#Gayserili babanın oğlunu nasıl yetiştirdiğini gördünüz mü 💂?

Yerimm len 😘
Biri çocuğunu vatan sevgisi ile yetiştirir biri de çocuğuna molotof yapımı ögretir...
Gurban olduğum Anadolulu ❤ Helal olsun Gayserili babaya 😊

1|8
4|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Helal olsun yavru Bozkurt'a. Abileri Ablaları izleyip feyz alsın. Askere gitmek istemeyen askerden kaçan abileri 4 5 kere izlesin bu videoyu. O küçücük ayaklarınla koşuşunu tırmanışını nefes nefes içinde kalışını yerim seni ben ! ❤️🇹🇷😘👊😎😌😏😄

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Nasılda koşuyor nefes nefese kalmış. Vatan sevgisi önemli bazı vatansızların zoruna gidebilir tabi. Bu ülke kolay kazanılmadı. Eve gidince şimdi mışıl mışıl uyumuştur. Aslan parçası

1|1
    0|0
  • Genç bir adam tanıdım gereği kadar kibar reise gösterilir ancak böyle itibar helal olsun geleceğimizin temellerini sağlam atmak boynumuzun borcudur.

1|1
    0|0
  • Oglum olursa bundan daha beter olacak bunun burdan sozunu veriyorum 18 ine geldiginde bilmedigi mevzu kalmayacak.

1|0
    0|0
  • Güzelmiş.

1|0
    0|0
  • görmedm

1|0
    0|0
  • Çocuk çok yavaş beğenmedim hız antreman yapması lazım.

1|1
    0|0
  • Gormedim

1|0
    0|0
  • Boş İşler. Pastırmanın Çemeni Sıyrılmadan Nasıl Satılır? Onu Öğretsin.

1|0
    0|0
  • Maşallah.

1|1
    0|0
  • ıııh ıııh gayseri 😂

1|0
    0|0
  • Türk dediğin böyle olucak helal olsun böylelerin olduğunu bilmek bile güzel

1|0
    0|0
  • Memleketin her yerinde vatan perver memleket insanı dolu. Sen Kayserili misin nerelisin

1|0
    0|0
    • Sonuçta memleket sevdalısısın. Benim için esas olan bu. Calisiyormusun öğrencimisin

• Helal olsun

1|0
    0|0
  • çocukları ırkçı yapmak dogru bişey degil bence..

2|0
    0|0
    • Vatan sevgisi asilamak ne zamandan beri irkcilik?

• Sen Vatansız olabilirsin bizim br Vatanımız var kimseylede paylasmaya niyetimiz yok eger bu yuzden irkci diyorsan irkciyim evet hemde alası 😃

• HDPKK yanlısı detected
      Bu dünyada herkesin bir vatanı vardır ihanet etmediğin sürece

• Bu yaştaki çocuğa böyle eğitim vermenin anlamı ne? Ver müzik kursuna, resim kursuna, futbol kursuna vesaire çocuk kendi sevdiği alanda gelişsin.

0|0
    0|0
    • Cocuk sevmese babasi niye yaptirsin ! Bu gayet cocugun ozellikle erkek cocugunun yaparken zevk alacagi eglenceli seyler toprak tas icinde yuvarlanmak vs... sen ver cocugunu 4 yasinda piyano kursuna o yasta hasta ruhlu olmaya baslar cocuk once cocuklugunu yasamali ve bu babada gayet hem cocuklugunu yasatiyor hemde vatan sevgisi isliyor... sevdigi alan diyosun belki cocuk asker polis olmak istiyor ! 4 yasinda cocugun toprakla kumla hasir nesir olmasi degil eline palet almasi garip olur.

• Bir grubun militarizminden nefret ederken başka bir grubun militarizmini övmek.

1|0
    0|0
  • Aslında onuda bilmeli. Neyin Ne zaman neye lazım olacağı bilinmez

0|0
    0|0
  • Sende istermisn cocuk kız erkek

0|0
    0|0
  • eziyet edioo resmen çocuga

0|0
    0|0
    • Sen adıyamanlıydın dimi 😂😂 hadi kocum hadi eziyeti daga cocuk kaldiranlardan dinlersin cocuguna vatan sevgisi ogretenden degil. Cocuk istemese babasi yaptirmaz. Erkek cocugu 4 yasinda toprakla tasla ic ice haldeyken eziyet cekmez zevk alir.

• Izleyince not veririm

0|0
    0|0
  • Gay Serili

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Helal olsun 😎💪🇹🇷

1|0
    0|0
  • Maaşallah yavru kurda 😂

1|0
    0|0
  • Güzel bir şeydir.
    Bunlardan çok insanlar önce saygıyı öğrenmeli bence.
    Umarım herkese saygı duyabilen ileri görüşlü bir birey olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...