İzmirli kizlara neden kaşar gözüyle bakiliyor?

Ben izmirliyim yazin sortumu da giyiyorum arkadaslarimlada gezebiliyorum ama bunun kasarlikla ne alakasi var ailemde cok serbest degil. Çok saçma bence. Bu önyargı neden?

1|1
14|41

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü Türk halkı abaza ve yobaz.

4|0
    0|0
    • Açık saçık giyinip, yollu yollu takılmak, ona buna kur yapmak bizim Türk milletine ait şeyler değil. Bizim kafamız dar değil, sizin mezhebiniz geniş..

• @SafTürk kendi dünyanda takıl ya daha fazla muhattap olamayacağım. Laftan anlamıyosun.

• hahahaha :D

En İyi Kız Görüşü

• Çekemiyolar umursama

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• Coktan kastın ne çıplak gezmene mi izin vermiyolar sorttan başka serbest daha ne yapabilirler ki Otel odasimi tutsunlar 😂😂

6|1
    0|0
  • Kedi ve ciğer meselesi. Kendi memleketlerinde görmedikleri özgürlükleri birisi yaşayınca illaki kötülemeliler.

3|0
    0|0
  • izmirli kızlar fiziken türkiyenin en güzel kızları derler geçmşiten beri. bildikleri olmasa söylemezler. ama konunun kaşarlığa vurulması kötü ve edepsizlik teşkil eden bir durum. kaşar diyenler dönüp kendine baksın.

2|0
    0|0
  • hatunumun orasını burasını benden önce bütün şehir gördüyse eğer ;
    bana özel neyi kalıyor.

5|1
    0|0
  • Dediğiniz gibi bu sadece on yargıdan ibaret genelleme yapmak bence çok yanlış. O zaman İzmir böyleyse avrupa ülkelerinin adı daha farklı olmalıydı bence

2|0
    0|0
  • Çünkü çoğunluğu öyle yani açık saçık başka hiçbir yerde yok sen başka şehirlere gel yazın o kadar açık saçık görebilecek misin

2|0
    0|0
  • emin ol o gözle bakanların sevgilisi de öyledir.

3|0
    0|0
  • ben doguluyum ve izmirede geliyorum arasıra doguda soguk ve kapalı giyiniliyor genelde ama İzmir çok sıcak hele kapalı giyinen bayanlarımızı tebrik ediyorum o sıcakda kapalı gezebildikleri için senin sorundada başkalarına kızın bunu sıcakdan ya da rahatlıgından degilde gösteriş için giydigini düşünülüyor empati kuramadıgı için sürekli böyle bakılıyor ayrıca şimdi bazı izmirli kızlarında kuruk salladıgını kabül edelim her çeşit insan var ve insanlara toplumsal degil bireysel açıdan bakarsak sorunlar zaten ortadan kalkar seni tanıyan biri sen gerçekden bu şekilde degilsen yabancıların ne söyledigini takma biraz uzun oldu kusura bakma artık

0|0
    0|0
  • İlginç

0|0
    0|0
  • vardır bir sebebi çok takılma

0|0
    0|0
  • herkes başkasını kendi gibi bilirmiş ;)

0|0
    0|0
  • Sen istisnasın demek ki.

1|0
    0|0
  • Hayır bakılmıyor

1|0
    0|0
  • neden acaba onu dışarıdakileri sormak lazım.

0|0
    0|0
  • Kafalarına göre yargılıyorlar işte ne yaparsın işine gelmeyince hepsini söylerler

1|0
    0|0
  • Çoğu öyle

1|0
    0|0
  • Ben ankaralıyım İzmir'ede sık sık gider gelirim izmirli kızlara hep ayrı bir güzeller demişimdir hep ama İzmirliler kaşar demek çok yanlış genelleme olur

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmayalım. Öyle bir önyargı yok. Bana göre özgürdür İzmir kızı. Kendine güvenir. Bunun adı ne zamandan beri kaşarlık olmuş?

0|0
    0|0
  • onu yaptigin icin kasarsinya bazilarin gözunde 😂

1|0
    0|0
  • izmiri çekemeyenlerin saçmalaması o halt etmişler

0|0
    0|0
  • Genellikle izmirdeki yollu insanları tanıdıkları için biraz şey olmuş

1|0
    0|0
  • çünkü bazı şeyleri..( gizli yapmıyorlar ) böylece göze batılıyor. sanki sadece onlar yapıyormuş gibi olunca sonuç ta bu çıkıyor

0|0
    0|0
  • Kimseye kaşar deme hakkımız yok elbet ama bazen fazla teşhirci kızlar oluyor şort konusunda

1|0
    0|0
  • sen onlara niye bakıyorsun alaayı yobaz anadolu çomarı zaten İzmir bence özerk olmalı bu yobazlar vize ile girmeli

0|0
    0|0
  • Bu sitenin çoğunluğu iç kesimlerde yaşayan yobaz insanlar. Bu yüzden kıyı kesimlerdeki bütün kızları kaşar olarak görüyorlar, geldikleri yer ninja dolu.

0|0
    0|0
  • Kedi uzanamadıgı ciğere mundar der :D

0|0
    0|0
  • Takma kafana. Ben Çeşmede yaşıyorum kim ne isterse giysin. Sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • Aa öylemi bakıyokki

0|0
    0|0
  • Meşur oldukları icin azda olsa roman kanı taşıyolar

0|0
    0|0
  • Kızlarına kaşar Erkeklerine güzel kardeşim gözüyle bakıyolar bende anlamıyom :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

7 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• En güzeli İzmirli olmak , Her yerinde Atatürk'üm var sanki bırak en güzeli izmirli olmak üniversiteyede az kaldı İzmir'de okumak istiyorum.

1|0
    0|0
  • Kalpleri kaşar onu diyenlerin

1|1
    0|0
  • açık giyiyorsan sıcaktan değildir canın seks yapmak istiyordur anlayışı hakim de ondan

1|0
    0|0
  • Öyle bakmıyorum ama abartıyorlar erkekler tarafından sadece

0|0
    0|0
  • İzmir in kızlarıyla ne alakası var. Kedi ulasamayacağı ciğere mundar dermiş..

1|0
    0|0
  • Üstüne alındığına gore...

0|1
    0|0
  • Açık giyindigin için demişlerdir bende İzmirde yasiyim

0|1
    0|0
  • Aynen :/

0|0
    0|0
  • milletin ağzı torba değil ki

0|0
    0|0
  • erkek değilmisin sen ya

0|0
    0|0
  • geneli kaşar olduğu için olabilirmi acaba

0|0
    0|0
    • Acik giyinmek veya sevgilinle gezmek mi kasarlik. Icinde kasarlik olan insan nerde olursa olsun yapar. Galiba bir derdin var

• Tesekkur ederim yinede fikrini paylastigin için

• iyi geceler

• önyargı demeyelim de öykeyseniz demek ki :D

0|0
    0|0
  • Öyle yansıtılıyor halkı da buna çanak tutuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...