0
  • he he hee bizimkilerde öyle düşünüyor öyle san sen

0|0
    0|0
  • Tabi safız

0|0
    0|0
  • Hadislerde huriler cennet ehli erkeklere sunulan güzel, şeffaf vücutlu kadınlar olarak tasvir edilir. Kendileriyle her ilişki sonrasında tekrar bakire olurlar. Bir erkek bunlardan bir günde istedigi kadarini ziyaret eder

0|0
    0|0
  • Erkekler için birşey farketmiyor.. Dünya üzerinde'de hurilerimiz var sağolsun kızlar eksik etmiyorlar hiçbirşeyi

0|0
    0|0
  • Yok benim 40 hurim olma sınavları hala açık :D

0|0
    0|0
  • Peki.

0|0
    0|0
  • bakıyorum da herkes cennete gitmeye hazır. huriler gibi cennette kadına ve erkeğe verilmiş sonsuz nimetler var bu kadar istiyorsak daha düzgün insanlar olmalıyız millet ;) ( bende dahil )

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

Yükleniyor...