Erkekler askere gittikten sonra değişir mi?

Çevremde sürekli duyduğum sevgilim askere gittikten sonra değişir muhabbeti üzerine bu soruyu soruyorum. Erkekler askere gittikten sonra değişir mi? Değişirse iyi yönde mi kötü yönde mi?Erkekler askere gittikten sonra değişir mi?

0|2
17|30

En İyi Erkek Görüşü

• biraz mallaşma olur sonra düzelir. ergenlik büyük oranda ortadan kalkar

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim sevgilim şu an askerde. Bana, "Ailem ve sen arkamda olmasanız buradan asla gelmem, ortamı süper." diyor. Bize olan özlemi de artıyor, sesimi duysa hüzünleniyor, değerimizi anlıyor askerdeyken. Şimdi birçok erkek beraber olunca bir de uzun süre aynı ortamdalar, bir havalar, bir coşmalar gelir haliyle. Ama huylu huyundan asla vazgeçmez. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• İnsanın Karakteri Değişmez Sadece Orada Olduğu Zaman Diliminde ve Döndüğünde Bir Süre Adapte Olamayabilir Önceki Hayatına.

2|0
    0|0
  • Orda ailenin yokluğun dostluğun değerini anlıyosun
    %70 değişiyor %30 u sap geldi sap gidiyor

1|0
    0|0
  • Gram etkisi olmadi. Tabi bu değişim genelde 20 yaşında ve özellikle uzun dönemler için gecerlidir

1|0
    0|0
  • Değişir

1|0
    0|0
  • ben değişmedim :D arkadaslar askerlik sana yaramamış diyorlar

1|0
    0|0
  • Biraz gergin olur o kadar, anlayışlı olunursa o sıkıntılı dönem de atlatılır. Tabi bu dediğim sağlam karakterli insanlar için geçerli.

1|0
    0|0
  • Evet değişir ama bunun sevmek veya sevmemekle bir ilgisi yoktur sadece olgunlaşır ve doğru kararlar vermeye başlar

1|0
    0|0
  • valla ben değiştim. hayata daha iyi hazırlıyor düşüncelerini. Birşeylerin değerini anlamaya başlıyorsun daha dikkatli davranıyorsun. yanında olduğun da kıymetini bilemediklerini daha çok arıyorsun. içime kapanık biriydim artık öyle değilim çünkü kimsenin benden farkı yok insan karşımdaki :)

1|0
    0|0
  • benim dayımın oğlu gitti geldi hala aynı bok :D

1|0
    0|0
  • Ben gittim değişimedim

1|0
    0|0
  • olgunlaşırr ama hala çocukturrr

1|0
    0|0
  • Deismez galiba

1|0
    0|0
  • Nereye gittiğine bağlı ama genelde değişirler.

1|0
    0|0
  • Değişir bazı konularda

1|0
    0|0
  • degişiyor askerde mantık yok ve çok farklı insanlarla ast üst ilişkisi var adamlar degişiyor biraz ama eski haline döner zamanla bazıları hiç dönmüyor hala askerde sananlar var kendini

1|0
    0|0
  • Geneli evet

1|0
    0|0
  • Her gün çatışmaya girip yanındaki arkadaşları şehit düşen belkide bir adım önde olsa o kurşun ona denk gelecek düşüncesi vs... böyle bir ortam da kim değişmez ki

1|0
    0|0
  • Evet değişir buna brn dahilim. #Dasdfghjkl

1|0
    0|0
  • Değişir. Sabrı öğrenir.

1|0
    0|0
  • Değişir

1|0
    0|0
  • Bir kısmı evet

1|0
    0|0
  • Aklı başına gelir

1|0
    0|0
  • 21. Yüzyılda askerlik mi kaldı 😏

1|0
    0|0
  • Degisebilir

1|0
    0|0
  • iyi de ola bilir kötü de. askerliği yaptığı şartlra göre değişir.

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • 100 %10 değişir

1|0
    0|0
  • Kendi iyiyse iyi yönde değişir

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 16

• Saçma. İnsanlar kolay kolay değişmez zaten değişenlerde bu sebeple hiç değişmez. Askere gitmekle hiç ilgisi yok bence.

1|0
    0|0
  • değişir psikolojik olarak

1|0
    0|0
  • Bazen degisenler var daha disiplinli sabirli olgun olan var herkes icin gecerli degil

1|0
    0|0
  • Evett

1|0
    0|0
  • Evet degisiyorlar

1|0
    0|0
  • Değişir ve değişti soğuk oldu bana ayrıldık 1 aya yakın. Sonra benden af diledi dönmek istedi bana barıştık 2014 yılında kasımda ayrildik bir ay kaldık aralıkta barıştık ve şimdi 2016 dayız 6 senedir beraberiz.

1|0
    0|0
  • Her konuda ciddileşip ailesinin değerini anlayıp kırılgan (duygusal) olurlar çoğu.
    Askere gidince ADAM olurlar ER olurlar 😏

1|0
    0|0
  • Genellikle evet, iyi yönde

1|0
    0|0
  • Sana daha cok bağlanır ama aynı Zaman'da aşırı trip atıcak 😒 Sana Sarıcak. Zor bir dönem destek olabilirsen sonucu iyi olur

1|0
    0|0
  • değişiy bence :)

1|0
    0|0
  • Evet değişir hemde 360 derece

1|0
    0|0
  • Yakin arkadaşlarımdan da şahit olduğum kadariyla erkekler askerliğini yaptiktan sonra daha bir olgunlaşıyoor daha ciddi düşünüyorlar her konuda özelliklede ilişki konusunda

1|0
    0|0
  • Valla iyi yönde de kötü yönde de değişenler var.

1|0
    0|0
  • Abimde biraz var degisme. E hakkari sonucta. Ama degismezler

1|0
    0|0
  • Olgunlaşır..😀

1|0
    0|0
  • Kişisine ve askerlik yaptığı yere göre değişir. Ama koşulları zor sonuçta bir değişim olabiliyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...