Kapat

Dostumuza çok fazla değer vermelimiyiz o da birgün gider mi?

Dosttan bahsediyorum arkadaş veya kanka tarzı insanlardan değil

0|0
10|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bir gün gider diye kimseye değer vermemeye başlarsan hayatında hep yalnız kalırsın. Kişi kendi değerini kendisi belirler sana hissettirdiği ölçüde sen de ona değer verirsin. Zamanla huyu ve davranışı değişebilir sana ihanet de edebilir bu senin yanlış yaptığın anlamına gelmez. İyi insanlara değer vermeye devam et..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dost denilen şey de arkadaş gibi yalandır , gider yani garanti

0|0
    0|0
    • bence o kadar da katı olma

• bende birçok kez üzüldüm başkaları tarafından şu an herkesine değerince davranıyorum. Ama benim dertleşeceğim ağlayacağım yaslanacağım kimsem yok. O var sağolsun anlıyor yardımcı oluyor yargılamıyor beni ama o daha çok soğuk kanlı biraz mesafe olmasını seviyor bazen bana sevgilinmişim gibi davranma diyor ama iyi biri zarar vermeyeceğinden eminim çünkü bana eğer birgün çok kötü birşey yaparsan senin iyiliğin için babana söylerim o zaman beni yanlış anlama demişti ben de aynısını demiştim. Özelden bugünkü konuşmamızı atabilirmiyim

• Pekala at bakalım

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• Hayır vermelisin gerçek dostsa

0|0
    0|0
  • Herkes birgün muhakkak gider...

0|0
    0|0
  • Herkes birgün gider hatıralar kalır

0|0
    0|0
  • dost gitmez

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 9

• Evet ne kadar iyi dost olursan ol gün gelir küçük bir şeyden gider kime değer verirsen o kendini sasirir

0|0
    0|0
  • gitmez

0|0
    0|0
  • dost baki kalır ancak o da seni gercektenndostu biliyorsa, dost gitmez, giderse dost değilmiştir :D

0|0
    0|0
  • Gelen herkes gitmek için gidiyor..

0|0
    0|0
  • Kimseye çok fazla değer vermemek gerek

0|0
    0|0
  • ben kimseye sonuna kadar güvenemem mesela dostumdur en güvendiğim insandır ama tam güvendiğim insan değildir ve ben bu huyumu seviyorum :D

0|0
    0|0
    • biryerde senin yaptığın da doğru ben sadece bana zarar vermeyeceğinden kesin eminim

• durumun ne olduğunu bilmediğim için söylediğim üstünkörü bir şey olur ama tavsiyem güven ama onun da bir insan olduğunu hata yapabileceğini seni kırabileceğini unutma

• biliyorum canım o kadarını sağol

• gerçek dostluklar bitmez ki hep bir yerlerde kalır herşeye rağmen

0|0
    0|0
    • biliyorum ama bu aralar beni anlamıyor beni bırakacakmışhissine kapılıyorum

• Belki onunda dertleri vardır onu üzen birisi sor bence anlatsın yoksa durduk yere ne olabilirki yılların eskitemediği dostlukları Allah bozmasın

• yakında konuşacağız inş çözeriz sorunu

• Vefasız ve nankör olanlar gider

0|0
    0|0
  • Önce iyi tartmalı
    Sonra tdost olmalı
    Sonra karşılıklı güvenle sağlıklı bir ilişki oluşur

0|0
    0|0
    • zaten bunların hepsi geçekleşti

• İyi o halde güvenilir demek ki

Yükleniyor...