DIŞARDAN SOĞUK TANIDIKÇA SEVİLMEK?

Şu güne kadar neredeyse tüm yakın arkadaşlarım dışarıdan soğuk utangaç veya ciddi gözüküyorsun diyorlar. tanıyınca çok farklısın , çok samimi ve eğlencelisin diyorlar.
Neden böyle oluyor anlamıyorum. Oysa çok gülümseyen bir insanımdır. Bazıları yanıma yaklaşmaya korkuyor. Çevrenizde belki benim gibi insanlar vardır. Düşünceleriniz neler ne yapmam gerek?

Bu sene bir nakilim olacak. Çevremdekilere böyle kötü bir enerji vermek istemiyorum en baştan. Arkadaş edinememe konusunda endişeleniyorum yani :D

0|1
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bu durum bizi iki kişi yapar. Ben de sizin gibiyim. İnsanlar dışarıdan soğuk, mesafeli ve ağır görünsem de aslında son derece neşeli, eğlenceli bir insanım. Sadece hak etmeyenlere bu yanımı göstermek istemiyorum.

Kendi çizginizi sakın bozmayın. İçinizden geldiği gibi davranın. Olmadığınız birisi gibi davranmak sorunları çözmez tam tersine daha da beter hale getirir. Katı ve soğuk görünmekten, buzlar kraliçesi damgası yemekten korkuyorsunuz ama gerçeklerin böyle olmadığını siz de biliyorsunuz. O yüzden insanlara zaman tanıyın. Biraz da kendinize. Su akar yolunu bulur. Eğer yeni dostlar edinecekseniz bu er ya da geç gerçekleşecektir.

0|0
    0|0
    • Haklısın aslında. Böyle olduğum için genelde sululuk yapan insanlar yapım gereği benden çekiniyor beni üzemiyorlar :D Zaman geçtikçe de arkadaşlarım haklıymışsın modlarına girerler. Bu açıdan seviyorum ancak her yeni ortama girerken korkum oluyor. ya herkes çekinir de hiç arkadaşım olmazsa diye

• Rica ederim.

• EİC seçimi için teşekkür ederim, Sistem.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Değiştiremezsin bınu bu farklı bişi

0|0
    0|0
  • Öyleleri var malesef. Olmuyor gerçekten yaa. Souk souk dolaşıyorlar :D

0|0
    0|0
    • ama özümde soğuk biri değilim :D

• Hahahah evet kendim gibileri sevmem zaten dikkate alacağım :D

• haha al valla :D sana neşeli koca bulman için bol şanslar :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende ayni o sekilde anlasiyorum. didardan durusum ciddiymis ama taniyinca ne kadar deli oldugumu anliyolar. b ence olacagina birak emjnim cok guzel seyler olcaktir

0|0
    0|0
  • AMMAÂN KENDIN OL

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim s*ktir et..

0|0
    0|0
Yükleniyor...