Sinir küpüyüm lütfen düzgün düşünemiyorum akıl verin?

bu gün 2 sene önce olan bir alacak verecek meselem geldi tek borcum o çocuga var borcumu ödemek istiyorum yüklü bir miktarda degil ama kul hakkı denen bir şey var bu cocugu bulamıyorum ve onu tanıyan bir ardaşım var onu aradım meşgüle attı mesj attım aç diye knka burdan yaz diyor 2 saate yazsam anlamıcaksın mesjlardanda tam anlamıcaksın çok uzun zamandır da yakın arkadaşım her derdini dinledim yardımana koşdum maddi manevi her konuda destek oldum adamın bahanesine bak babam gille 101 oynuyorum açacam dedim aç konuş yanlarında özel konu degil küfürlüde konuşmuyorum yok dedi en sonunda senin gibi arkadaş olmaz olsun ne halin var ise gör dedim ahiret meselesi çok önemli diyorum açmıyor telefonu saydıkdan sonra arıyor açmadım kapattım teli sinir küpüyüm ya bide en yakın arkadaşım olacak baheneye bak 101 oynuyorum lan diyorum 2 dk açıp konuşacam uzun sürmez diyorum yok adam 101 e tercih ediyor lan yoksa ben mi çok abartıyorum deliye döndüm resmen

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Sakin ol öncelikle öfke seytandandir, sinirlendiğinde ayaktaysan otur oturuyorsan uzan, sen vermek icin odaklandigin icin o isi halletmeye ne kadar ona engel herşey gözüne batacaktir bende oyleyim sakin ol

0|0
    0|0
    • şu an elim ayagım titriyor sinirden adamın tavrı na bak

• Sen çok sinirlisin, boşver ozaman ya niye canini skiyosun

• ya nasıl canımı sıkmam ya canım kardeşim dedigim adamın yaptıgına bak

En İyi Erkek Görüşü

• Keyfine düşkün demek ki. S. ktir et verme parasını sen uğraşmışsın zaten.

0|0
    0|0
    • aradıgım arkdaşıma borcum yok borcum olan cocugu o tanıyor ben tam olarak çocugu tanımıyorum 2 sene geçdi üstünden bu gün aklıma geldi arıyım ögreniyim dedim adamın yapdıgına bak ben kul hakkına ve borca çok önem veriyorum kardeşim borcumu mutlaka ödemem lazım bulmam gerek onu

• Gidip döv zorla ver parasını o zaman :D

• kardeşim sen olayı anlamamışsın olayda 3 kişi var ben arkadaşım ve borçlu oldugu başka bir adam var adamı tanısam zaten hiç arkadaşımı aramam çoucugu bulmak için gider cocuga parasını verirdim ama arkdaşım borclu oldugum cocugu tanıyor ona sorup cocugu bulacakdım adamda 101 keyfinden 2 dk konuşamadı benle

Kızlar Ne Diyor 2

• musait degil demek ki , 5 dk sonra ara bir şey olmaz bunca yıl beklemişsin 5 dk daha bekle.

0|0
    0|0
    • okey 101 oynamak çok meşgülyet isteyen bir iş devlet meselesi çözüyor heralde

• herkes senin her istediğini anında yapmak zorunda değil

0|0
    0|0
    • tabiki zorunda degil ama acil durum kötü hissediyordum geçerli bir sebeb olabilirmi okey oynamak dil dökdüm yarım saat aç diye okey keyfini bölmedi beyfendi o acil durumlarda beni aradıgı zaman okuldan kaçıyordum sabhın 6 sında uyanır hemen giderdim intihar ettiginde bile hemen yetişip kurtardım onu sence ben ona göre okey oynuyorum knka ya diye geçiştirebilecegin biri mi oluyorum işde çalışsa ders çalışıyor olsa namaz kılıcak olsa hani gerekli bir iş yapmıyor ki anlıyım onu okey oynerken telefonda konuşulamıyor sanki

• öyleyse haklısında arkadaşın çocuk ruhlu daha olgunlaşmamış olabilir

• şimdide karı gibi ne trip atıyon diye sürünüyo peşimden yarımsaat mesajlarda dil dökdüm adama açsın telefonu diye böyle birşeyi hiç beklemezdim 3 saat geçti üstünden hala sinirim geçmedi

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...