Halimden utanıyorum?

Dışarı çıkacak halim bile kalmadı. Ailenizden şiddet görseydiniz ne yapardınız bir akıl verin lütfen

0|1
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Depresyona girmek üzere olurdum... "Geçecek" laflarının seni tatmin etmeyeceğinden eminim. Açardım sanal âlemi, çene çalacak yabancılar arardım. Çikolataya abanırdım; tabii bu saatte tekele yollanmana izin vermeyecek bir ailen var. Tansiyonum düşerdi ve yükseltmek için şeker, bitter hatta, bulamazsam ekmekle yetinirdim. Aslında bunları birkaç yıldır yapıyorum, önceleri hiç yapmamımştım. Şimdi ise, oh be, kurtuldum onlardan diyorum. Üniversiteyi bir hayal ettiler bana; basit işlerde çalışmak daha iyidir bir müddet. Ayrıntı verseydin, daha iyi olurdu.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Fazla kafana takma sis

0|0
    0|0
  • Uslu dur orda burda sürtme ya iyi yapıyolar

0|0
    0|0
  • Şikayet et kurtul

0|0
    0|0
  • evden kacardm

0|0
    0|0
  • zor durum

0|0
    0|0
  • görmemki izin vermem

0|0
    0|0
  • Onlardan uzaklaşırdim

0|0
    0|0
  • Vallah konusurdum

0|0
    0|0
  • Neden şiddet görüyorsun

0|0
    0|0
  • polise gidebilirsin dilersen sende şiddet uygulayabilirsin

0|0
    0|0
    • Şiddet mi uygulasın? Onlar ebeveyn ve maddiyattan sorumlular; karşılığından üniversite hayalinden olmak ve açlıkla tehdit ederler. Tehdit mertebesi geçmeden önce yenilen dayaklar vardır ya, bildiğiniz arkadaş tehdidine benzemez ebeveyn tehdidi. Polise de gitme; aman ha, daha şimdi yazdıklarım olur. "Polise başvur" diyenlerin empati eksikliği var. Nerede büyüdünüz siz? Cennette mi? Gıcıklık olsun diye mi diyorsunuz? Tövbe tövbe...

• Bilmem; benimkiler iyi değildi. Biraz fazla genelleme yapmış olabilirim. Ama empati yeteneği bilgi gerektiren bir şey, karakterle alakalı değil; yani hakaret olarak algılama.

• @Tommaso yok algılamadım empatinin ne demek olduğunuda iyi biliyorum. Ben seni anladım

• demekkı çok yaramazsın

0|0
    0|0
  • mesaj gel bakim bir

0|0
    0|0
  • Onları defterden silerdim

0|0
    0|0
  • Bu bir dram değil de nedir seni kurtariyim bu durumdan istersen

0|0
    0|0