Cok mutsuzum arkadaslar dinden cıkmak üzereyim cok üzgünüm yardım?

cok üzgünüm kötüyüm napcam ben :(

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sebep ne, ne yapcanki dinden çıkıcaksın

0|1
    0|0
    • nemi yapıcam yahudiler gibi acimasiz gaddar olucam

• Sabredene şükredene nimet, sabredip üstüne bide şükredebilene bazı günahlara kefaret o dert dediğin, daha büyük dertlerden kurtarcak minik bir dert o dediğin, ne dertler kalıcıı ne mutluluklar, geçici hepsi

• ne günaha kefaret olucak ne günah isliyoruzda, kücük günahlar bilmeden isledigim kul hakki bunlari bende affederim, güven nolcak mutluluk olman güven nasil olucak

Kızlar Ne Diyor 2

• Dinden imandan çıkmaya ne gerek vardı şimdi 😂

0|1
    0|0
    • yani acımasız olucam intikamcı :(

• Ön yargılıyız bakıyorumda ben çok gülen biriyim ve benim hayatıma anlam katan değerler canım ailem onlar olmazsa zor olur herşey Allah varlıklarını eksik etmesin üzerimizden bana huzur veren insanlar onlar yani bu hayatta ailenden daha kıymetli neyin olablir üzülsen yanında aglasan yanında hemde başkaları üzüyo onlar kıyamıyolar bile bir kız üzdü diye dinden çıkıyosan buyur çık yani

• aile diyorsun ailede akrabada zorlamasin ozaman her firsatta evlen evlen diye, bir kiz üzmedi sadece hayel kirikligi güvensizlik sevginin degeri herseyini cirkinini gördüm, sevgi deger olmadan nasil yasicaksin

• Umursamamak, hayatından çıkarmak acımasız olmaktan daha iyi bir intikam alma yoludur dostum 👍

0|1
    0|0
    • sanmiyorum digerleri etrafimdakiler mutluyken tek mutsuz ben olunca napiyim cürümeyimi bekliyim hayatin anlami ne sevgiden baska

• Zorla güzellik olmaz, olsa da belası eksik olmaz. Ki onlar öyle yapıyor diye sen de öyle yapmak zorunda değilsin. Kaliteni belli et, dostum 👍

• bela serki mutsuzluk saten, birsey kazandirmayacagini biliyorum ama iki yüzlü dönek karektersizlerde mutlu olmasin.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...